0

@626
kasę mamy nie to jest problemem

0

ter stegen, christensen, de jong, dembele - mamy 4 piłakrzy w najlepszym możliwym piłkarskim wieku w wyjsciowej 11, więc ta kadra jest już pomału zblilansowana

araujo, kounde też już piłkarski wiek odpowiedni

musimy wzmocnić szerokość kadry bo wypada pedri, de jong, dembele i zespół traci jakość, bo s.roberto, alonso, eric garcia itp tyle nie dają - ba to piłkarze bardzo średni

inigo martinez, gundogan, messi powinni ten stan rzeczy poprawić:) i wreszcie pedri czy de jong nie musieliby grać wszystkiego

2

@Kengo
ter stegen, de jong, dembele, christensen - 4 piłkarzy w najlepszy pilkaskim wieku którzy są kluczowi
można do tego podciaganć kounde i araujo

niepowodzenia to głównie brak zbilansowanej kadry i kontuzje w kluczowym momencie

ale jak/jesli przyśzliby messi i gundogan duzo to poprawi

1

@AlwaysBlaugrana
busi raczej nie sam tylko z de jong obok, bo wtedy wyglądaj najlepiej
zresztą może bedzie gundogan więc nie wiaodmo czy busi nie bedzie rzadziej grał
ale zakladajac tak jak piszesz na ławce masz wtedy gunodagn, gavi, marinez, raphinha - czyli już dosyć fajną ławkę

0

@Firestone
pożyjemy, zobaczymy
wg mnie będzie zupełnie odwrotnie

0

@Marcelinho99
Real odpuścił ligę xD po takim stwierdzeniu szkoda czytać dalej twoje brednie

0

@Marcelinho99
24-4-2 wzięło się z kapelusza. Nie porównuj Xavi do Koeman prosze

0

@Firestone
Jak z nich mize tylko busi gralby w pierwszym składzie

2

Messi Barcelona

ja czuję że byłby on tak samo zmotywowany jak w Argentynie i zobaczylibyśmy ten ostatni raz jego najlepszą wersję która pociągnęłaby ten zespół do wielkich sukcesów:)

będzie dobrze

0

@Rewolucja123
po pierwsze powinien odejść we właściwy sposób i powinien wrócić, ta historia powinna się skończyć w Disneyowski sposób
po drugie jak nie ma wyników? Mistrzostwo i SPH

po trzecie może dzięki niemu w Europie w przyszłym roku zabrylujemy, ja tam uważam że będzie miał taką samą motywację jak w reprezentacji i pociągnie ten zespół do wielkich rzeczy
a młodzi? kounde, araujo, balde, gavi, pedri - mało ich kluczowych jest?

0

@Krzysztof1987
Yamal - został wypisany jako 3 wybór, wiec raczej duzo nie pogra ale fajeni byloby zobaczyc go w kilku meczach tak jak pisałeś poniżej o mneijszym znaczeniu

0

@Kidd
a co w niej kosmicznego?
imigo, gundogan i Messi sądze ze duże szanse na przyjście
jedynie vitor bedzie problem

0

@ranger3120
może kup nowe radio

0

Ter Stegen/Pena
Kounde(S.Roberto) - Araujo (Riad) - Christensen (inigo Martinez)- Balde (Alonso)
Gundogan (Busi) - De Jong (Gavi)
Dembele (Raphinha) - Messi (Pedri/Yamal) - Pedri (Gavi/Dembele)
Lewy (Vitor Roque)

co byście powiedzieli na taką kadrę w przyszłym roku?

0

@Rewolucja123
żeby nie było chciałbym aby nasze skrzydła były bardziej przebojowe, ale na dziś nie widzę sensu sprzedawać Raphinha jesli nie będzie za niego zastępstwa, w co niestety wątpię, bo trzeba zarejestrować Balde, Gavi, Gundogan, Messi, Inigo w pierwszej kolejności
a zostanie z Fatim, Ferran i kontuzjogennym Dembele to sabotaż

jak przyjdzie Gundogan i Messi to ta kreatywność automatycznie się podniesie

i można było nawet grać i nawet Pedri miałby wreszcie kiedy odpocząć, najbardziej szkoda mi Fati ale obawiam się że to case Bojan i nic już nie bedzie więcej z niego a szczyt już osiągnął, ale obym tu się grubo mylił

Lewy (????)
Pedri (Gavi/Dembele)- Messi (Pedri) - Dembele(Raphinha)
De jong - gundogan(busi)

0

@Rewolucja123
no właśnie chce zdobywać metry podaniami tak jak robi to Raphinha

i jak widać skutecznie punktuje w kanadyjce

0

@Rewolucja123

to nie futbol amerykański czy rugby gdzie liczy się zdobywanie metrów

chyba pomyliłeś dyscypliny

na koniec dnia nie liczy się ile okiwałeś tylko jaki miałeś wkład w zespół a Raphinha ten wkład ma, nikt nie broni innym piłkarzom robić różnicę jak Ferran i Fati a tego nie robią, czemu miałby więc odchodzić od nich piłkarz lepszy

tak jak mówię kiwanie się dla samego kiwania jest bezużyteczne, a Raphinha jest chyba w czołówce La Ligi jesli chodzi o wykreowane okazje o ile się nie mylę?

nie ma różnicy czy kreujesz okazje dryblingiem czy inteligentnym podaniem, a przy dryblingu musisz jeszcze dobrze podać

już mieliśmy w zeszłym seoznie Taore tu co kiwał a pożytku z tego było niewiele, ale przecież się kiwał to LR powinna być zadowolona

0

@Rewolucja123
no przedłuża bo miał początkowo wrócić już dawno temu, sroki ale początkowo mowiło się nawet o el classico

a mamy już końcówkę kwietnia

najlepiej to w ogóle niech go nie wprowadzają bo może dostać kontuzji, a takto będą mniejsze szanse na to, przecież takie teksty to żart jakiś

piłkarz dobry ale te jego przedłużające się kontuzje i wieczna przestroga która i tak nic nie daje pomału zaczyna się rodzić w sensowność trzymania takiego zawodnika

1

@Trojanek23
dokładnie dostał nabity piłką która była odchodzącą, lekko w tył zagrana nic nie mógł zrobić w tej sytuacji

0

SZTAB MEDYCZNY

coś chyba jest nie halo skoro są pogłowski że znowy Demeble się przedłuża powrót a Frankie czy Pedri leczyli się znacznie dłużej niż zakładano

chyba najbardziej żenującą sprawa w naszym klubie i powinno być to szybko naprawione bo te powroty się przedłuzaja w nieskonczonosc

0

@Rewolucja123
ale on nie musi robić różnicy w taki sposób to inny rodzaj piłkarza, ma świetne podanie wyjście i niezły strzał

od tego będzie Demebele czy Messi aby robić różnicę

jesli mamy zostać z Ferran czy Fati czy nawet jak ma przyjść Abde to wolę aby Raphinha został bo jest to piłkarz lepszy od nich

i jeszcze raz powtarzam on robi różnicę w inny sposób, i sczczerze wolę aby był to piłakrz efektywny niż efektowny który oprócz pajacerskich przekałdania nogi nad piłką czy bezsensownego biegu do linii i głupiej wrzutki nie daje nic zespołowi

możecie się podniecać biegiem czy kiwaniem dla samego kiwania ale za to nie przypisuje się goli czy punktów zespołowi

zresztą ty jesteś anty fanem Frankie więc z kim ja dyskutuje

1

@Odcinkowy
no nie musi, on dostał tą piłką nastrzelany, nawet nie mógł strzału oddać bo został tą piłką trafiony, podanie odrobinę do tyłu za bardzo, nic z tego nie mógł zrobić

1

@Rewolucja123
ale gdzie się dusi? drugi najlepszy wynik w zespole w klasyfikacji kanadyjskiej o czym my mowimy to z kim mamy zostać w ataku z Ferranem i Fatim aka case Bojana Krkicia?

można sprzedać Kessie, Garcia, może odejdzie Alba, Busi obniży zarobki i można sprzedać Ferran/Fati (niestety w jego wypadku) i w tym kierunku powinny iść zadania zespołu od zarzadzania kadrą
chyba że ktoś myśli że Abde który nawet nie jest gwiazdą Osasuny nas zbawi to luz

1

Raphinha

wg mnie cały czas uważam że ten piłkarz powinien zostać, liczby ma całkiem oki, swoje robie jako 12-13 piłkarz powinien dać radę, a wczoraj powinien mieć conajmniej 1 punkt wiecej do klasyfikacji kanadyjskiej gdyby nie Lewy

a wcześniejsze nastrzelenie w kolana/piszczel na pustą bramkę ciężko się przyczepić bo piłka go praktycznie nabiła

0

@Rewolucja123
nie no jak ktoś jest na prawdę dobry to się przebija - araujo, balde, gavi, pedri - nie do końca bo kupiony, fati

także trochę tych młodych się rozwija, ale nie wszyscy to poziom Barcelony
z obecnych może właśnie Riad i Yamal mają najwieksze szanse na przebicie się

1

@Rewolucja123
ale których młodych ty chcesz ogrywać? aż tak wiele talentów już nie mamy
owszem powinniśmy zapewnić sobie mistrza i potem trochę wprowadzać młodych ale aby grali też z najlepszymi i z nimi się zgrywali a nie sami ze sobą i wymieniać całą jedenastkę

Yamal, Chadi Riad, Pablo Torre- aby go ostatecznie zweryfikować i może jeszcze z jednego co się wyróżnia

1

@VamosGirl
huawei watch gt3 pro

1

@Lionel_Messi10
no to można by uznać wtedy kadrę z nimi za zamkniętą:)

0

@Lionel_Messi10
zostawiając Raphina w takim składzie brakuje ciągle jeszcze jednego skrzydłowego i napastnika

0

@Lionel_Messi10

wszyscy nie odejdą ale pewnie z 2-3 odejścia z tego będą

na pewno dobrze by było jakby przyszedł Inigo, Gundogan, Messi

w przypadku odejścia skrzydłowych potrzeba też będzie nowego skrzydłowego/wych

ter stegen/pena

kounde/s.roberto-araujo-christensen/inigo martinez-balde/alonso

gundogan/gavi-de jong/busi-pedri

messi-lewy-dembele

w przypadku odejscia raphinha, ferran, fati - to skrzydłowi są niezbędni bo wtedy nie ma nawet miejsca na rotacje, z drugiej strony nie wierzę że wszyscy 3 odejdą


Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?