0

@Peciak
dobrze wiem jak działa amortyzacja, a pisanie że nie są amortyzowani to jawna kpina/albo brak wiedzy

po pierwsze zawodnik mógł się prawie zamortyzować a możesz go sprzedać poniżej wartości amortyzacji pozostałej to wtedy nie masz zysku tylko stratę, nie wie mczy to tak dobrze wpływa na cokolwiek:)

po drugie
na FFP patrzy się dwojako - przychody i koszty, są 2 wymiary
porównujesz % kosztów do przychodów

a koszty to nie tylko wynagrodzenia ale też amortyzacja, jeśli więc sprzedasz zawodnika z dużą amortyzacją to zejdzie ci dużo z licznika FFP

przychód ze sprzedaży natomiast powiększy ci przychody

cały czas oplaca się wiec sprzedać Ferran przez amortyzację właśnie


0

@Lionel_Messi10 @Emhyr

luźno nie luźno pisanie że Ferran czy Raphinha że nie są amortyzowani to jawny brak wiedzy

piłkarze nie dawno kupieni, którzy nie zdążyli się nawet zamortyzować

0

@Kondziubarca
nie ma szans aby de jong odszedł

poza tym co ty za głopty piszesz jak raphinha i ferran nie są amortyzowani:) xd na taką wypowiedź:) chyba kolego nie masz pojecia co to jest amortyzacja

a wg mnie beda celować w Ferra, Ansu lub Raphinha

choć ten ostatni powinien zostać

0

To co finał LM Milan - City:) kto jeszcze obstawia taki finał?

0

@Albatros
większość na tej stronie niby kibicuje klubowi a sami mają problem aby zrozumieć o co chodzi w tym haśle:) nie oczekuj tego więc od kibiców innych klubów

ja dużo dowiedziałem się z książki "Mes que un club":) polecam

Visca el Barca:)

0

@AmigoBlancos
Bardziej pytanie brzmi jutro Chelsea czy jednak Real obroni zaliczkę z 1 spotkania

0

@AmigoBlancos
4 27 do zdobycia, nie wiem gdzies pod koniec sezonu
Powrót najlepszych duzo zmieni

0

@AmigoBlancos
A co tu optymistycznego? Punktują najlepiej w lidze wraca pedri de jong A potem dembele i christensen.
Wg mnie 23 punkty zdobędą

0

@Comentateiro
Nie przesadzajmy. Rownie dobrze meczu Liverpool United mozna stwierdzić że United jest słabsze i niżej w lidze niż United. A rzeczywistość wygląda jak wygląda. Bez grania w danej lidze nie da się tego powiedzieć. Kluby angielskie bardziej intensywne? Tak ale tez gorsze taktycznie i zostawiające dużo miejsca.

0

@bartas97
tylko Gavi nie rusza do Chelsea:) cały w tym ambaras:)

0

@paweldunajecfcb
ale to jakies podróby

1

czy City ostatnio gra w ustawieniu 3-2-4-1?

a jeśli by przy transferach Inigo Martinez, Gundogan, Messi i Vitor spróbować tak grać?

Lewandowski (Vitor Roque)

Dembele (Balde)-Gundogan-Pedri (Gavi)-Messi(Raphinha)

De Jong (kessie)-Busi (e.garcia)

Christensen (F.Alonso) -Araujo (Inigo Martinez)-Kounde

Ter Stegen (Pena)

+ S.Roberto co na kilku pozycjach mógłby grać, czy u nas by takie coś wypaliło wg Was?

wtedy szanse z Kadry b mogliby dostawać też Char Riad czy Yamal

równie dobrze może to wyglądać tak

Lewy

Balde-Pedri-Messi-Dembele

De Jong- Gundogan

Christensen-Araujo-Kounde

Ter Stegen

opcji przesuwania się formacji w czasie meczu jest mnóstwo - w obronie inne ustawienie w ataku płynne przechodzenie na inne, tak samo jak dzięki takiej formaji można by mieć kontrolę na boisku i przejąć środek pola

0

Inigo Martinzez, Gundogan + Messi i Vitor Roque:)

sądzę że takie wzmocnienia bardzo poprawiły by siłę naszej kadry

8

@GrzegorzMadrid oj nie zasraj się

0

@AmigoBlancos
Napoli lub City wygra

1

@Pewex
dla Januszy może to prawda objawiona futbolu dla znawców mogę tylko powiedzieć Xd

a od kiedy to LM to jedyny wyznacznik? śmieszny jesteś

0

@betonito
no zobacyzmy że tak nie będzie, City w finale:)

1

@Pewex no i..
W tym roku 5 meczów i 3-2 dla nas:) oco wiec ci kaman. Ogarnij sie

3

@Herato
nic z tego co napisałeś nie jest do końca prawdą

po pierwsze Villarreal nie jest słaby po drugie, oprocz ostatniego meczu Real dostawał ostatnio od Barcelony, więc nie wiem czy porazki ze łabszymi drużynami są powodem przeganej ligi bo ostatnio przegarli w lidze z Barceloną, remis z Atletico, Betis i porazka z Villarreal a więc górą tabeli

a malo mistrzostw na przestrzeni 10 lat bo byli po prostu słabsi w tym okresie głównie od Barcelony

0

@Peciak
Koles zanim napiszesz takie rzeczy spojrz na statystyki. Ile Pedri wykreował sytuacji? No właśnie to ze jego koledzy nie trafiają to juz nie jego wina. Raphinha tez ma liczby.
Problemem to sa Fati i ferran

0

@martin3131
wystarczająco:) kasy nam nie brakuje akurat, jedynie FFP nas trochę trzyma ael sądzę że i to rozwiązą w lato

a Mistrzostwo Hiszpanii to duży sukces po ostatnich latach:)

1

@martin3131
Tonący projekt?
Klub z mistrzostwem kraju nazywasz tonacym projektem:)
Haha dobre

0

@Mns21
7/10:) gdyby w Europie lepiej to wyglądąło i np. 1/8 LM chociaz po zacietym dwumeczu to dałbym 8/10

0

@Encore
co jest ważniejsze liga czy puchar?
bo chyba Mistrzostwo Kraju czy nie?
nie mówię puchar kraju też oki i fajnei byłoby wygrać ale mówi się trudno zwłaszcza że i tak w tej kategorii jesteśmy rekordzistami jeśli chodzi o ilość, ale to mistrza się pamięta a nie zdobywcę pucharu

14

KIBICE BARCELONY W PIGUŁCE

wygrywasz 3 mecze z Realem ostatnio, przegrywasz jeden i już płacz nic nie potrafią i wywalanie trenera

WTF, chorągiewki to mało powiedziane

dobrze dla Realu że nie wyrzucił Ancellotiego rok temu po porażce 4-0 bo by LM nie wygrali

typowa mentalność januszowa

0

@sendesara
jaki dwumecz z Realem przegrany? o czym ty piszesz chłopie?

w tym sezonie 5 meczy z nimi i nasz bilans to 3-2 dla nas:)

0

@Tomasson81
no nie jest najważniejsza

0

@Rewolucja123
pod tym kątem tak, chociaż za Valverde wg mnie mieliśmy gorszy styl

ale z drugiej strony w Europie nie było tak źle bo 1/4 czy 1/2 LM praktycznie co roku były

dla mnie mistrzostwo w tym roku to piorytet:) a z Europy rozliczę Xavi za rok,
będzie miał już dłużej zespół, dostanie nowe transfery latem wtedy go ocenię z Europy:)

0

@Rewolucja123
nie rozumiem? pod jakim kątem?

0

@Kgorecki2500
jaki limit szczęścia człowieku? o czym ty mówisz zacznij oglądać i rozumieć piłkę
chcesz powiedzieć że jak ktoś wygra np. 10 meczy w tym 7 1-0, resztę np. 2-0, 2-0, 3-1 to znaczy że ma szczęście?

bilans w lidze 23-2-2 o czym my mówimy o jakim szczęściu? nie da się wszystkiego wygrywać ze szczęściem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?