lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@SteuerFreiMoney
najlepiej dać dziecko jeszcze nóż i pistolet niech się rozwija a co tam komu to szkodzi
widać po Twoich wpisach że jesteś bardzo niedojrzały lekko mówiąc
0
@SteuerFreiMoney
Debilizm a nie rozwijanie pasij
0
@KmN
niebieski zdecydowanie
1
SKOKI
Za nami kolejny weekend:) sezon zbliża się ku końcowi
30 zwycięstw w karierze Ryoyu:) zmiana licznika, czekam teraz na 40:)
Kraft 95 podium w karierze:) piękny wynik, po MŚ to ogólnie najlepszy skoczek
Habdas wynik życiowy i 11 miejsce:)
Granerund 46:) co mnie bardzo cieszy, żeby nie było ze warunki w kwalifikacjach też był fatalny
czekam już na kolejny sezon, oby u Kubackiego życiowo wszystko się dobrze ułożyło
a za rok kibicuje Ryoyu, Lanzisek, Kubacki, Zajc i mam nadzieję że oni będą gwiazdami sezonu
0
@agaFCB
to to poleć do Turcji:) w czym problem:) albo jakieś inne fajne miejsce:) a klimat mamy średni ale taki już jest
pewnie jakby u nas było ciągle słonecznie ludzie byliby bardziej życzliwi:)
taką mam teorię:)
2
@Bogan
tu też może być mega zmotywowany, osiagnął wszystko ale nie można powiedzieć że odszedł w splendorze, jeśli by wrócił obstawiam że zmotywował by się tak jak w Argentynie by pożegnać się z Barceloną LM i mistrzostwem Hiszpanii
tak obstawiam
1
@kuz
no rzeczywiście drobne, koleś jeździ tylko Arteonem to nie jakiś Bentley/Ferrari itp.
oczywiście uważam że kara powinna być wyższa
0
@AmigoBlancos
O ja pierdziele masakra
0
@Objectivo
wg Ciebie, ale nie takie są przepisy, to nie był atak ręką w twarz itp. tylko barkiem w bark za takie coś jest żółta kartka
0
@Hosh
Chyba on tak ma:) albo okularów nie założył
1
@Objectivo
Oj widze widzisz co chcesz widziec:) spalonego tez nie widziałeś:) czy może jak Abcelotti uważasz że byliście lepsi.
Stak barkiem/ciałem w bark/ciało. Odepchnięcie i tyle. Sytuacja na żółta ale z ta czerwona odjechałeś. Jakby to byl cios reka w twarz rozumiem ale tu nic takiego nie ma.
Oj widze bolą 4 litery:)
Ps. Drugiej żółtej i czerwonej w konsekwencji dla Nacho rozumiem nie widziałeś?
0
@Objectivo
żółta tak ale nie czerwona szanujmy się
0
@PaPo
Mistrzostwo, Puchar Hiszpanii i Superpuchar to też tryplet
1
super dalej kroczyć po Mistrzostwo i Puchar:)
Superpuchar już w gablocie:)
latem 3 transfery: Inigo, Gundogan + Vitor Roque i mamy wtedy będzie też fajna ekipa aby pogodzić to z grą w Europie:)
superby bylo jakby taki Pedri, Araujo, Balde i Gavi wygrali swój pierwszy tryplet a przede wszystkim Mistrzostwo:)
0
@P33ck
Barcelona, Napoli, Arsenal tak:)
BVB nie dociągnie tego nie wierze
OM życzeniowo
ja tylko do tego czekam na finał LM Napoli/Benfica - City, Puchar Hiszpanii dl Barcelony i to byłby jeden z najlepszych sezonów od lat:)
0
@VbamboeB
Modivo gomez lancerto diverse c&a pierwsze z brzegu
0
@FcPortoFan1999
dokładnie zmęczenie robi swoje
niektórzy jak Ryoyu jeszcze się jakoś trzymają, Geiger dopiero teraz zaczyna się ogarniać, a Lindvik w ogóle ma sezon przeciętny kompletnie a to pierwsza trójka z zeszłego sezonu
0
@FcPortoFan1999
zobaczymy, ja kibicuje że ktoś inny wygra -Słoweńcy, Ryoyu, Fettner lub Eisenbichler
Kubacki i tak miał sezon życia ja wiecej od niego nie oczekuje
za rok zupełnie nowe rozdanie, patrząc na ostatnie sezony co roku jest jakaś rotacja:)
1
RAW AIR
seria próbna HEG, Eisenbichler, Kraft, Ryoyu, Lanzisek - wygląda na to że oni powalczą o podium dziś i może świetnie sie tu czujący Fettner
0
@masq
jeśli to było wyciąganie kasy ze spółki to nie "jesteśmy winni" tylko osoby za to odpowiedzialne są winne złodziejstwa itd.
atak jest z każdej strony i to jest słabe, oskarżanie na podstawie domysłów:)
gdzieś to już słyszałem w minionych epokach
ludzkość się cofa mentalnie
0
@geass
Auba 24 mecze i 13 bramek:) + asysty
nie pogoniliby go gdyby nie problemy z rejestracjami - trzymajmy się faktów proszę
no raczej takich Raphinha nie oglądasz w Porto, nie jest to magik ale liczby ma i duży wpływ na grę też
widzę teoria obalona to się łapiesz efektów wizualnych
bez odbioru
0
@barcelonaLM
nie czytam takich szmatławców jak onet, wp itp.:)
0
@barcelonaLM
równouprawnienie nie polega na tym że ktoś ma zarabiać tyle samo bez względu na wszystko
rozumiem równe płace na takich samych stanowiskach - praca w produkcji itp. gdzie łatwo ocenić że praca jest taka sama
ale w pracy eksperckiej nawet na tym samym teoretycznei stanowisku umiejętności, doświadczenie są różne więc bez względu na płeć te prace będą różne, niewiele ale pewnie różne
a ty skąd ten tekst masz problem w domu?
0
@masq
kojarzyłem Cię jako aptekarza?
0
@geass
tak powala mnie, gra dobrze ma duży wkład w zespół, co mi da że kogoś okiwa jak efektu z tego będzie żaden, będziesz się potem podniecał w komentarzach ze kogoś okiwał? czy wolisz cieszyć się z gola, asysty itp.
bo ja wolę to drugie
więc odpowiadając na Twoje pytanie oczywiście że nie pasuje do Twojej teorii tak samo jak Auba ją obalał swoją grą
0
@geass
no tak i Raphinha też do schematu pasuje?
0
@Rewolucja123
a 12 przy 12 nie jest do wypuszczenia? teoretycznie wszystko jest do wypuszczenia ale nawet 6 przy 12 patrząc na regularność zespołu (21 wygranych meczy na 25 to daje 84% wygranych) to jest to spora przewaga
co innego gdyby zespół był nieregularny, ale w tym sezonie jesteśmy regularni
obecne 9 to też już dosyć spora przewaga:)
0
@Rewolucja123
6 w najgorszym wypadku to tez duza przewaga. Nie ma się co szukać. A 12 to bylby juz niesamowity wynik. Jak dla mnie nawet status quo i 9 przewagi bedzie oki. Wygrywać dalej nie oglądać się na innych i po Mistrzostwo Hiszpanii Barcelono:)
0
@Survier
Bo w teorii ciezkie mecze mieliśmy z Villarreal, Bilbao czy nawet Realem w Pucharze ostatnio a wszystkie wygraliśmy:) a straciliśmy punkty z Almeria. Od tym się rozni teoria od praktyki.
Ze Tobie zawsze trzeba tłumaczyć wszystko
0
@Kidd
Tak ale według mnie to musi być wygrana:) cięższe są wyjazdy.