lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@MichalZZZ
To nie kwestia wieku, co zestarzal się pol roku i nagle zdziadział?
To kwestia formy, każdemu naoastnikowi zdarzają się przestoje. Jeszcze będzie strzelał jak na zawołanie:)
3
Mistrzostwo Hiszpanii
teoretycznie po meczu z Realem zostanie na m12 meczów i 1/2 wydają się cięższe z Celtą na wyjeździe i Espanyolem na wyjeździe
Realowi pozostaje takie 4 mecze - Villarreal u sienie, Sociedad na wyjeździe, Valencia i Sevilla na wyjeździe
to tylko tak w praktyce bo jak wyjdzie to wyjdzie:)
w każdym wypadku mistrzostwo dla Barcelony coraz bliżej:)
Vamos Barcelono:)
0
Revolution Race
ktoś rzeczy tej firmy trekkingowe poleca?
2
@mekston
i to jeszcze w tak żenujący sposób
i jednego i drugiego nigdy nie powinno tu być jako trenera niestety
0
@Adamski69
ale Koeman czy Setien to pięknie spierdzielił bo już nie pamiętam?
0
@Survier
koleś ale ty masz problemy ze sobą
jak chcesz wiedzieć to obstawiałem i kibicuje finałowi City-Napoli
jakby tam była Benfica to byłby jeszcze bardziej szczęśliwy i tyle
3
Manchester City:)
co by nie mówić ale kadrowo to obecnie najlepszy zespół na świecie i tu nie ma się nawet co zastanawiać, grają też przyjemną dla oka piłkę:)
ciekawe czy w tym sezonie uda im się wygrać upragnioną LM
obok Napoli, Benfica to 3 zespół któremu kibicuje aby to się udało
0
@SirBobby
no name taki już nie jest ten Vitor, choć futbol zweryfikuje jego możliwości
ale to raczej nie przykład Keirrison
5
Inigo Martinez, Gundogan, Messi, Vitor Roque
Jeśli mieliby ci piłkarze przyjść to byłoby coś pięknego:)
no cóż w lato się okaże
3
@Janiama
wyloguj się na jakiś czas ale fajnie jakbyś kiedyś wrócił na stronę
mogę się z Tobą nie zgadzać, mogę się zgadzać w wielu kwestiach ale mimo wszystko jakoś zawsze praktycznie twoje wpisy czytałem bo były ciekawe, więc w przeciwieństwie do wielu ludzi o niskim poziomie na tej stronie Ciebie będzie mi brakować
ps. jedna rzecz ci nie wyszła mam nadzieję i Barcelona zdobędzie ważny tytuł szybciej niż 5 lat, a mówiłeś to z 2 lata temu jakoś:) mam nadzieję że na koniec sezonu będziesz się śmiał ze szczęścia z tego stwierdzenia:)
pozdrawiam i trzymam kciuki
2
ale pięknie bolą madryckie tyłki te -9 pkt:)
po mistrzostwo i PH Barcelono:) to byłby piękny sezon przy zdominowaniu tak w Hiszpanii:)
Vamos Barcelona
0
@bartas97
rozmawianie o pracy, zamknięty pokój spotkanie w cztery oczy:) szczegółów można się tylko domyślać
a tak na prawdę to tylko domysłu jak wielu z Was tutaj tworzy na podstawie pogłosek i własnej wyobraźni
ale rozumiem -9 trochę boli:)
0
@Torres123
nie wrzucaj tu takiego badziewia stronniczego
4
ciekaw jestem gdzie teraz są madryczaki i ci pseudo kibice Barcelony po słowach Itullarde ale rozumiem tu zasada domysłów i pomówień nie działa:)
0
Ter stegen, Pena, Kounde, S.Roberto, Christensen, Araujo, Alonso, Alba, Balde, Busi, F. de jong, Gavi, Pedri, Dembele, Raphinha, Lewy, Fati
wg mnie tych 17 piłkarzy jest nie do ruszenia i powinno zostać w kolejnym sezonie
Kessie - wszystko zależy od ofert/zastępstwa
potrzebne wiec będą z 4 transfery, oby udało się odpowiednio wzmocnić zespół latem i w LM się pokazać znów:)
1
Ależ czekam na ten koniec seonu i oby Mistrzostwo Hiszpanii dla Barcelony:)
dla takich piłkarzy jak Pedri, Gavi, Araujo wreszcie to zacznie jakoś wyglądać w CV:) oby jeszcze dołożyć PH:) i w kolejnych latach kolejne trofea:)
7
Benfica
ależ oni mają piękny sezon w tym roku:) w lidze 20-2-1
w razy ograli Juve, 2 remisy z PSG i są już w ćwierćfinale LM:)
Joao Mario ma 14 goli w lidze:) kto by pomyślał
szkoda że odszedł Enzo Fernandez:)
ale i tak kibicuje im i Napoli oby te 2 drużyny zagrały w finale LM:)
0
@Kgorecki2500
chłopaka się nie obchodzi tylko dzień mężczyzny:)
1
@KmN
dzień mężczyzny za 2 dni jest:)
0
@Azi
a nie możemy mieć 3 koronę w Hiszpanii:)
było już pisane że jest furtka jeszcze na jedną z takich rzeczy
0
@Azi
mi to obojętne choć dla niego i dla historii lepiej by wyglądało jakby jeszcze sezon pograł u nas i pożegnam się godnie z Camp Nou, ale jak bedzie zobaczymy
1
@Azi
zarejestrowany został, na co sąd pozwolił
problem to ma Tebas z głową
0
@Azi
bo to Barcelona, kasy ma i tak jak lodu, a chyba lepiej zakończyć karierę w Barcelonie niż śmiesznym PSG
0
Messi - powrót na sezon/2 sezony, z małą pensją jak na niego
tak czy nie?
3
@P33ck
marzenie takie Napoli lub Benfica
a jak nie to City, a potem chyba Bayern, Milan, Inter
choć ogólnie jakaś miałka ta LM w tym sezonie
0
@mrboom @Rust_Cohle
nie mylę pamiętam go:) no to mógł ewaluować z 4 z kawałkiem do 6 czy 6 z kawałkiem
to nadal jest bardzo przeciętny pieniądz:) a udaje kozaka takiego
0
@Rust_Cohle
oj pisałeś że zarabiasz chyba 4 hakiem na rękę czy jakoś tak, jedne pies średnia czy powyżej średniej (nawet jakbyś ewaluował do 5 czy 6) to ciągle przeciętne zarobki
a teraz grasz kozaka:)
0
@Rust_Cohle
kozakuje tak tu często i pytam czy przekroczyłeś już średnią krajową? bo jak koledzy zauważyli robisz z siebie często tu figo fago a kiedyś pisałeś że zarabiasz średnią krajową mniej więcej, wiec pytam czy już udało ci się przekroczyć ten magiczny próg
1
@pt9
wszystko podobno, wiesz ja opieram osądy na dowodach a nie podobno
1,5 mln EUR w kilka lat to śmieszna kwota po pierwsze, po drugie może bym uwierzył gdyby widział jakieś faworyzowanie a tu było wręcz odwrotnie, po trzecie Bartomeu mnie w niczym nie zdziwi - jego osoba nigdy nie powinna być we władzach klubu
ja na razie skupiam się na grze a nie domysłach
bo to ze niektórych boli powrót Barcelony to też widać w tym Prezesa La Ligi, który walczy aby nie zarejestrować Gaviego - przecież to kurde brzmi jak żart jak się to czyta, taka promocja la ligi
w końcu dojdzie do tego że Barcelona ucieknie do ligi francuskiej i na tym się skończy
0
@mrboom
I to koles który ty kiedyś pisal i kroci nie zarabia:) @Rust_Cohle przekroczyłeś juz średnia krajowa? xD