- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1604 Culés
Gorące dyskusje
partymaker
0
Pytanie do osób posiadających PPK. Jaki procent wynagrodzenia oddajecie? Jeśli się nie mylę to... » Czytaj dalej
65 odpowiedzi
Roobo
14
Ludzie narzekający na ciepło którzy siedzą sobie w domu albo pracują sobie w biurze są... » Czytaj dalej
21 odpowiedzi
draxidox
10
jezu, jak dobrze, że ten człowiek nie został prezydentem polski.Piszą do niego sygnaliści jak... » Czytaj dalej
13 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1604 Culés
1
https://www.fcbarca.com/la-rambla/dyskusja-12424204#comment-12424352
Ja rozumiem, że wczorajszy gol dla Osasuny nie powinien zostać uznany, ale kwestionowanie karnego na Asensio, gdzie faul był ewidentny to już jest kpina. Gość dostał za te brednie jeszcze 6 poleceń. Najpewniej od osób, które nie widziały sytuacji po której sędzia odgwizdał karnego dla Realu w poniedziałek... @kamyk_23 xD
4
@AmigoBlancos Uznanie bramki Osasunie to duży błąd. Karny dla Realu 100% należny, bardzo bym się zdziwił jakby nie dostali 11tki
3
@AmigoBlancos Koniec końców 14kolejka La Ligii zakończyła się pozytywnie.
0
@dv7wisnia
No i to trzeba też umieć przyznać, a nie tak jak tutaj. Gość ewidentnie napisał coś, bo to fajnie brzmi... ''Wszystko to w dwa dni''
3
@AmigoBlancos ja też nie widziałem i idę dać herba. Dzięki
2
@arasz1819 to weź jeszcze mi daj herba, dzięki
(Ja Ci już dalem herb, to sobie podbijemy trochę)
0
@Rust_Cohle
Tylko wiesz ktoś przeczyta takie brednie o niesłusznym karnym dla Realu w meczu z Rayo i później robi z siebie głupka, ale cóż nie każdy ogląda mecze, które ocenia jak widać xD
1
@Rust_Cohle masz, na dobry dzień.
0
@AmigoBlancos Rozumiem, ale juz uj z tym Realem. Było minęło nie ma co drążyć.... xD
0
@arasz1819 dzięki, to mi da motywację do ostrego spamu dziś, a to wszystko dzięki tobie.
2
@AmigoBlancos Trochę to walka z wiatrakami szukając tutaj zdrowej oceny sytuacji w meczu Realu i odwrotnie na RM szukać zdrowej oceny sytuacji w meczu Barcy. Serio, chce ci sie ?
0
@Rust_Cohle
No fakt nie ma co... Mam wrażenie, że zarówno Real jak i Liverpool potrzebuje tej mundialowej przerwy. Ale to już tak abstrahując od tej dyskusji o sędziach.
0
@AmigoBlancos szczerze, to patrząc na waszą formę i grę, to mogliby grać ten dwumecz w tym i przyszłym tygodniu :D nie przeszkadzałoby mi to.
1
@dv7wisnia
Fakt to trochę walka z wiatrakami. Ale ta dyskusja rzuciła mi się w oczy. Nie ma sensu dawać już ten mundial. Tam przynajmniej Real nie dostanie karnego xD
0
@Rust_Cohle
Widzisz jak wszystko może się zmienić w ciągu 1 tygodnia? Ja tam wolę przerwę mundialową. Na ten moment :D
0
@AmigoBlancos
Tobie jako kibicowi Realu nie śmierdzi ci to ustawianiem ligi pod Real ten gol dla Osasuny
przecież to taki wałek że aż oczy bolą