lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@pt9
pamiętam go bardzo dobrze bo był zabawny:) nauczyciel a la uciekam przed kanarami
0
@pt9
i co mówił że zawsze miał łeb do interesów:)
0
@Criss18Barca
byłoby fajnie ale w to wątpię, wg mnie Dawid to nie jest skoczek takiego kalibru
ale uważam też że Granerund albo przed MŚ albo tuż po osłabnie
co do USA to uważam że Kraft, Wellinger, Ryoyu i możliwe że jeszcze tu Granerund będą rozdawać karty, ale jak będzie to się okaże
0
@Criss18Barca
to tylko treningi, choć obstawiam że nie wygra tu konkursu
15
@RomanHoffer
za bardzo nasłuchałeś się dzisiejszych ludzi i świata co patrzą na ludzi przez pryzmat pieniędzy
a nie pieniądz jest miarą człowieka, ani tego czy jest madry, a nawet zaradny
to dobrze że jesteś ambitny, może uda ci się znależć inną pracę, jakieś inne kwalifikacje aby wiecej zarabiać jeśli czujesz że potrzebne ci to do osiągnięcia celów
bo pieniądze jedynie są potrzebne do tego aby coś kupić co ci sprawi przyjemność, ale nei zawsze to jest najważniejsze
czasami małe rzeczy bardziej cieszą niż rzeczy materialne:)
chce tylko powiedzieć dąż do celu ale bez zbytniej presji:) a pewnie natrafi ci sie oakzja aby mieć lepszą pracę
44
@RomanHoffer
tak jak myślałem rzuci się dużo cwaniaków a pewnie większość z nich zarabia podobnie albo niewiele więcej niż Ty
najniższa krajowa to ile 2700 chyba? głowa do góry nie jest tak źle, poza tym chyba nie o to chodzi w zyciu aby się dorobić
2
Ćwiękała chyba się za dużo naczytał komentarzy o sobie
tu nie chodzi aby być czyimś kibicem, ale jak jakiś zespół gra dobrze, można narzekać ale bilans 17-2-1 jak chcą niektórzy malkontenci nie bierze się z przypadku, to ciężko się ostatnio go słuchało jak wychwalał Real będący drugi w lidze a o Barcelonie będącej liderem mówił się słabo
no trochę o groteskę i stronniczością to zalatywało
2
@Ojciec5tkidzieci
brawo OM, paryski sztuczny twór pokonany, super widok:)
0
@gumaz
leniwe ze skwarkami i smietaną:) choc nie wiem czy to dziwne, ale genialne w smaku
2
@FcPortoFan1999
dokładnie, 100% za SL
1
@SuperPatsonFCB
no tak chodzi o hajs aby np. nasz Barcelona miała kasę i możliwość przeprowadzania transferów, a nie jak teraz że UEFA zabiera sporo kasy dla siebie za nic właściwie
a potem mamy takie kwiatki że Barceloan nie może resjtrować graczy a takie PSG czy City są właściwie nietykalne w tej kwestii czy Chelsea ostatnio
no chyba ci piłkarze co do nich przyszli nie graja za darmo?
wiem że to kwestia FFP La Ligi ale UEFA skoro la liga jest pod agendą UEFA chyba powinna mieć na nich wpływ
niby są dochodzenia wobec City czy PSG, ale co one dadzą? wierzysz że coś dadzą? ja nie, pewnie śmieszna kara finansowa i romantyzm futbolu wygrywa:)
też lubie takie historie małych lub mniej oczywistych klubów, ale niech one na to zasłużą, a nie wyniku losowania, jak ktoś jest dobry jak Ajax kilka sezonów temu itp. historie to i z Realami itp. sobie poradzi
bo potem są mecze jak Brugia Benfica co nikogo nie elektryzują. gwarantuje ci że gdyby grupy były 8 zespołowe np. do Brugia pomimo dobrej jesieni nigdzie by nie wyszła z grupy bo to nie ten poziom, a takto mieli grupę z Porto, Bayerem i śmiesznym Atletico z tego sezonu
a co do wielkich meczów, one też pewnie nie potarzałby się się co roku wszystkie, ale Barcelona pewnie raz na 2-3 lata spotkałaby się z City itp. a nie raz od wielkiego dzwona na 8-10 lat
dla mnie to jest elitarność, rywalizacja najlepszych
1
@Kidd
dobrze zrobiłeś zdrowie najważniejsze, ma się tylko jedno
tak jak czas z rodziną
pracuję w korpo, też próbują czasami mi wejść na głowę, ale od dłuższego czasu mam to w nosie, nie podoba im się to mogą znaleźć kogoś innego a ja inną pracę:)
wolny czas wolę spędzić z żoną i dziećmi:)
4
@SuperPatsonFCB @Kgorecki2500
1) no nie bo dostęp bedzie miał każdy, będą kwalifikacje itp., odeśli od pomysłu elitarności
2) odejście od UEFA
3) więcej zapewnionych meczów w Europie - grupy będą większe, nie trzeba będzie latami czekać na mecz np,. Barcelona - City, tylko będą mecze miedzy najlepszymi częściej
4) Grupa/grupy będą większe - awansowac do fazy play off będą wiec najlepsi rzeczywiscie, a nie jak dotychczas gdzie w jednej grupie LM masz Byaern, Barcelona, Inter a w drugiej Brugia i tym podobne zespoły, przez nawet majac kontuzje grajac więcej meczy w grupie będzie to bardziej miarodajne i odzwierciedlajace siłę
5) czy słabsze kluby ucierpią? może tym że będą musiały się wykazać że na prawde są silne a nie tylko fartem w losowaniu
jak dla mnie Superliga to świetny pomysł:)
same plusy
14
@Kgorecki2500
lepsze to niż rozrywki pod skorumpowaną UEFA
co ty masz do Superligi? świetny pomysł to jest
1
@koksik2700
mi się to podoba:)
1
@Bulbazaur17
samemu to będę ogarniał ekipy:) w tych kwestiach nie jestem zdolny ani czasu bym nie miał
ale ogarnąłem wykończenie nowego mieszkania to i ogarnę to:)
zawsze przed wszystkim jest strach, kupując mieszkanie deweloperskie masz tylko ściany puste:) i też czekasz aż ktoś zrobi a ja się nie znam kompletnie i tylko patrzyłem czy równo i ładnie wyszło:)
jeden plus że jakieś rzeczy już wiem i przy domu zrobię inaczej:)
pozdro
1
@kuczyniak
może, chociaż na ten moment to będzie przewidziane miejsce na szpargały - ozdoby świąteczne itp.:)
pozdro
5
@Maker0
aż zawsze mi się łza kręci w oku od takich historii, masakra
1
@kuczyniak
no to duże rzeczywiście:) ja 150 +45 garaż:) parterówka
powodzenia
1
@KmN
a no widzisz to źle kojarzyłem:) czy zwykły, każda umiejętność jest przydatna ja np. chciałbym umieć trochę z elektryki czy stolarki a nie mam do tego umiejętności:-p
powodzenia i gratuluje
2
@gaucho104
ja się przygotowuje na 1 i sześć zer, jak będzie coś poniżej to będę mega happy:) nie licząc działki bo tą już wcześniej kupiłem
mieszkanie mam fajne, ale jednak chęć przestrzeni większej zwyciężyła
0
@kuczyniak
a ty jak duży dom?
0
@gaucho104
jaka powierzchnia domu? ale do stanu deweloperskiego czy z wykończeniem? bo z wykończeniem chyba niemożliwe?
ja mama własne mieszkanie (wykończyłem nowe), ale rodzina większa (w Wawie powiedzieliby apartament:)) i też buduje dom tylko budżet niestety ustawiłem nieco wyżej stad pytam jaki metraż:)
0
@KmN
spoko, nie wiem czemu ale kojarzyłem że pracujesz w jakiejś korporacji:-p
a tu zupełnie inny kierunek? czemu chciałeś tam zamieszkać? lubisz skandynawskie klimaty? w Norwegii masz działalność własną czy w jakieś firmie jesteś stolarzem?
powodzenia i gratulacje
0
@KmN
a ty czym się zajmujesz w Oslo?
0
@KmN
No to gratulacje:) czemu ciężko? Jak rata nie przekracza 10-30% zarobków to będzie ok:)
0
@czarandkam
Haha:) no nie mialby bo jest Kraft, Ryoyu i Granerund czyli wybitni skoczkowie. Zawsze któryś z nich ma formę.
A Kubacki nie dorasta do nich po prostu nie ten poziom.
2
@czarandkam
Ostatnie podrygi. Żyła i Stoch może jeszcze sezon poskaczą. Stoch juz nic nie musi Żyła więcej nie może bo jest średnim skoczkiem.
Kubacki sezon życia jak na razie a i tak mam wrażenie że skończy max w TOP3 bo to jest skoczek dobry ale nic więcej. Raczej nie na PŚ skoczek.
Gorzej ze młodych nie widać.
0
@joloskyy
ma ból 4 liter:)
0
@MESSIah16
to będą mieli we Francji OM, jedyny francuski klub który wygrał LM:)