lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Faro
po to żeby była szersza ławka na przyszły sezon i w razie W w LM aby było zastępstwo
Vitor Roque, Inigo Martinez, Pavard to tylko niektórzy o których się mówi a na pewno jakby przyszli wzmocniliby zespół
0
@arsenallondyn0
piękna jest:)
1
@bartas97
fakt jest jednak taki że na dzis i United i Barcelona są mocniejsze i od Liverpool i od Real
do czego doszło aby w LE był lepszy mecz niż w LM
wg mnie LM powinna czekać zmiana formatu na wiecej zespołów w grupie ale mniej grup
0
@reloaded
jest wiele opcji może ktoś mieszka z kimś, może już ma mieszkanie, może wynajmuje tylko pokój
1
@Coutinho007
no dokładnie, on tworzy dużo okazji, nie zawsze skrzydłowy musi kreowac okazję dryblingiem czy biegiem i ostrą wrzutką w pole karne
on ma bardzo fajne podania i to bardzo ważne bo przynosi to wymierne efekty
a czy nie jest efektowny? a co to ma za znaczenie szukamy chyba piłkarza a nie cyrkowca
btw. jak dla mnie takie asysty podania są bardzo efektowne, mnie bardzo jara taka wizja gry i takie piękne podania i dla mnie jest to widowiskowe w inny sposób ale widowiskowe
0
@Piernik
a na start nie ma w urzędzie najniższej krajowej?
zresztą potem kokosów tez chyba nie ma przynajmniej tak wiem od dwójki znajomych co pracują/pracowali w urzedzie
0
@Faro
Lewy, Raphina, Dembele, Pedri, F de Jong
1
@Lionel_Messi10
ja obstawiam że zostanie, grać potrafi a podania ma bardzo fajne jak choćby do Gaviego ostatnio czy do Pedriego w meczu z Betisem i wiele wiele jeszcze innych
podobają mi się tez jego takie miękkie wrzutki/podcinki w pole karne ala Messi też często to wykonuje
1
@Nieznajomy
a czy ja go sprzedawałem w przerwie meczu z Sevillą? nie
to proszę nie utożsamiać mnie z la ramblą
0
już myślałem że w tym tygodniu będzie średnio z meczami na tygodniu
a tu jutro PSG- OM, a w czwartek wraca LM w pilce ręcznej i TKW Kielc zagra z Industria Kielce:)
4
musimy czasami częściej strzelać z dystansu jak rywal się broni w polu karnym w 10:)
tak jak Lewy pokazał ostatnio w meczu z Sevilla gdzie Bono to cudnie wyciągnął że potrafimy strzelać też z dystansu
2
Raphinha - w lidze na razie 4g+4a na 963 minuty:) oby tak dalej ja w niego wierzę i ze albo golach albo w asystach będzie miał wynik dwucyfrowy:)
wg mnie teraz pokaże swoją najlepszą wersję a w poruszaniu się przypomina mi trochę Di Maria:)
i te jego magiczne podania, brakowało ostatnio takich pięknych piłek u nas:)
wg mnie zostanie w Barcelonie na lata:)
0
@Criss18Barca
w tym momencie 240 punktów straty, gdzie widać że Kubacki już się wyhulał, bardziej martwiłbym się o 2 miejsce niż myślał o TOP1
a w USA chyba nie większość a wszyscy poza Amerykanami będą skakać pierwszy raz
już nie będzie żadnej zabawy o KK, bardziej o to czy obroni TOP2
a Rasnov- Geiger, Ryoyu, Kraft tam dobrze skaczą więc o podium będzie ciężko
2
@bartekvisca
w Biedronce najczęściej jest po 6 ale tak jak mówisz chyba na 5 zł też są promocje ale o 3 nie słyszałem
0
@Xxxbarca4ever
nie wydaje mi się, Kubacki to po prostu nie jest taki kaliber zawodnika jak Granerund, miał bardzo długi okres bardzo dobry ale całego sezonu tak nie wyskaka
Granerund też pewnie niedługo lekko osłabnie bo fizycznie nie da się tak skaka w nieskończoność a Norweg widać że nie potrafi się hamować i nawet w kwalifikacjach chce błyszczeć
wracając do Kubackiego wg mnie na jakiś medal ma szanse na MŚ ale nie sądzę aby tam brylował
nasz trener ustawił ich na poczatek sezonu mocny a teraz widać że z każdym weekendem coraz gorzej z małymi przebłyskami
ich wieku nie oszukasz Zyła 36, Kubacki 33, Stoch 36, szkoda że młodych nie widać, owszem są MŚJ i tam dobry występ ale to nie zawsze przekalda się na PŚ
bardziej sie zastanwiam czy utrzyma miejsce w TOP 2-3 na koniec sezonu
będą jeszcze 4 konkurys na mamucie a wiadomo tam Kraft poszaleje i jeszcze kwestia Ryoyu bo jak mu siądzie powtarzalność i treningi z Zupanem ponownie to tez może seryjnie być top 1-3 konkursów i szybko nadrabiać straty
Lanzisek wg mnie jak Kubacki nie ten kaliber i o niego jestem spokojny
1
@Comentateiro
czy wszystko wiem to nie wiem:) ale tak moja miłość kibicowska to FC Barcelona i Ajax Amsterdam
zadowolony tak że odszedł Schreuder ale Heitinga miał średnie wyniki w Jong Ajax więc to raczej zastępstwo na okreslony czas
ma lepszych piłkarzy niż reszta ligi wiec powinien to wykorzystać
mówi się o Bilic i to byłaby ciekawa kandydatura:)
1
SKOKI
Kolejny weekend kolejne zwycięstwa Granerunda. Cieszy na pewno fakt że Ryoyu powraca pomału do formy i ten drugi skok wczoraj niesamowity już był nawet Granerund w mega formie się schował w drugiej serii przy tym skoku.
Norweg pewnie niedługo będzie gubił formę bo to normalne ale PŚ już nie odda.
Natomiast Japończyka widzę właśnie w roli faworyta MŚ szczególnie że Zupan do niego za tydzień przylatuje:) i pewnie do TOP 3-5 w PŚ się dobije
Stoch ja od niego nic nie oczekuje ile on wygrał i dał radości nam to pozostanie:) wieku niestety nie oszukamy.
Kubacki od dłuższego czasu widać spadek formy z lekkimi przebłyskami, oby tylko utrzymał miejsce w TOP3 i coś jeszcze powalczył. Na MŚ może o jakiś medal powalczyć bo miewa przebłyski.
Żyła - stabilna i równa forma i oby zakończył sezon w TOP 10:)
Bardzo słaby sezon jak dotychczas Lindvik - czyzby to był jeden sezon zycia?
2
Ajax Amsterdam
nowy trener tymczasowy i od razu inna gra:) rywale byli jacy byli ale ostatnio nawet z takimi Ajax miał problemy i już tylko -3 pkt do pierwszego miejsca:)
2
@pioz123
dokładnie dla mnie liczy się wkład w wynik zespołu
nie musi robić pajacerki jak Antony:) ale jeśli będzie tak pięknie podawał a ma do tego smykałkę to będzie z niego pociecha jeszcze:)
0
FC BARCELONA
Ten zespół ma potencjał:) liczę teraz na Mistrzostwo Hiszpanii i dobre zaprezentowanie się w LE.
Puchar Króla to byłby miły dodatek.
Oby Raphinha i Kessie teraz się rozegrali i pokazali potencjał:)
Po sezonie wiadomo trzeba się wzmocnić na kliku pozycjach, ale teraz cieszę się grą:)
7
Kessie wczoraj piękna asysta:) oby coraz lepiej grał
Raphina kolejny dobry mecz i już 4 gole i 4 asysty w lidze:) dryblingu może nie ma mega ale te podania i asysty ma super
jak dla mnie najważniejszy jest taki wymierny efekt a nie tylko same dryblingi dla dryblingu
oby tak dalej:)
0
Weekend prawie idealny:)
Wygrana Barcelony i plus 8 pkt:) wygrana Ajaxu:) i Ryoyu pomału wraca do formy:) drugi skok znow kosmiczny:)
Oby busi szybko wrócił
0
@MesQueUnClub96
Granerund niedługo spadnie firma jak Kubacki a Ryoyu zaczyna łapać formę.
Poza tym to były juz MS? Czy o czymsnie wiem?
Zupan do niego jedzie za tydzień to forma Ryoyu tylko będzie rosla:)
W formie Granerund nie ma szans z Ryoyu:)
Czemu nie pisałeś 12 pkt po Saporro zenie musi nadrobić Granerund?
Drugi skok Ryoyu jak w najlepszej w formie i Granerund nie podskoczył.
0
Brawo Ryoyu:)
On będzie mistrzem świata:)
0
@MarianoItalianoVero
On akurat ma lepsze auto wiec nie ma czego zazdroscic:)
0
Mallorca 4 ostatnie mecze u siebie w lidze to remis i 3 wygrane:) oby w niedzielę podtrzymali tę formę:)
0
@Coutinho007
ale jako rezerwowy to jest dobry piłkarz:) nie jest to pierwszy wybór ale jako 12-13 zawodnik w zespole jest wg mnie dobry, plus nie od parady jest podstawowym skrzydłowym reprezentacji Brazylii
ale nie takim mysleniem jestesmy tylko przez kontuzje w obronie + wałki sedziowskie
jesli mamy wśród TOP 10-15 na swojej pozycji na świecie np. Ter stegen, araujo, kounde, pedri, f.de jong, lewy, dembele + jak kto patrzy możliwe że i christensen i gavi, balde - a przynajmniej mają duże szanse tam wskoczyć za sezon, może 2 jak będą dalej sie rozwijać plus blisko tego Raphinha ,Fati? - na dziś zagadka ale w niego jeszcze wierzę to chyba całkiem niezła kadra
0
@Uukasz_93
Dembele na czele:)
0
@Coutinho007
ale nie ma obecnie na runku dużo lepszych skrzydłowych
tak wychwalany tu coman na 3+1 na prawie 700 minut
Raphinha nie jest na ten moment TOP10 skrzydlowych na świecie ale w TOP 20 spokojnie jest
pamietaj też że asysta np. to pokrewna tego czy ktoś wykończy Twoje podanie
a np. z tego co kojarzę wykreowanych szans Raphinha ma sporo
ja na niego liczę i uważam że poprawi jeszcze staty
0
@masq
No raczej nie porządne osiedle skoro takieobiekty tam są. Albo ty nie eidziakes pizadnego osiedla