0

@MesQueUnClub_87
głupki bo dla mnie ktoś kto działa na szkodę swojego kraju jest głupi, a czy są cwani, chyba każdy wie że najwięcej elektoratu jest biedna, więc dasz im "pozornie wg nich więcej" to to łykną

powiedziałbym że są chytrzy i głupi właśnie:)

0

@pioz123
Inigo, Gundogan, Roque to wg mnie must have:)
Diaz też byłoby super jako rezerwowy

Cancelo wiele zależy od tego gdzie będzie chciał grać, wg mnie wypożyczenie jest możliwe

pytanie tylko czy Gudogan zapewnił by bezpieczeństwo na DPŚ w parze z De Jong
jak nie to trzeba by jeszcze kogoś sporowadzić

wg mnie mogło by sie to sprawdzić a zawsze w rezerwie byłby tam Diaz

Gundogan- De Jong
Dembele-Pedri- Fati
Lewy

tak bym to widział, majac jeszcze Gavi, Raphinha, Diaz, Vitor byloby fajne pole do manewrów

a Arda bardziej ofensywny pomocnik, nie widziałem go wiele tylko bardziej akcji kilka, bo ktoś kiedyś wrzucił tu jego jakąś asyste z meczu Fenerbahce i mnie zainteresował powiem ci szczerze, wiem że to tylko urywki ale asysty i podanai miał mega, do tego dużo osób o nim mówi że to talent wiec chyba co w tym jest

0

@Ktos11111
co ty podajesz człowieku usuń te fake newsy

4

PŁACA MINIMALNA 2024 4300 PLN?

czy to już pewne? kurde rozumiem wszystko ale takie działania to woda na młyn, co oni liczą że podniosą płace minimalne a cena jogurtów, bułek itp. artykułów spożywczych nie wzrośnie bo pracodawcy wezmą to co na klatę, najwięcej ludzi na minimalnej jest pewnie w produkcji itp. pracach więc te podstawowe produkty pójdą w górę

i co z osobami co zarabiały dotychczas te 4300-4500, pewnie cieszyły się że trochę lepiej niż minimalna i albo wskoczą do minimalnej albo kolejne podwyżki i koszty

ile to wynosiło w 2023 minimalna 3 600? mogli podnieść o 100 zł i to byłoby rozsądne

normalnie dość mam tej polityki i walki o głosy bo głupkami rządzą głupki

0

AJAX AMSTERDAM

trenerem został Maurice Steijns:) nie znacie go i bardzo dobrze bo sam go nie znam, widzę że nieźle sobie radził jako trener Sparta Rottedram ale na miłość boską po odejsciu Overmarsa coraz głupsze te decyzje i szkoda tak zaprzepaszczonego potencjału na bycie w elicie Europy jak Benfica, która można się śmiać ale co chwilę jest w 1/8 lub 1/4 LM

No cóż nie skreślam go na starcie ale oczekiwania mam niskie wobec niego i szykuje się niestety chyba kolejny chudy rok

0

@Kondzix @Uukasz_93
dokładnie fetysz wieku:)

de jong (26), gavi (19), pedri (21), gundogan (33), ale w tym wszystkim przeszkadzał by niektórym brozović (31) ????

WFT??? też tego nie kumam, bo to idealne uzupełnienei skałdu i jeszcze jakby któryś z tych 2 talentów wyciągnęli, nie kumam tego ale

0

TRANSFERY 2023/2024

Inigo, Gundogan, Brozović za Kessie, Vitor Roque, Cancelo i jeśli dadzą radę to Arda Guler lub Fabrizio Diaz (któryś z nich bo obu to na pewno nie dadzą rady, a szkoda bo to różne pozycje) i byłoby to b.dobre okienko

odejścia Umititi, Lenglet, Abde, Dest wypożyczenie, Ferran, Garcia

0

@pioz123
gundogan, inigo martinez, cancelo, vitor roque na to liczę
do tego amrabat lub fabrico diaz i bede happy:)

0

@pacior95
na środku lepszy jest christensen z araujo

taki teksty do odstrzału i xdd świdczą że jesteś dużym dzieckiem bez odbioru

0

@Nazio87
szczególnie że właścicielem United też beda szejki

0

@Rust_Cohle
Benzema się kończy ale to wciąż kokes który ciągnął Real w ostatnich. Bez niego widać jak im idzie.
Juz touchemeni i camavinga mieli być kozakami a wyszlo co wyszło.
Tak uważam że nawet jak przyjdzie mbappe to będą na lekkim plusie bo mbappe gwarancja tez nie jest niczego patrząc na PSG.

0

@bartekvisca
messi zarabiałby ca. 25 brutto, o Gundogan mowi się 12-13 brutto, jest różnica:)

0

@Croocers
a Benzema ogromne osłabienie, także aż tak bardzo na plus by nie byli

0

Potencjalny pierwszy skład na 2023/2024 - jak byście oceniali

Ter stegen
Kounde- Araujo-Christensen-Balde
Gundogan - Frankie De jong
Dembele-Pedri-Fati
Lewy

na ławce między innymi: Inigo Martinez, Cancelo, Gavi, Amrabat, Raphinha, Carrasco, Vitor Roque

i mniej znaczący: Pena, Riad, S.Roberto, Alonso, Cassado, Yamal

bylibyście zadowoleni?

0

Gundogan i Inigo Marinez - super byłoby ich już teraz potwierdzić i zarejestrować:)

a potem DPŚ (Ambrabat?), Carrasco i Vitor Roque

0

@kamyk_23 idziesz z torbami? Czyli ogromne kary finansowe a hak kogoś poważne jskecteo albo cis takiego to więzienie?

0

@Rust_Cohle
Jak by to powiedzial ktos spieprzaj dziadu:)

1

@Toretto
Tak. Przy czym policzyłem z grubsza wiec raczej bedzie to 6700 bo mam zapas. Podpisana umowe na budowę a ceny mebli itp z neta spisałem i cis dodałem.
Do tego potem ogrid i ogrodzenie osobno. A za szeregówki liczą u mnie właśnie 7000 za metr. A trzeba jeszcze wykończyć w środku

1

@Toretto
pytanie ale koszt czego? budowy czy do zamieszkania?
do stanu deweloperskiego możesz szukać w necie info do wprowadzenia sięz mabelami itp,. nikt ci nie poda bo możesz mieć bieda wersję z panelami, tanie płytki, meble tanie a możesz mieć egzotyczna deskę na podłodze, drogie meble

ja buduje dom ale ja zleciłem deweloperowi (ca. 3700 do stanu deweloperskiego, z ogrzeaniem podłogowym) wiec pewnie i tak ci to nic nie da, ale też większy dom

ja na wyposażenie (płytki, drzwi podłogi, meble, kuchnia, lazienka itp.) liczę ca. 2500-3000 za m2, ale to już wyższy standard - wziałem ceny rzeczy poszczególnych z neta wiem mniej więcej co potrzebuje

gorzej bylo mi z budowa domu bo tu jest z czapy i rozbierznosc duża wiec zdecydowałem sie na dewelopera

zasadniczo i tak mi wyjdzie taniej niż miałby kupować jakiegś duże mieszkanie lub domek szeregowy u mnie w miescie, typu 100 m2, albo inaczej wyjdzie mnie podobnie ale bede miał wiekszy metraż i wiecej miejsca dla siebie ogród

1

CELE TRANSFEROWE 2023

Inigo Martinez, Gundogan/Bernardo Silva, Carrasco, DPŚ - to powinny być teraz 4 główne cele transferowe i na tym powinniśmy się skupić aby być mocniejszym niż rok temu

trzeba się postarać a ciągle może być to piękne okienko i za rok walka o La Ligę znowu i w LM wreszcie dobry występ:)

Vamos Barcelona:)

1

@DonCarletto
jakoś Depay, Braithwaite czy inni też upierali się by zostać a odeśli jak wiedzieli ze nie będą grać

obstawiam że 2-3 z nich na pewno odejdzie

1

Pablo Torre

z Vissel Kobe zagrał fajnie, może powinien pograć trochę w presezonie i o tym czy zostanie zdecydować pod koniec okienka

tylko jak zostaje to dobrze aby chociaż z 800- 1200 minut pograł w lidze a nie 138 co było żartem

pomocnika o takiej charaktrystyce nam brakuje, więc o jego zostaniu lub nie powinni poczekać do końca okienka

1

Inigo Martinez a potem pomoc, pomoc i jeszcze raz pomoc a nie Messi to powinny byc piorytety

DPŚ i Gundogan - to chyba idealne połączenie

i opchnąć Kessie, Garcia, Ferran, Abde w pierwszej kolejności

0

@pt9
2 pomocników raczej przyjdzie do klubu bo chyba wiedzą że to mus na ten moment i najsłabiej obsadzona pozycja

0

@Rewolucja123
no to po zatwierdzeniu masz ile 2 dni i co oczekujesz przed okienkiem transferowym w 2 dni załatwić transfery out?
chyba żartujesz

1

@Rewolucja123
ale jak miała być gotowa przed zatwierdzeniem planu? co maiła zawodnikowi powiedzieć wypad z klubu a potem plan byłby nieprzyjęty i co sorry wiesz co głupia sytuacja jednak nie wypad z klubu

okienko transferowe zaczyna się 1 lipca i większość klubów nie robi ruchów wcześniej poza niezaresjrowanymi piłkarzami

jak będzie chciał przyjść to do tego 15 lipca mniej więcej poczeka bo jesli klub ma plan to 2 tygodnie w miarę powinien ogarnąć odejscia

1

@Rewolucja123
jakby mu zależało to by poczekał nawet do lipca/sierpnia

zarząd zapewne rozmawia o sprzedaży zawodników ale to nie robi się od tak, szczególnie że okienko jeszcze się nie otwarło tak na prawdę

Kessie, Abde, Lenglet, Umititi - jestem prawie pewien ze te nazwiska pożegnamy w lipcu może na pocżatku, jesli Messi nie chce czekać to znaczy że po prosu nie chce tu grać i tyle

0

@kulek22
teoretycznie w lipcu wraca dest, lengelt, griezmann, trincao i pewnei w dokumentach la ligi jest że ich pensja jest

trincao i griemzann wiadomo od razu sprzedaż, lenglet trzeba się doagadać i sprzedać też

1

OKIENKO TRANSFEROWE

Czas chyba zamknąć stronę i otworzyć na początek ligi w połowie sierpnia jak już większość rzeczy z transferami będzie wyjaśniona:)

iloś informacji, strzałów, domysłów w dobie twitter jest ogromna

z mojej strony liczy tylko na Inigo Martinez, ŚPD, Gundogan, Carrasco i jeśli się bedzie dało to Messi

co do odejść to liczę że odejdą jeszcze Eric, Ferran, Kessie, Abde, Lenglet, Umititi i tyle

1

@pioz123
pewnie wystarczyłoby bo chodzi raczej o pensje niż kasę:) do tego sprzedaż lenglet pewnie będzie i umititi

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?