1

@MichalZZZ
To nie kwestia wieku, co zestarzal się pol roku i nagle zdziadział?
To kwestia formy, każdemu naoastnikowi zdarzają się przestoje. Jeszcze będzie strzelał jak na zawołanie:)

3

Mistrzostwo Hiszpanii

teoretycznie po meczu z Realem zostanie na m12 meczów i 1/2 wydają się cięższe z Celtą na wyjeździe i Espanyolem na wyjeździe

Realowi pozostaje takie 4 mecze - Villarreal u sienie, Sociedad na wyjeździe, Valencia i Sevilla na wyjeździe

to tylko tak w praktyce bo jak wyjdzie to wyjdzie:)

w każdym wypadku mistrzostwo dla Barcelony coraz bliżej:)

Vamos Barcelono:)

0

Revolution Race

ktoś rzeczy tej firmy trekkingowe poleca?

2

@mekston
i to jeszcze w tak żenujący sposób

i jednego i drugiego nigdy nie powinno tu być jako trenera niestety

0

@Adamski69
ale Koeman czy Setien to pięknie spierdzielił bo już nie pamiętam?

0

@Survier

koleś ale ty masz problemy ze sobą

jak chcesz wiedzieć to obstawiałem i kibicuje finałowi City-Napoli

jakby tam była Benfica to byłby jeszcze bardziej szczęśliwy i tyle

3

Manchester City:)

co by nie mówić ale kadrowo to obecnie najlepszy zespół na świecie i tu nie ma się nawet co zastanawiać, grają też przyjemną dla oka piłkę:)

ciekawe czy w tym sezonie uda im się wygrać upragnioną LM

obok Napoli, Benfica to 3 zespół któremu kibicuje aby to się udało

0

@SirBobby
no name taki już nie jest ten Vitor, choć futbol zweryfikuje jego możliwości

ale to raczej nie przykład Keirrison

5

Inigo Martinez, Gundogan, Messi, Vitor Roque

Jeśli mieliby ci piłkarze przyjść to byłoby coś pięknego:)

no cóż w lato się okaże

3

@Janiama
wyloguj się na jakiś czas ale fajnie jakbyś kiedyś wrócił na stronę

mogę się z Tobą nie zgadzać, mogę się zgadzać w wielu kwestiach ale mimo wszystko jakoś zawsze praktycznie twoje wpisy czytałem bo były ciekawe, więc w przeciwieństwie do wielu ludzi o niskim poziomie na tej stronie Ciebie będzie mi brakować

ps. jedna rzecz ci nie wyszła mam nadzieję i Barcelona zdobędzie ważny tytuł szybciej niż 5 lat, a mówiłeś to z 2 lata temu jakoś:) mam nadzieję że na koniec sezonu będziesz się śmiał ze szczęścia z tego stwierdzenia:)

pozdrawiam i trzymam kciuki

2

ale pięknie bolą madryckie tyłki te -9 pkt:)

po mistrzostwo i PH Barcelono:) to byłby piękny sezon przy zdominowaniu tak w Hiszpanii:)

Vamos Barcelona

0

@bartas97
rozmawianie o pracy, zamknięty pokój spotkanie w cztery oczy:) szczegółów można się tylko domyślać

a tak na prawdę to tylko domysłu jak wielu z Was tutaj tworzy na podstawie pogłosek i własnej wyobraźni

ale rozumiem -9 trochę boli:)

0

@Torres123
nie wrzucaj tu takiego badziewia stronniczego

4

ciekaw jestem gdzie teraz są madryczaki i ci pseudo kibice Barcelony po słowach Itullarde ale rozumiem tu zasada domysłów i pomówień nie działa:)

0

Ter stegen, Pena, Kounde, S.Roberto, Christensen, Araujo, Alonso, Alba, Balde, Busi, F. de jong, Gavi, Pedri, Dembele, Raphinha, Lewy, Fati

wg mnie tych 17 piłkarzy jest nie do ruszenia i powinno zostać w kolejnym sezonie
Kessie - wszystko zależy od ofert/zastępstwa

potrzebne wiec będą z 4 transfery, oby udało się odpowiednio wzmocnić zespół latem i w LM się pokazać znów:)

1

Ależ czekam na ten koniec seonu i oby Mistrzostwo Hiszpanii dla Barcelony:)

dla takich piłkarzy jak Pedri, Gavi, Araujo wreszcie to zacznie jakoś wyglądać w CV:) oby jeszcze dołożyć PH:) i w kolejnych latach kolejne trofea:)

7

Benfica

ależ oni mają piękny sezon w tym roku:) w lidze 20-2-1

w razy ograli Juve, 2 remisy z PSG i są już w ćwierćfinale LM:)

Joao Mario ma 14 goli w lidze:) kto by pomyślał

szkoda że odszedł Enzo Fernandez:)

ale i tak kibicuje im i Napoli oby te 2 drużyny zagrały w finale LM:)

0

@Kgorecki2500
chłopaka się nie obchodzi tylko dzień mężczyzny:)

1

@KmN
dzień mężczyzny za 2 dni jest:)

0

@Azi
a nie możemy mieć 3 koronę w Hiszpanii:)
było już pisane że jest furtka jeszcze na jedną z takich rzeczy

0

@Azi
mi to obojętne choć dla niego i dla historii lepiej by wyglądało jakby jeszcze sezon pograł u nas i pożegnam się godnie z Camp Nou, ale jak bedzie zobaczymy

1

@Azi
zarejestrowany został, na co sąd pozwolił

problem to ma Tebas z głową

0

@Azi
bo to Barcelona, kasy ma i tak jak lodu, a chyba lepiej zakończyć karierę w Barcelonie niż śmiesznym PSG

0

Messi - powrót na sezon/2 sezony, z małą pensją jak na niego
tak czy nie?

3

@P33ck
marzenie takie Napoli lub Benfica

a jak nie to City, a potem chyba Bayern, Milan, Inter

choć ogólnie jakaś miałka ta LM w tym sezonie

0

@mrboom @Rust_Cohle
nie mylę pamiętam go:) no to mógł ewaluować z 4 z kawałkiem do 6 czy 6 z kawałkiem
to nadal jest bardzo przeciętny pieniądz:) a udaje kozaka takiego

0

@Rust_Cohle
oj pisałeś że zarabiasz chyba 4 hakiem na rękę czy jakoś tak, jedne pies średnia czy powyżej średniej (nawet jakbyś ewaluował do 5 czy 6) to ciągle przeciętne zarobki

a teraz grasz kozaka:)

0

@Rust_Cohle
kozakuje tak tu często i pytam czy przekroczyłeś już średnią krajową? bo jak koledzy zauważyli robisz z siebie często tu figo fago a kiedyś pisałeś że zarabiasz średnią krajową mniej więcej, wiec pytam czy już udało ci się przekroczyć ten magiczny próg

1

@pt9
wszystko podobno, wiesz ja opieram osądy na dowodach a nie podobno
1,5 mln EUR w kilka lat to śmieszna kwota po pierwsze, po drugie może bym uwierzył gdyby widział jakieś faworyzowanie a tu było wręcz odwrotnie, po trzecie Bartomeu mnie w niczym nie zdziwi - jego osoba nigdy nie powinna być we władzach klubu

ja na razie skupiam się na grze a nie domysłach

bo to ze niektórych boli powrót Barcelony to też widać w tym Prezesa La Ligi, który walczy aby nie zarejestrować Gaviego - przecież to kurde brzmi jak żart jak się to czyta, taka promocja la ligi

w końcu dojdzie do tego że Barcelona ucieknie do ligi francuskiej i na tym się skończy

0

@mrboom
I to koles który ty kiedyś pisal i kroci nie zarabia:) @Rust_Cohle przekroczyłeś juz średnia krajowa? xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?