0

@Cule1234
szkoda że nie Granerunda

3

@Borneo
gadki szmatki, wejdzie pogadamy, na razie hipokryzja

0

@LjakRoberciik
to życzę przegranego kuponu:)

0

@Nieznajomy
no nie wskazuje wyraźnie, po prostu nie umiesz czytać lub sobie dopowiadasz to co zostało nie powiedziane

typowe polskie zachowanie

0

@Nieznajomy
no i nadal się kłania że nie umiesz czytać,

nie napisałem nigdzie że wszyscy się pożegnają, wg mnie awansuje tylko City, a odpadniecie 3 z 4 drużyn tak potężnej ligi w tym po jednej kompromitacji jest chyba odpadnięciem z hukiem? nie uważasz?

0

@Janiama @sonek
zobaczymy oby:), dziś jednak już było też info o bolu pleców

wg mnie dużymi faworytami będą Ryoyu - który dobrze skacze na normalnych i lubi Planice + treningi z Zupanem ponownie miało to miejsce przed Sapporo, Geiger - też lubi małe + forma wzrasta, Jelar - wzrasta mu forma ostatnio, Wellinger to samo

Kubacki wg mnie też ma szanse na podium ale coś mi się wydaje ze będzie zaraz za

Granerund też może powalczyć choć w jego wypadku uważam że nie będzie już w takim gazie + statystyka jest na jego niekorzyść, ostatnie lata liderzy PŚ wracali bez medalu MŚ

Kraft - on też zawsze może powalczyć

co do Stocha nie wierzę w jakieś jego specjalne odrodzenie, on już swoje wygrał i wieku nie oszuka

0

SKOKI NARCIARSKIE MŚ 2023

już jutro kwalifikacje do konkursu na normalnej skoczni K95

jacy są Wasi faworyci na ten konkurs MŚ? to będzie trochę inne skakanie niż na dużej skoczni i wg mnie trochę inni faworyci

wg mnie faworytami będą Ryoyu, Geiger, Jelar, Wellinger - oni umieją skakać na takich skoczniach normalnych i forma ostatnio dobra i Granerund - bo dobrze skacze ogólnie choć nie widzę go tutaj aby miał tryumfować, może Kraft namiesza jeszcze

Kubacki obstawiam że będzie w TOP 5-10 konkursu, Żyła i Stoch TOP 10-15

a Wy?

0

@Nieznajomy
a czy pisałem że City się pożegnało? nie dopisuje więc czegoś co nie napisałem do mnie bo to żenujące jest

a tottenham i chelsea pewnie odpadną z LM

wy ludzie macie problem z czytaniem, nikt nie pisał że liga angielska jest słaba, ale że jest przereklamowana a i owszem, inaczej co roku mielibyśmy 3-4 zespoły z ligi angielskiej w półfinałach LM

Villarreal też wygrał LE 2 lata temu wiec nie tylko Real

hurtowo? real, liverpool, bayern,chelsea,real - ostatnie 5 lat, powiedziałbym często a nie hurtowo, poza tym zaraz po tym sezonie odejdzie tytuł sprzed 5 lat a czy w tym roku wygrają? wątpię

0

@Rewolucja123
raczej ćwierćfinał to minimum wtedy a nie max

czyli nie tak jak napisałeś, jeśli masz skład na TOP8 Europy to ćwierćfinał to miniumum, a jak dobrze grasz to powinno się oczekiwać lepszych wyników

za rok sądzę jeśli dolkupią/podisza kontrakt z 3 zawodnikami to taki powinien być plan:) a jesli by wrócił Messi to półfinał uznałbym za minimum

0

@Rewolucja123
to masz 4 zespoły a reszta?
kadrowo jesteśmy w top8 Europy bez wątpienia

9

@draxidox
nie kumam o co tu chodzi? co to za ludzie?

0

@Kessie
1-2 dla Barcelony

2

@Sysia11
wycenianą jak Villarreal? bo anglicy są przereklamowani i piłakrze tam grajacy też może stąd to wynika

no jednak wyniki danej ligi w Europie są wyznacznikiem a liga angielska z hukiem pożegna się w 1/8 LM a miala być taka mocarna i mocna

nikt nie mówi ze liga hiszpańska jest mega mocna w tym sezonie, bo nie jest ale wychwalanie ligi angielskiej jest co najmniej śmieszne, a liga hiszpańska to nie tylko Real, Villarreal 2 sezony temu wygrał w LE

a za rok Barcelona też będzie spokojnie w gronie 1/8-1/4 LM jak nie lepiej tego jestem pewien

poza tym tu nie chodzi o jeden sezon tylko tendencję, a kasa nie jest równoznaczna z klasą sportową

0

@Encore
19 w lidze, 2 SPH, 2xLM, 3 copa del rey - my mamy 26 przy 34 meczach -76%:)

nie wiem czy Napoli tez nie ma więcej niż 27?

nad wyrost statsytyka, w samej lidze MU majaą 15-4-5, czyli nie jakos powalajacao, ale jak sie liczy jakies puchary ligi nagielskiej czy inne myszki miki to może tyle maja

0

@barcelonaLM
się okaże:)

0

@Nicko
Bayern, City, Napoli - ktoś z niech zgarnie puchar

0

@Rewolucja123
ćwierćfinał max?

podmień za roberto daj Pedri


jakie ekipy mają mocniejszą 11 wyjściową? na pewno nie 8 ekip

0

@Tomek54321
mam odmienne zdanie, Real na 1/4 lub 1/2 się zatrzyma

0

@Objectivo
koleś jest w powietrzu ma piłkę na głowie, jak jesteś w powietrzu lekkie odepchnięcie i lecisz bezwładnie

karny jak byk

5

@Rewolucja123

wg mnie ewidentny karny, darwin ma szanse dojsc do piłki, carvalaj zupełnie nie zainteresowany piłką tylko dawrinem fauluje go

jak ktoś tu nie widzi faulu to radzę założyć okulary

0

@Objectivo
to jest faul i ewidentny karny

0

@Tomek54321
dojdzie

1

@Conradxc
byłbym zadowolony bo wygrana to wygrana, ale nie piał bym z zachwytu bo to Liverpool z tego sezonu, czyli zespół bardzo przeciętny co w lidze dostaje bęcki od Brenfordów itp.

więc nie nie piał bym z zachwytów bo to jak wygrana z sevilla itp. zespolami teraz

a ty może poszukaj miejsca na swojej stronie lepiej

0

LM - angielskie zespoły

jak tak dalej pójdzie to z mocarnej ligi angielskiej w 1/4 LM bezie tylko City:)

za to liga włoska może mieć 3 przedstawicieli w 1/4 LM

Napoli - City finał LM:) loading

1

@AmigoBlancos
jakoś cię nie widziałem a odpowiadając na twoje pytanie nie jest to wyznacznik wielkości

Bayern, BVB, City, Real, Milan, Inter, Benfica, Napoli wg mnie te zespoły wyjdą

a zwycięzce widzę w gronie Napoli, City, Bayern

0

@ranger3120
co ty porównujesz Bayern do Liverpoolu w tym sezonie?

1

@AmigoBlancos
wygrana z 8 w lidze Liverpoolem jako wyznacznik wielkości spoko:) czemu się tak nie udzielałeś po SPH?:) co do Real Napoli rzeczywiście fajnie by się oglądało, choć raczej byście odpadli z nimi

0

Komentarz usunięty

0

@bartekvisca
Specjaliści czyli menadżerowie i dyrektorzy. Zresztą kolega niżej juz ci pisal ze wystarczy ca. 3 koła leasingu aby jeździć taki autem

0

@Irmscher10
Pierdzielisz sa firmy co od tak kupują takie auta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?