0

Komentarz usunięty

1

@Gall
PSG - Barcelona nowy klasyk:) Barcelona by nie straciła, la liga gorzej

0

Komentarz usunięty

23

@creativeopinion
koleś czy ty mas elementarną wiedzę ekonomiczną?

pod stołem? to możesz na bazarku sprzedawać a nie w firmie gdzie masz obowiązkowy audyt nie możesz sobie od tak z takiej firmy wypłacać kasy

ludzie ogarnijcie się

0

Komentarz usunięty

0

@Kondziubarca
nie

ale chyba widzisz różnicę miedzy LM a LE? czy nie bardzo?

jak nie wystawiasz Christensen i Balde i mówisz że oszczędzasz piłkarzy bo jest dużo meczów to o czym to świadczy?

0

@stickie
no nie Alonso to nie jest ŚO, nie gra w najważniejszych meczach

Balde - tu druga rotacja

zamiana pozycji Araujo/Kounde - tu trzecia zmiana

wiadomo że nie wystawi w takim meczu piłakrzy barcelony b bo to byłaby kompromiitacja
jakiś wynik trzeba osiagnąć ale bawiac się w eksperymenty w kluczowej formacji w takim meczu widać że nie jest to dla niego piorytet

0

@wasacz
no właśnie nie mecz ligowy jest bardzo ważny

skoro sam powiedział że rotował bo jest dużo meczy to znaczy że LE ni jest dla niego ważna

poza tym nie mówimy na co ty czy ja masz wywalone

to nie my decydujemy o tym co jest wazne tylko trener, a takimi decyzjami chyba wystawił świadectwo jakie zanczenie i co jest piorytetem dla niego

5

@Firestone
odpowiedź jest prosta Xavi ma wywalone na LE widocznie

0

LE

Też macie wrażenie że rotując na ten mecz i zmieniając dobrze spisującą się obronę Xavi trochę po cichu przyznał że ma wywalone na LE
głośno nie może tego powiedzieć ale chyba trochę tak jest

tak to wygląda, rotujesz Christensenem na co na mecz z Cadiz?

widać że Liga to duży piroytet i przy takiej przewadze punktowej chyba się nie dziwię bo przewalenie tego to byłby gwóźdź do trumny Xaviego

w kolejnym sezonie na pewno potrzebne wzmocnienia aby ławka była wartościowa

0

@Uukasz_93
może nie chciał widzieć, rotując na taki mecz trochę jakby przyznał po cichu że ma wywalone na LE

0

@Emhyr
dokładnie będzie cieszył oko jak w cyrku

0

@FCB24
za dryblingi nie sa przyznawane gole i punkty kiedy to zrozumiesz?

0

@Kondziubarca
fachowcy na jakich nie zasługujemy:)

potem strzeli 2 bramki z United i będzie Złota Piłka:)

0

Komentarz usunięty

1

@pioz123
taka ale Christensen i Balde jeśli myślał poważnei o tym meczu to był obowiązek

2

@JimMorrisonFCB

a stuprocentowe szanse 3:2 dla nas:) strzały celne też przewaga dla nas:)
także tak było to też napierdzielanie bo nawet jak oddasz 10 strzałów xG po 0,1 to wychodzi ci już 1, poa tym xg liczony jest na podstawie goli z danej pozycji itp., a piłakrze różnią się i umiejętnościami i nigdy dana sytuacja na boisku nawet strzał z tego samego miejsca nie jest taki sam po prostu

ty podałeś X a ja ci napisałem że stuprocentowych szans mieliśmy wiecej o 1:)

i uwazam tak jak @pioz123 że na wyjeździe też mogą dobrze zagrać, szkoda ze nie zagra Gavi
ale de jong i kessie są wybiegani i siłę ten drugi ma

wg mnie ciagle szanse na awans są równe

może wreszcie przyznają nam karnego jak będzie się nam należał i strzelimy szybko bramkę? kto wie

poza tym liczę że zagra BACK od początku a to dużo da, chyba że Xavi rzeczywiście trakutje LE jako żeby grać ale niekoniecznie na siłę i porotuje na lige

0

@pioz123
tak, ale chyba na tym polega futbol, a mecz nie kończy się po 60 minutach
mecz trwa 90 minut i albo dobrze grasz całe 90 albo tylko 60 a potem masz tłumaczenie że zmęczenie? czyli źle rozłozyłeś siły, przygotowanie itd.

ale faktem jest też że obroną raczej się nie rotuje jesli dobrze gra, a na pewno nie tak diametralnie gdzie 2 nie gra na swojej pozycji, sorry Kounde gra niby, ale w rytmie meczowym jest na PO

2

@JimMorrisonFCB
to był dobry mecz obydwóch druzyn ze wskazaniem jednak na nas wg mnie,

ale strzał to nie jest okazja bramkowa, to nie jest jednoznaczne

ktoś moze oddać 20 strzałów bo napierdziela z każdej pozycji i zaden z nich nie jest groźny, a ktoś 10 ale konkretnych które realnei zagrażają bramce

angielskie zespoły tak mają że w chaosie napierdzielają ciagle z każdej pozycji
nie mówię że anglicy nie oddawali groźnych strzałów ale ilość strzłów to nie wyznacznik jedyny

widać bylo też że jak zagrała obrona bez kombinacji czyli BACK to United już nie istniał, sądzę więc ze jesli nei bedzie kombianacji i zagra BACK to w rewanżu mozemy zagrać dobry mecz i awansować

2

@pioz123
podobnie uważam i chyba wystawiłbym podobny skład na rewanż, ważne że wraca Busi

jak tylko BACK grało w obronie to wtedy United nie istniało już w tym meczu ile znaczy solidna obrona

obstawiam 1-2 dla Barcelony w rewanżu i nasz awans:)

1

@JimMorrisonFCB
my też oddaliśmy 16 i co z tego?

0

@FrankliN7

dokładnie ale znafcy tutaj ponieważ nie nazywa sie coman, sane itp. go nie doceniają

i dlatego że nie robi nic nie wnoszących kółek jak cyrkowiec

efektywność, efektywność i jeszcze raz efektywność

0

@FCB24
nie skrzydłowy ma dawać liczby-gole, asysty, kluczowe podania

to wszystko Raphinha ma a w jaki sposób to robi jego sprawa

jak chcesz oglądać pajaco..bez wymiernych efektów dla zespołu to polecam Antony z United właśnie

to jest ta różnica

3

@Romario87
tylko bez kombinacji w obronie, sądzę że gdybyśmy od początku zagrali normalnym ustawieniem w obronie to byśmy wygrali ten mecz

0

Komentarz usunięty

1

@Damiain
no szczególnie ta petarda po obrocie, aż żal że to nie wpadło zabrakło centymetrów

wtedy wiecej miejsca będą mieli inni:) będzie dobrze

4

Raphinha 2022/2023

31 meczów - 7 goli i 9 asyst? czy to mało? wg mnie bardzo dobrze ale znafcy La Rambli uważają że mało bo nie nazwya się Coman, Sane czy nawet słabszy Antiny, czy jakiś inny pilkarz co jest na niego hype

1

@joloskyy
dokładnie, podania tez mogą być piękne i artystyczne a przede wszystkim wymierne niż samo kiwanie dla kiwania

1

@Fake69 @FCB24

a to przyznają jakieś szczególne gole i punkty za nic nie wnoszące kiwanie czy bieganie?

jest efektywny ma gole i asysty i z tego się rozlicza skrzydłowego, a Raphinha ma bardzo duży wkład w poczynania ofensywne zespołu i to jest fakt

2

@Romario87
dokładnie:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?