lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mixtape
szczerze, to LM jest coraz nudniejsza i coraz słabsza z roku na rok
nie wiem czy nawet będę coś oglądał
interesuje mnie zasadniczo Barcelona i Ajax a resztę mam w nosie, może od ćwierćfinałów coś obejrzę bo w tym roku w 1/8 są tak słabe pary że aż żal
Brugia, Eintracht w 1/8 LM, wg mnie traci dużo z elitaności z roku na rok
czekam na Super Ligę
1
N'Dick, Foyth, Amrabat, Vitor Roque
Jak widziecie takie okienko 2023:)? myślicie że wtedy kadra byłaby kompletna? wg mnie wyglądałoby to całkiem obiecująco:)
0
@FCBparasiempre
Bez przesady tez mieliśmy swoje okazję w tych meczach. Z drugiej strony można mówić ze pecha mieliśmy w meczach z espanyol czy rayo w pierwszej kolejce. Gdzie moglismy spokojnie mieć 6 a nie 2 punkty. Poza tym nigdy nie wiesz jak zespół zaregowakby na stratę bramki.
0
@Encore
Dobry, średni i 2 przeciętniaków.
Chodzi mi o tylko ze obi raczej różnicy nie robią.
0
@Encore
z nimi czy bez mam nadzieję że wygramy, a wyżej wymienieni to nie są jacyś mega zawodnicy co wpłyną na obraz gry za wyjątkiem Lisandro i może Eriksen choć to też nie TOP, nie oszukujmy się
0
@FCBparasiempre
nie no nie przesadzajmy, jakie szczęście, nie można mieć ciągle szczęścia, wczoraj też mieliśmy szczęście? czy jednak byliśmy lepsi, bo wg mnie byliśmy lepsi i mogliśmy i powinniśmy nawet wcześniej zabić mecz vide szanse Raphinha i Lewy w drugiej polowie
8
setka Lewego, setka Raphinha + bardzo dobra okazja Lewy
vs setka Morales
no nie nie byłby sprawiedliwy
2
SKOKI 2023
Podsumowałem formę polskich skoczków od początku cyklu z dużym lataniem czyli od konkursów w Sapporo (jest to 9 ostatnich konkursów) i Żyła na stabilnym poziomie, Kubacki natomiast widać lekki spadek choć ciągle jest w czołówce.
Fenomenalny okres Granerund, bardzo dobry Ryoyu i wielka forma Wellingera to chyba tak w kilku słowach o tym okresie.
I duży spadek formy Lanziska.
1. Granerund - 756 pkt.
2. Ryoyu - 543
3. Kraft - 424
4. Wellinger - 399
5. Kubacki - 349
6. Zajc - 342
7. Żyła - 261
8. Lanzisek - 222
9. Domen Prevc - 218
10. Tschofening - 208
Kubacki powinien być w TOP3 PŚ na koniec, a mam nadzieję że będzie w TOP2. Norwega jednak wg mnie nie dogoni, bo mimo iż osłabnie mu forma to chyba Dawid nie wskoczy już na poziom z poczatku sezonu.
0
@michal26
Dokładnie został stracony:) ale juz widać powrót do formy mistrza:)
0
Ryoyu odpalil rakiete:) brawo!
0
@fenix1983
To ze będziesz tu pisal ciagle ze zaskoczy nie znaczy ze tak będzie. Bo nie zaskoczy. Nakupowali przepłaconych graczy. To nie fifa to nie zadziała tu
1
@Sysia11
Bajeczna?
Enzo Fernandez top, kilku dobrych i reszta przeciętnych. To ze płacisz 500 mln nie znaczy ze kupiłeś samych kozaków.
Mudryk na razie przereklamowany cucurrela to samo i można by tak wymieniać
0
@FcPortoFan1999
Nie wyjaśni chyba ze siebie:) wellinger kraft i pewnie Ryoyu tez powalczy
0
@Faro
ma teraz szansę się pokazać, to dobry moment na to, w lidze przewaga jest, LE to nie jest cel główny, więc to dobry moment na być albo nie być u nas
0
Villarreal, United, Almeria, United, Cadiz
Almeria, Cadiz - tu powinno być fajne miejsce na rotacje i odpoczynek, w pozostałych meczach fajnie jakby zagrali na maksa
0
@Faro
tak 2 razy najmocniejszy skład na dziś, tu nie ma co się oszczędzać, potem jest mecz a Almerią u siebie przed rewanżem z United i tam mogą być rotacje, potem Cadiz i kolejne rotacje ale na te mecze nei ma co się oszczeędzać
0
@sebasek99
tak samo punktujący Real był wychwalany przez niego i jak to mówił kontrolował mecze
no nie zgadzam się jak wygrywasz seryjnie po 1-0 to nie jest to przypadek czy szczęście
jak zdobywasz 53/60 - to nie można też mówić o szczęściu, słabej grze, no szanujmy się to co powiedziec o reszcie ligi wtedy
nie wiem czy wiesz ale za guardioli też nie wszystkie mecze wygrywaliśmy po 3/4-0, też nie zdobywaliśmy co roku po 100 pkt w lidze
i też było wiele ciężkich meczów, gdzie nie zawsze graliśmy dobrze
najważniejsze mecze gralismy wtedy dobrze i tak teraz też to wygląda od nowego roku mniej więcej
jego wypowiedzi biły taką hipokryzją że aż uszy bolały patrząć na jakiego dziennikarza się kreuje
0
@gregory9609
hotel cram, centrum, piękny widok z restauracji na miasto, w środku restauracja z gwiazdką Michelin
1
@sebasek99
tylko właśnie u niego nie było widać tego profesjonalizmu ostatnim czasy i tu ten problem właśnie
wychwalał drużynę drugą w tabeli grającą piach szczerze mówiąc, a umniejszał dokonania pierwszego zespołu w tabeli teraz już z dużą przewagą, no to sorry gdzie tu obiektywizm i profesjonalizm?
a już bronienie na siłę Viniciusa teraz jest śmieszne, jakoś inni piłakrze nie miewali zbytnich problemów czy z Ronalidinho czy Rivaldo czy z Messim
bo ci piłakrze zasadniczo szanowali innych, czego nie można powiedzieć o naburmuszonym Vinicus
1
tydzień bez meczu Barcelony jakoś tak dziwnie było
13
polski odpowiednik Realu to.. Legia
0
@gaucho104
tak jak mówię może się tak zdarzyć, jeśli to jakis podstawowy pracownik biurowy
sam jestem z branży finanse i mam dużo więcej, więc biurowy to dla mnie szerokie pojecie i bardziej rozumiem jako kadry i pałce czy pracownik administarcji publicznej to wtedy pełna zgoda
1
@bartas97
ja kibic Korony ale podoba mi się sposób budowania zespołu z Częstochowy, fajny zespół, aż się im kibicuje nie to co ta obrzydła Legia
0
@Mezocyklon87
coś w tym jest w finale samym byli chyba z 4,5 razy
teraz doszedł Remili po sezonie Ludovic Fabregas do nich przejdzie kto wie:) może za rok wreszcie powalczą
1
@Cygan BRC
wczoraj był lepszy ananas, każdy kij ma 2 końce na pytanie ile końców ma 7,5 kija baba odpowiedziała 15:)
3
@bartas97
oby wygrali i zdobyli tytuł Mistrza Polski:) chciałbym ich widziec w przyszłym roku w LM W FAZIE GRUPOWEJ:)
1
PIŁKA RĘCZNA LM
Wczoraj swój mecz z Elverum wygrał najlepszy zespół na świecie obecnie FC Barcelona 40-30:)
Powiększyli tym samym przewagę w swojej grupie i pewnie zmierzają po pierwsze miejsce:)
2 w grupie B ligi mistrzów jest Industria Kielce, która przegrała wczoraj mecz na szczycie z TKW Kiel, ale wobec wpadki Nantes wydaje sie że też zajmie pewnie 2 miejsce w Grupie B
w Grupie A przewodzi PSG, przez Veszprem i Magdeburg - te 3 zespoły maja sporą przewagę nad resztą
7 miejsce w tej Grupie zajmuje drugi polski klub Wisła Płock która wczoraj sensacyjnie wygrała u siebie z Magdeburg 25-24
z każdej z 2 grup do ćwierćfinałów awansują po 2 najlepsze zespoły, zespoły z miejsc 3-6 zagrają w play off o awans do ćwierćfinałów
na dziś w ćwierćfinałach są PSG, Veszprem, Barcelona, Industria Kielce
w Grupie A- Wisla jest blisko 6 miejsca dajacego prawo gdy w play off o awans do ćwiećfinalu:)
warto dodać że będący na granicy finansowej Industria Kielce w tym tygodniu sprzedała Remili do Veszprem, aby uratować skład do końca obecnego sezonu w oczekiwaniu na nowego sponsora - oby w końcu znaleźli:)
0
@LaRoja
pewnie tak, ale sądzę że tu błędy/przekręty sędziowskie zadecydowały - to jakich karnych nam nie gwizdano w tej edycji w erze VAR jest nie do pomyślenia
2
@gaucho104
nie no teraz podałeś jakiś abstrakcyjny przyklad, spawacz pewnie jakieś specjalne uprawnienia itp, nie wiadomo też czy podałeś burtto czy netto, jesli bruto to jest to możliwe w nettto troche nie chciałoby mi się wierzyć bo mój ojciec jest z branży i tyle spawacze nie dostają
ale fakt jest taki że jednak praca umysłowa najczęściej przynosi więcej kasy - jesli mówimy o dobrych specjalistach i menadżerach to już są to fajne pieniądze a co dopiero dyrektorzy itp.
owszem mając fach w ręku i np. własną działalność też można bardzo fajnie żyć i duzo zarabiać
ale o ile dobrze zrozumiałem @RomanHoffer to on chyba pracuje jako zwykły pracownik produkcji? mylę się więc od takiego stanowiska raczej ciężko wymagać większej kasy, i raczej ciężko się w takim miejscu rozwijać? chyba że na mistrza/kierownika czy jako to się tam mówi
może powinien pomysleć właśnie o jakiś kursach na spawacza? jazdy wózkiem widłowym itp. w magazynie wiadomo więcej nie zarobi też chyba że byłby jakimś potem kierownikiem magazynu to pewnie z 5-6 na rękę by zarobił, albo właśnie spawacz też większa kasa powinna być, a może pójść w coś co zawsze będzie potrzebne ale nie ma aż takiej konkurencji - operator dźwigu czy coś
na samej produkcji jesli nie będzie mistrzem, kierownikiem czy czymś takim na więcej nie ma co liczyć
2
@FCBparasiempre
legenda holenderskiej piłki:) twórca futbolu totalnego:) ależ on miał wpływ na rozwój futbolu w Holandii