lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@J4no
bo gramy u siebie, bo mamy lepszy skład niż United wystarczy?
0
@sebo939
bez przesady 5xLM, 4xPZP, 3 Puchar MT, 5 superpucharów Europy, 3 x KMŚ
mało który klub może się poszczycić takimi sukcesami w Europie, większość z nich to XXI wiek
także w Europie na przestrzeni lat radzimy sobie dobrze ale też jak każdy klub mamy wpadki, nie pamiętasz już Realu i słynne 1/8 aż po grób itd., ale po gorszym okresie zdobyli trofea hurtem
miernie to na przestrzeni lat w Europie radzi sobie Tottenham, Arsenal, PSG czy City co gabloty z pucharami zakurzony, a nie my
1
@Comentateiro
to wciąż jedna z najlepszych lig świata, gdyby nie ten sezon słabszy to powiedziałbym że najlepsza
co z tego że w Anglii robią transfery za miliony jak zasadniczo nic z tego nie wynika, bo LE czy LM w ostatnim czasie wygrywają takie zespoły jak Real czy Villarreal 2 lata temu
rok temu wyjaśnił Xavi Napoli by odpaść z Eintracht, to nie jest takie zero-jedynkowe
jak przejdziemy United a odpadniemy z jakimś Ferencvaros to co powiesz że Xavi się sprawdził czy nie w Europie? w sumie mocnego rywala przeszedł by odpaść z ogórkiem
ja liczę na dobry mecz i liczę na awans bo wg mnie mamy lepszy zespół, ale przede wszystkim celem jest liga hiszpańska i tam trzeba zdobyć mistrza
1
@Janiama
nie mam nic przeciwko:) Benfica, Napoli, City, BVB - jakby ktoś z nich wygrał LM to bylo super ael Benfica i BVB raczej nie mają szans wg mnie niestety
2
@Zoker
walentynek nie obchodzi bo pewnie kobiety nie ma
0
@Comentateiro
jeden mecz niczego nie zmienia liczy się całokształt pracy, to co jak United przegra to ten haag jest słaby? no nie
a liga angielska jest tak mocna że na razie przegrywa wszystko w Europie:) tak wiem oszczędzają sie na mocarna ligę
Xavi pokonal Real, Sociedad, Atletico, Betis, Sevilla, Villarreal serio to nie jest weryfikacja dla Ciebie?
0
@bjorno
haha spadaj na stronę śmietaknową
0
@kylo12
koleś wszystko wyjaśnione na stronie dawno temu a ty dalej żyjesz w swoim świecie
mniej filmów i teorii spiskowych radzę
a czuć od Ciebie ukrytą opcję madrycką
1
@cold_play
dzięki za info:) widzisz to popełniłem błąd i źle myślałem
0
@fotohobby
dokładnie tak jest:) ciekaw jestem kar dla pracodawcy za nie wysłanie
1
CADENA SER
nie jest to przypadkiem kataloński pismak? tak mi się kojarzy
MARCA - typowy madrycki pismak tłumi aferę a kataloński dla wyświetleń i kasy szuka dziury w całym? ale może się pomyliłem i to też madrycki pismak
w każdym wypadku współczesne dziennikarstwo to pomału dno, afery na domysłach dla klikania i rozgłosu itd.
0
Aferka była a tu już nawet Bartomeu wyjaśnił o co chodziło i nawet madrycka Marca wspomniała że rzeczowy Pan nie brał nawet udziału w wyborze sędziów ale co aferę nakręcali i mają kliknięcia to ich
współczesne dzinnikarstwo
1
@Dironixu
wyraźnie można przeczytać że muszą złożyć PIT 11 nie tylko do podatnika ale też do US do końca stycznia właśnie, więc pewnie czeka ich kara za brak złożenia w terminie
0
@Dironixu
z tego co pisałeś rozszedłeś się w słabych stosunkach, nie wiem jakie są kary za nie wysłanie PIT do fiskusa ale mieli na to czas do 31 stycznia, ja bym ich podpierdzielił na twoim miejscu bo ewidentnie zrobili to złośliwie
0
@Janas11224
no nie koleś, nie tworzę specjalnie wątków i nie ogłaszam światu wszem i wobec że mam to czy siamto
temat mnie interesujący więc udzieliłem odpowiedzi w jakimś pobocznym wątku i dyskutowałem
spoko nie bój się nie będę robił pajacerki i nie będę nagrywał budowy czy mieszkania czy samochodów
z ciekawości to można się przejść do drugiego pokoju i sprawdzić czy cię tam nie ma
a Ty mnie normalnie śledzisz koleś, słabe i zalatuje stalkingiem
nie do widzenia
0
@kuz
w tamtym roku też było coś po wygranym klasyku takiego, już nie pamiętam dokładnie coś ale też miało byc coś głośnego
1
@Dironixu
Polski Wał 1 sprawia że większość osób będzie miała jakieś nadpłaty w tym roku,
naliczanie i Polski Wał 2 było od 1 lipca 2022, ale w zeznaniu Polski Wał 2 obowiązuje od 1 stycznia 2022 stąd sporo osób bedzie miało róznice
0
@Janas11224
widzę mam stalkera
rozmawialiśmy o kosztach budowy w wątku, który nie ja rozpocząłem i w którym pisali o kosztach budowy i powierzchniach
widzisz tu gdzieś chwalenie się? pisałem o kosztach zakupu działki czy ile dałem? nie, ktoś powyżej będzie miał podobną powierzchnię a nawet większą licząc poddasze które zaadoptuje on i się do tego odniosłem
nie wiem tworzę wątki specjalnie gdzie wrzucam zdjęcia domu, mieszkania, samochodów itp., albo tworzę specjalne filmiki jak co poniektórzy bo chyba mają małe przyrodzenie i bawią się w dyskusje z nieznanymi osobami z neta
stary miło mi ze kogoś interesuje moje życie i śledzi moje wpisy tu ale to już pomału zalatuje pod stalking i czuję się trochę niebezpiecznie bo nie wiem co za psychol jesteś
0
@against_modern_football
dokładnie to to kupowanie
2
@Janas11224
chyba mnie z kimś pomyliłeś z działkę koleś:) bo ja działkę kupowałem x lat temu i nic o tym nie pisałem tu
@RomanHoffer pytał o nadpłatach to mu napisałem, gdzie widzisz chwalenie się w czymś co mi zabrali najpierw za dużo a teraz oddają? bardziej pokazuje jak Polski Wał 1 był szkodliwy
0
@RomanHoffer
ponad 9 000 PLN nadpłaty mam, pół roku polski wał 1 zrobiło swoje
0
@kuz
ten koleś i tak nie zrozumie po co mu tłumaczysz
on zyje nadzieją bo piłkarsko ich odstawiliśmy
0
@fantom102
ja żyję z zasadą że w nosie mam zdanie takich debil.. co to łykają bez rozeznania się z tematem i bez faktów że mnie to ziębi:) pozdro
0
@bartas97
koleś działam w tak dużych biznesach że takie rzeczy mnie nie dziwią, a przede wszystkim mam zdrowy rozsadek i opieram się na faktach a nie domysłach, z twojej strony widzę bardziej życzeniowych
faktury i płatności jakbyś doczytał temat były płacone już dużo wcześniej
i to są fakty - raporty, przedmiot umowy, świadczone usługi
a nie domysły że ktoś gdzieś jest itp. - to są domysły, nie rozumiem czego nie kumasz, każdy sąd takie coś podważa bo oskarżać można na dowodach a nie domysłach
uwierzyłbym może w takie coś gdyby widział jakąś przychylność sędziów albo coś a nie sytuację gdzie nie uznaje się bramki mimo że piłka była dobry metr za bramką itp.
0
@kylo12
no i liczy się papier bo on jest najważniejszy
a nie domysły, nikogo za domysły nie osądzono tylko za fakty
a gołym okiem widać że to afera dla afery w momencie jak nam idzie a białym nie
trzeba by było być nie pełna rozumu aby uwierzyć że w sezonach gdzie często mylili się na naszą niekorzyść strasznie coś było
1
@bartas97
a nie odstajecie - 8 pkt w lidze, przegrany SPH
widzę prawda w oczy kole:) dobrze niech boli
patrzy się na całokształt, no gramy w czwartki i zobaczymy kto dalej zajdzie, choć to my mamy trudniejszego rywala
naiwny jesteś bardzo
masz umowę, masz raporty przygotowane więc co tu jest do wierzenia?
z choinki się urwałeś, 97 z nicku chyba nie przypadkowe bo typowe dziecinne myślenie prezentujesz
0
@bartas97
śmierdzą? a czytaleś oświadczenie co to za raporty? radzę poczytać i się nie nakręcać bo sportowo widzę odstajecie to już szukacie ratunku z góry:)
0
raporty o piłkarzach z niższych lig + raporty techniczne odnośnie arbitrażu a ludzie tu łykają że afera
albo nie czytacie oświadczeń albo lubicie domysły, wszystko jasno wyjaśnione i klarowne można zamykać temat
0
@barcelonaLM
haha, sportowo nie dorastają to robią sobie nadzieje
1
Komentarz usunięty