lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Messibestplayerintheworld
nie wiem czy aż tyle zrobimy w 1 okienko
ale N'Dick, Gundogan, Amrabat + Vitor Roque sądzę że już dużo by dało
co do Kounde na PO też się dobrze prezentuje, zobaczymy na co będzie limit w płacach
0
@Messibestplayerintheworld
Możemy grac w takim systemie jak obecnie i na lewym skrzydle licze na Fati. Zmiennikiem dla Lewy moze być Ferran. Na PO pewnie będzie grał Kounde.
Owszem fajnie jakby przyszedł Vitor Roque ale wg mnie tych 3 panów to podstawa aby się wzmocnić.
Az takich dużych braków nie ma. 4 transfery i będzie bardzo git:)
3
Raphinha
Wielu go tu wyśmiewamy sle póki co według mnie gra dobry sezon:) i statystyki ma dobre
0
Wzmocnienie kadry w lato Gundogan, Amrabat i N'Dick to byłoby mistrzostwo w naszym wykonaniu:) bardzo licze na takie Wzmocnienie bo zespół mamy dobry ale potrzebna szersza kadra:)
Vamos Barcelona:)
0
@Kengo
też tak uważam że tak wyjdą bo Busi już wraca:)
0
@reloaded
też tak uważam zwłaszcza po powrocie do podstawowego ustawienia w obronie wtedy United już nie istniał
0
na rewanż wyjść Kounde-Araujo-Christensen-Balde i są szanse na awans
od razu po zmianie ustawienia na naturalne w obronie gra wyglądała dużo lepiej
pewna obrona to i dużo spokoju i pewności wyżej
0
@Medium
No i?
Nie obstawiałem sabotażu Xaviego i Alonso i Alba w obronie. Defensywa raczej nie bardzo się rotuje szczególnie ze obrona dobrze w poprzednich meczach funkcjonowała.
A ty się tak podnieciles że musiałeś osobny wątek zakładać? Bo jeden typ kilka godzin przed meczem nie wszedł? Z nieznanymi składami
Ale ty jesteś dziecko.
Lepiej się wyśpij przed szkołą.
Gratuluje super z ciebie kibic Barcelony
0
@mkord @FinNin
miałem dokładnie tak jak @FinNin podjechałem w sklepie podpięli fotelik i luz, w sumie od razu pasowało więc może nie zwracałem na to uwagi
przy fotelikach zwróciłbym jedynie uwagę na to jazdę tyłem szczególnie jak dziecko jest małe i tyle
0
@gontex
wiesz co, ja zasadniczo wiem że najlepiej aby do 3 -4 roku życia dziecko jeździło tyłem do kierunku jazdy i to jest udowodnione badaniami
kupowałem też najlepszy fotelik oraz skonfigurowałem auto tak aby z tyłu było jak najbardziej bezpieczne dziecko
a przede wszystkim ostrożnie jeżdżę, wiadomo na debili na drodze nie ma się wpływu ale samemu można wielu rzeczom zapobiec, ale o 45 stopnaich nigdzie nie słyszałem jedynie tyle mówili aby za bardzo nie kładł dziecka w sensie nie przesuwał do pozycji leżacej
0
@gontex
że co? juz chyba nic mnie tu nie zdziwi
0
@ChampsElysees
to ty się nie kompromituj
na ten moment nie ma żadnych dowodów w sprawie, są tylko dziennikarskie pomówienia
0
@ChampsElysees
i oświadcza też że nie ma żadnych dowodów
jeśli masz jakieś jawne dowody to podaj tylko proszę nie wyjeżdżaj z hipotezami jak dziecko
1
@ChampsElysees
Marca piszę o braku wpływu na wybór sędziów, Tebas oświadcza że nie będzie żadnej kary ale dla Ciebie ciagle nie jest jasne nic?
spoko
1
@Fenelon
cykl życia pseudo afer dziennikarskich:) jak był mniejszy dostęp do neta spokojnie w tej kwestii było
0
@chosenone
ja widziałem w rzekomych latach to nieetyczne sędziowanie
jak co roku w dobrym momencie Barcelony próba destabilizacji
0
@require
i marzenia o mistrzostwie z ich strony prysły:-p
0
@sebo939
ale z drugiej strony manipulujesz obrazem nie podajac wyniku dwumeczu tylko pojedyńczego meczu
bądźmy proszę rzetelni i obiektywni
1
@Janiama
a ja dziś 2 pączki kurde, wieczorem trzeba po meczu wylać te kalorie na ćwiczeniach:)
1
@Kgorecki2500
juventus nantes? dla mnie wątpliwe Juve i Braga to też zagadka
0
@Medium
a ty skoro taki pewny że będzie remis to też obstawiaj co tam masz
pisze ci tylko że ten typ ci nie wejdzie
0
@Emhyr
spokój może kompletny nie ale uważam że to wygramy i awansujemy:)
przeszłość nie ma znaczenia ważne aby dzis zagrali dobrze i wygrali i awansowali
choć liga na pierwszym miejscu
0
@Medium
Barcelona wygra już ci nie wchodzi typ
0
@sebo939
a czemu nie przywołasz wyników innych drużyn w LM
albo nie podasz na jakim etapie kończyliśmy udział w LM?
w ogóle podajesz wyniki pojedyńczych meczów? bo tak pasuje ci do narracji
17/18- z Romą było 4-4 w 1/4 LM
18/19- z Liverpoolem było 3-4 w 1/2 LM
19/20- - 1/4 LM
20/21- 1/8 LM
podajesz wyniki pojedyńczego meczu a dwumecz jak sama nazwa wskazuje to 2 mecze
tottenham raz był w finale i co z tego? ile ma pucharów? jak w pozostałych sezonach LM? był gdzieś daleko w LM?
PSG - to samo, ile pucharów? jak pozostała przygoda w LM?
14/15 PSG przegrało z nami 5-1 w dwumeczu, czemu o tym nie wspominasz? niewygodnie
piszesz o przestrzeni lat- tylko takie sformułowanie nic nie znaczy a nawet w ostatnim 10 leciu mamy wiecej sukcesów w LM niż wspomniany Tottenham czy PSG
liczą sie sukcesy, oświecę cię Barcelona kiedyśprzegrała z Dynamem Kijów w dwumeczu 7-0 i co to ma za znaczenie, to zanczy że Dynamo jest lepszym zespolem czy teraz czy historycznie? no nie
a czy w zeszłym roku się skompormitowaliśmy w europie? zespół był jaki był, przeszli Napoli potem, przeszli Galatasaray, odpadli z Eintracht - ale później jak sie okazał był to zwyciezca LE a teraz jest w 1/8 LM - mocno więc niedoceniony zespół
0
Komentarz usunięty
1
jakiś dziennik dotarł do tajnych dokumentów będących w fiskusie i za pewnie tylko w biurach Barcelony:)
no spoko:) to trzyma się kupy
2
@Rust_Cohle
chyba nie ma pączków za 50 gr w dzisiejszych czasach
1
@Comentateiro
dlatego zyczę ci i sobie dobrego meczu i wyganej Barcelony
masz rację ostatnie sezon w Europie średni, ale jednak 1/4 LE była, ten może i uważam że bedzie lepszy
a poprzednio chyba bylo 1/8 LM, a wcześniej 1/4 LM a jeszcze wczesniej 1/2 LM i wcześniej 1/4 LM Z 2 razy, czy jakoś tak - wiec oprócz poprzedniego sezony byliśmy w czole Europy, ten zależy od LE jak daleko zajdziemy, ale jakkolwiek będzie uważam że idziemy w dobrym kierunku
no jeśli Barcelona dobrze sobie radzi w tak silnej lidze jak hiszpańska to jednak jest dobrym zespołem, bo to nie liga portugalska, holenderska itp.
ale wygranie Mistrzostwa Hiszpanii wg mnie teraz najważniejsze, LE - drugi nadrzędny cel, pech chciał że gramy z jednym z najmocniejszych zespołów jakie pozostały w LE - Barcelona, Arsenal, United - to wg mnie faworyci LE w tym sezonie a sadzę że i za rok w LM zagrają dobrze te zespoły
1
@ShawnC
on nie nauczył się czytać w szkole i teraz jak paru innych paj.. madryckich będzie tu pisał farmazony
1
@talizmo
oj koleś odleciałeś, sama Marca pisała że on nawet nie miał wpływu na wybór sędziów
naucz się czytać, taka rada na przyszlość