0

Brozović? pytanie co wybierze kasę czy jeden z najlepszych klubów świata:)?

0

@siara10
a w Realu masz zespół? nie powiedziałbym

0

@DamianBarcaCule
tyłek cię boli? za mocno weszło czy co?

0

@Tridente2015
tak ale w formacji 4-2-3-1 gra De Jong własnie jako 2 DPŚ, to tylko przyspianie na papierze wiadomo że jest to płynne, w Ajaxie tak grał i u nas często też, to tylko przyspianie bo i Ajax nie grał na 2 DPŚ ale de jong grał by Schone i go wspomagał i wyprowadzał piłkę i u nas też widze taka jego rolę

0

@Benz
tak zaklepany, nawet Fabrizo Romano to przyznawał że zostały tylko detale

a kto twierdził że Messi przyjdzie, Romero przez chwilę ale potem od razu to zdementował i zmienił front

wiec ta ten moment są 3 transfery Inigo, Gundogan i Vitor praktycznie zaklepany

1

@michal26
sądzę że Xavi do tego mniej więcej dąży stad chęć aby przyszedł Brozović i Cancelo

a posadzenie na stałe Pedri kosztem Gundogan to byłby grzech, ale mając tych 2 i Gaviego który raczej byłby 12 zawodnikiem zespołu mógłby rozsądnie nimi rotować, aby było mniej zmęczenia i kontuzji
w takim wypadku Lo Celso też by się ładnie przydał:)

2

@Transu96
wspólny korytarz? piwnica? ty mieszkasz w jakiś barakach?

0

@Tridente2015
a ty oglądasz mecze? a gdzie grał cały poprzedni sezon jak nie obok Busi?
De Jong najleoiej wyglada z tyłu obok drugiego DPŚ, wtedy może brać piłkę i ją szybko wyprowadzać do przodu, w Ajaxie świeteni funkcjonwał w systemie 4-2-3-1, gdzie miał obok siebie Schone, które za niego wszystko czyścił

0

@Benz
no raczej nie bo podobno też już zaklepany

2

FC BARCELONA 2023/2024 (ależ możemy mieć ekipę):

Ter Stegen (Pena)

Cancelo (Kounde/S.roberto) - Araujo (Inigo) - Christensen (kounde) - Balde (Cancelo/Alonso)

Brozovic (Cassado/Gundogan/S.Roberto) - De jong (Gavi/Gundogan)

Dembele (Raphinha) - Pedri (Gundogan/Yamal)- Gundogan (Fati/Gavi)

Lewy (Vitor Roque)

Ustawienie takei jak w zeszłym sezonei z 4 pomocników, Gunodgan bliżej lewej ala Gavi (fałszywy skrzydłowy, wtedy flanka dla Balde/Cancelo)

brakuje tylko Brozovic i Cancelo (ale obaj są możliwi), a Lo Celso to byłoby idealne uzupełnienie tej kadry

1

@siara10
nie nie mamy, PSG mialo Mbappe a jakoś LM nie wygrali:)

2

wymiana Kessie - Brozovic:)

idealny scenariusz i pomoc byłaby już kompletna na przyszły sezon i oczyszczona prawie:)

pozostało by wtedy tylko wypożyczyć Nico i Pablo i przesunąć Cassado do pierwszego zespołu

0

@Rewolucja123
koleś ale ty nie masz żadnych argumentów
piszesz tylko psute frazesy o intensywności i przygotowaniu:)
a to nie są żadne argumenty tylko twoje domysły niczym nie uzasadnione

oświecę Cię to co Ci się wydaje to nie jest argument:) tylko Twoje podejrzenia

ty za to nadajesz się na eksperta takim jakim byłeś z F rankie De Jong

na szczęście pięknie cię Frankie wyjasnił:)

nie mówię że to rozwiązanie idealne ale jest to do grania i wygrywania opcja:)

1

@Emhyr
ten koleś udaje mądrzejszego niż nie jeden expert z piłki:)

a tak na prawdę jest zwykłym obserwatorem piłki jak każdy tutaj:)

1

@JarekS
to ty nie rób sobie jaj

Gundogan zagrał w karierze wiele meczy jako DPŚ, nawet miał takie początki w BVB i potrafi on bronić

co nie zmienia zdania że chciałbym tu kogoś innego a żeby było więcej piłkarzy
b żeby Gundogan grał wyżej i częściej odciążał czy to de jong czy Pedri, albo żeby w systemei z 4 pomocników grał z nimi

ale widzę idziesz w uparte, śmieszny koleś jesteś masz się za nie wiadomo jakiego "znafce":)

żegnam

0

@Benz
ponoć to PSG sprzeda go każdemu tylko nie Realowi:) nie wiem skąd więc twoje plotki?

0

@Rewolucja123
ostatni sezon 1/3 meczy na pozycji DPŚ:) no rzeczywiście latami przygotowywał się do innej pozycji:)

śmieszny jesteś koleś z tymi swoim wymądrzaniem się:)

dobrze że Frankie odpuściłeś już bo też cię szybko wyjaśnił:)

1

@JarekS
ale wiesz że Gundogan 1/3 poprzedniego sezonu grało jako DPŚ? czy już nie

DPŚ według mnie potrzebny ale bez niego też jakoś będzie bo jakość tych piłkarzy jest duża

1

@Jarema2000
oki, czyli typ na mistrza la ligi bez tych 2 druzyn:) oki a u jakiego buka taki typ?

0

@Michael24
o dzięki:) wpisałem w google koszulka przedmeczowa 2023/2024 i mi się nie pokazało na pierwszych stronach

no to biore bo jest super:)

0

@Kidd
czy ja wiem czy taką piękną i bogatą historię?

nie najgorszą bo 4 tytułu mistrza i 6 pucharów kraju, 1 Puchar Uefa

ale porównując to z Barcelona to jest nic:)

0

@Rewolucja123

na jakiej niby podstawie twierdzisz ze Gundogan skończy z kontuzją?

wg mnei anwet w takim zestawieniu jest spokojnie szansa na obronę tyułu w przyszłym roku, choć na DPŚ czekam z niecierpliwością

0

Koszulka przedmeczowa 2023/2024

Ktoś wie kiedy będzie w sprzedaży?

0

@Rewolucja123
niby tak ale w ostateczności Gundogan i De Jong by sobie nie poradzili razem tam grajac?
wg mnie tak spokojnie
choć uważam że to ostateczność i przyjdzie ktoś ciekawy

0

@pt9
znając życie pewnie nie, ani jeden ani drugi kariery u nas nie zrobi pewnie
nie ten poziom

0

@Artysta9
Fati, Dembele, Gundogan, Gavi - jest juz kolejka do grania bliżej lewej stronie

Abde jest piłakrzem bardzo przeciętnym i po prostu zbędnym u nas, to dobry poziom na Osasuna, Betis itp.

1

@Kidd
wszystko oprócz klubu

Newcastle to na razie ciekawy projekt ale tylko projekt,
nie wiadomo czy coś tam w ogóle wygra czy będzie wiecznie TOP4 max TOP2-3
Barcelona to natomiast marka sam w sobie i tu nawet nie ma co porównywać, już nie mówiąc o zamiłowaniu latynosów do pogody itd.
no i nas większe szanse na trofea

3

Gundogan, Pedri, De Jong, Gavi

pomoc już wygląda super, czekamy tylko na DPŚ:)

1

@Criss18Barca
kurde chCemy chyba walczyć o LM, przyda sie ktoś lepszy na DPŚ

0

@Artysta9
Abde i tak nie będzie miał miejsca nawet w przypadku odejścia Ferrana, poza tym jest za słaby na Barcelonę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?