4

@Rewolucja123
bo tu ludzie jak chorągiewki są:) jesteś tak dobry jak twój ostatni mecz

mecz nie wyszedł trudno gramy dalej, ważne jest Mistrzostwo Hiszpanii:)
jakoś rok temu pokonaliśmy ich tyle samo i jakoś Real dalej funkcjonuje:) takie mecze się zdarzają po prostu

0

@Kgorecki2500
ale zagraliśmy tak koszmarnie na 4-0 wczoraj? no nie

już bardziej mecz z SPH zasługiwał na taką naszą wygraną

zdarzyło się i tyle trzeba iśc po Mistrzostwo a Xavi ma kolejną lekcję z której wyciągnie wnioski

5

@FCB24
ochłoń chłopie albo zmień klub

5

FC BARCELONA

Niektórzy tu powinni chyba ochłonąć i przenieść się na inny sport albo w ogóle poza sport, bo wygrywać wszystkiego się nie da.

Wczoraj nie zagraliśmy źle ale mecz ułożył się tak jak się ułożył i tyle.
To nie znaczy że jesteśmy tak źli bo jednak w tym sezonie jesteśmy lepsi niż Real, 3-2 bilans dla nas + duża przewaga w lidze.
Nie zasłużyliśmy wczoraj na porażkę 4-0 ale tak wyszło. Ostatnio jakoś też straciliśmy pierwsi bramkę w lidze ale mimo wszystko odrobiliśmy, tu się nie udało a Realowi wchodziło wszystko.

To trochę jak mecz Liverpool United ostatnio, pomimo wygranej Liverpool i to wysokiej, to nadal United jest lepszym zespołem.

Ja tam nastawiam się i czekam na Mistrzostwo Hiszpanii:) to najważniejszy tytuł a Puchar choć też ważny ostatnio tyle wygraliśmy że mi styknie.

Po mistrzostwo Hiszpanii:)


Vamos Barcelono:)

0

@Godlo
ciężko powiedzieć czy są w gazie skoro przegrali z nami 2-1 w meczu o ligę, rzeczywistość zweryfikuje, wg mnie skończ z PK i tyle

0

@Godlo
zmierza po LM:) na razie to są w 1/4 dopiero

w gazie? oceniasz po jednym meczu? a ja przegrali w lidze to już nie byli w gazie?
ludzie ochłońcie bo jesteście jak chorągiewki tu

0

@Dundersztyc
NIE MASZ RACJI TO NIE JEST KORUPCJA

może być to nieetyczne ale nie jest to korupcja i nigdy nie bylo kupowanie raportów

nara

0

@Dundersztyc
a ty jesteś osobą myśląc? bo chyba nie bardzo skoro dla Ciebie nagłówki i cliick-baity to wyrocznia

sam najpierw poczytaj co to korupcja a potem pouczaj to jedno
oferował pomoc w rozumieniu na co VAR zwraca uwagę - czytaj doradztwo

a najważniejsze na razie mamy domysły i tyle nic więcej

żadnych faktów/dowodów itd.

widzę tendencja skazywania na domysłach rośnie

ty pewnie z tych co z zazdroscią patrzy na sąsiada i mówi ze pewnie ukradł

bez odbioru

0

@Dundersztyc

bo nie miał, było to już kilka razy tutaj podawane

opierajmy się na faktach a nie domysłach

4

@Bykunn
który nie miał wpływu na nic i któremu płacili za raporty sędziowskie

które zresztą były już tu ujawniane

i nie mylisz się jest dopuszczalne/nie jest nigdzie prawnie zabronione

6

@Bykunn

xD na co koleś dowodem, weź ochłoń

5

@karolup
nie zagramy w LM? chłopie brałeś coś, odstaw

1

@bartas97
ale jakich dowodów oczekujesz? są zeznania świadków itp.

to ty nie zarzekaj rzeczywistości, prawda boli tak jak zima u was:)

0

@Michael24
w aucie co jeździmy dużo/ auto rodzinne - opony na lato i zimę osobno, marki premium

do auto którym pokonuje rocznie 1000-1500 km tylko miasto, przechodzę w tym roku na całoroczne, ale też opony tych marek premium, aby jednak czuć się bezpiecznie

jeśli jeździsz dużo i wszędzie to jednak lato i osobno zima raczej polecam


5

@bartas97
historia nie jest bajeczką, nie musisz się wstydzić faszystowskiej przeszłości skoro im kibicujesz

1

@draxidox
kaszojadem?

weź człowieku może publicznie nie wypowiadaj bo mije głupotą na kilometr

0

@Kgorecki2500
no nie im więcej zarabiasz tym ci więcej zabierają

nie ma uczciwych w 100% podatków, więc raczej byś ich nie polubił

0

@Borneo

koncepcja, gadasz o teorii, która nie wiadomo czy się ziści
dawniej wierzono że dziś ludzkość będzie latać samochodami a jak wyszło tak wyszło

12 lat to bardzo mało czasu, na dziś nie ma podstaw aby mówić że samochody elektryczne są eko - są ale pseudo-ekologiczne

a co do ubrań to nie ludzie nie kupią bo w większości to badziewie

0

@Bobo25
a w ilu z meczy dopisał nam pech? no nie można w ten sposób tego rozpatrywać, tak jak mówię wynik 22-2-2 nie bierze się z przypadku czy formy bramkarza

chyba nie ma drużyny na świecie która każdy mecz gra pięknie i wygrywa po 3/4-0 no po prostu nie ma
pozdro

0

@Borneo
nadal i ciągle jesteś w błędzie

auta elektryczne od lat są i poprawy nie ma ani w zasięgu ani w tym ze są eko
zakaz ma być w UE a najwięcej zanieczyszczeń powoduje Azja która się z nas śmieje

na ten moment to jesteśmy eko-baranami jako UE, bo to co robia z ekologia nie ma wiele wspólnego

a ubrania z recyklingu to kolejny shit

0

@Bobo25
ale to chcesz powiedzieć że fartem te wszystkie mecze wygrywaliśmy?
w większości tych meczów równie dobrze mogliśmy je zabijać wcześniej

uważam że mimo wszystko w większości tych meczów bylismy lepsi i graliśmy nieźle a bilansu 22-2-2 no sorry ale nie można miec fartem

0

@Azrik
no nie odniosłeś się to przepychania kolanem i słabym graniu, a np. w ostatnim meczu z Realem graliśmy dobrze

wygrywanie 1-0 to ciągle wygrywanie, a jak to robisz seryjnie to nie jest to przypadek i ja tam nie widziałem abyśmy w większości tych meczów się męczyli

0

@Borneo
ależ oczywiście że jest to argument, 12 lat to bardzo mało czasu, na dzień dzisiejszy elektryki to szajs który nie ma nic wspólnego z ekologiom (palenie się aut, prąd z węgla, baterie i ich utylizacja)

no jednak co chwilę słyszy się o elektrykach co się palą, więc ta ilość nie jest żadna, jakoś o benzyniakach się tego nie słyszy

dziś w imię mody próbuje się wmówić że coś nie ekologicznego jest ekologiczne, co jest bzdurą i kłamstwem

szkoda że wodór nie ma takiej propadagandy, bo akurat on jest bez wad i dużo więcej zalet

1

@Azrik
Przepychamy kolanem? Z Realem tez przepychaliśmy? Koles ochlon

0

@Borneo
problem jest taki że samochody benzynowe się rzadziej palę, a na pewno nei same z siebie tak jak elektryki

samochody benzynowe szybciej ugasisz bez szkód takich szkód dla środowiska jak elektryki

no raczej nieaktualne bo już UE się pod naciskiem koncernów z tego wyłamuje

i bardzo dobrze bo elektryki to na razie jest wielki badziew - niekologiczne, długie tankowanie, dostępność stacji - same minusy

przyszłość jest bardziej w wodorze niż elektrykach

0

@michal26
jak przyjdzie gundogran, inigo, messi, auba i abde to już żadnych skrzydłowych nie potrzeba bo i po co co?
dembele, raphinha, ferran, abde, fati, auba- to aż za dużo by było

0

@Borneo
na ten moment samochody elektryczne to więcej szkód niż pożytku i takie są fakty

a co artykułu już się Unia wycofuje z tego pomału także nie jesteś na czasie

8

@Joe_Pesci
@Borneo gdzie jesteś wielki zwolenniku elektryków?

1

te usługi wg prokuratory są żenująco śmieszne

m.in. doradzanie od jakich decyzji sędziowskich się odwoływać

ja pierdzielę rozdmuchali aferę jakby było o co, ale najlepsze że prokuratura tylko uwaga "podejrzewa"

no kurde cyrk na kółkach, żenujące przedstawienie, powinni klub przeprosić za nagonkę później

0

@SteuerFreiMoney
najlepiej dać dziecko jeszcze nóż i pistolet niech się rozwija a co tam komu to szkodzi
widać po Twoich wpisach że jesteś bardzo niedojrzały lekko mówiąc

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?