lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kamiloza91
żaden z nich, grają w 3 wszyscy razem:)
1
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk
trzymam za to kciuki:)
0
@DonCarletto
nie każdy idzie na pieniądze:) on po prostu wybrał lepszy klub:)
1
@Bobo25
no rzeczywiście ESPN 2023 nie sugeruje że jest to za 2023 rok:)
mimo wszystko militao przed Araujo to aż razi w oczy
jeśli nei za ten rok to ciekawe co robi pedri przed modriciem? bo całokształt na razie pedri jeszcze nei zasłuzył aby być przed modrić
zestawieni z tzw. dup...
2
@Kapitan hawk
haha typowy madryciak
0
@DonCarletto
byli nim zainteresowani ale powiedział że chce tylko do Barcelony:)
0
@Maker0
minęło wiele lat, ale słowa wciąż prawdziwe
Barcelona to wielka marka, jedna z największych na świecie w piłce:)
mimo iż sportowo lekko gorzej ostatnio to jednak odzyskujemy blask bo Mistrzostwo Hiszpanii z niczego się nie wzięło:)
przykłady z zeszłego roku jak Kounde, Raphinha itp. pokazują że piłkarze chcą tu grać
czy mamy 5 pomocników? gundo, pedri, gavi, de jong
kessie na wylocie wiec go nie liczę czyli 4 jest, wg mnie jakby chciał tu grać i miał talent to by grał
Torre błyszczał ale w 3 lidze, więc to nie idealny przypadek, jakby było tak wszystko oki to by grał, a idealnym przykładem jest Balde który się przebił
a Torre to bardziej Puig przypomina, ktory pomimo zmiany tylu trenerów u nikogo z jakiegoś powodu nie grał
i taki Vitor Roque pokazuje np. co to znaczy czekanie na Barcelonę i chęć grania u nas:)
0
@ClassicRock
Odrzucił ofertę Realu:)
1
@Kidd
ja słyszałem
ale cóż liczę zobaczymy co będzie bo różnie piszą
czekam teraz na oficjalkę Inigo i Vitor Roque
a potem może ten Freseneda, choć jego akurat nie znam:)
i liczę że jakimś cudem jednak mile się zaskoczę i przyjdzie jakiś ciekawy DPŚ
0
Komentarz usunięty
11
Modrić przed De jongiem za ten sezon xd:) militao przed Araujo xd
brak Christensen w zestawieniu:)
do kosz można wyrzucić takie zestawienie
0
@Kidd
nie wiem, ja tam straciłem entuzjazm do chłopaka
zobaczymy gdzie w końcu przejdzie bo różnie piszą ale lubiepatrzeć czy ktoś sie rozwija czy nie stąd lubię takie transfery jak Guler czy Vitor Roque:)
na szczęście rozwój jednego bede mógł obserwować a drugi zobaczymy
1
GULER
powiem tak skoro się waha wg źródeł, czy tam nie podjął decyzji czy do nas czy do Realu, czyli tak na prawdę wybór między dobrem a złem
to niech spada do śmietankowych będzie tam pasował i życzę 0 pucharów w dalszej karierze
piłkarzy jak on będzie setki, ale zgadzam się z Cruyffem że jak masz wątpliwości czy chcesz grać w Barcelonie to nie jesteś nam dalej potrzebny
zupełnie inny przykład Vitor Roque który chce grać tylko u nas i nie chciał słyszeć innych ofert i u mnie na start ma już wielki szacunek:) już nie mogę doczekać się go w naszych barwach
no cóż niektórzy piłkarze z miejsca mają szacunek a inni nie:)
0
@dafik85
czym upokorzył? chłopie ochłoń, piłkarz decyduje
0
@Kengo
i tak i nie, z obecnych tam pomocników tylko Tchouameni wg mnie jakoś gra
valverde wg mnie przereklamowany
camavinga solidny ale bez WOW
A Bellingham to się okaże choć ma potencjał
to już de jong, pedri, gavi robią większą robotę niż obecni w Realu i są lepsi
mowię bez Bellingham bo on nawet minut jeszcze nie zagrał i nie wiadomo co będzie
a Guler wg mnie ma duży potencjał więc chce go u nas
2
@pacior95
kounde, araujo, christensen, de jong dembele - odpowiedni wiek
ale widać też stawiamy na młodych - balde, pedri, gavi, momentami fati:) - 3/4 z podstawowej jedenastki to młodzież:)
0
@Rewolucja123
tak byłem za sprzedażą Frankie bo pobiera za wysokie wynagrodzenie w stosunku do tego co dawał a u nas kluczowe jest FFP a wtedy nie mieliśmy zapewnionego ani Lewy ani Raphinha ani Kounde
więc pod tym kątem patrzyłem na dobro zespołu, na szczęście udało się bez tej sprzedaży podpisać tych kluczowych graczy
może jak już próbujesz koleś tak bezczelnie oczerniać to podawaj proszę kontekst wypowiedzi
tak samo dziś cenię Raphinha ale czy jesli nadeszła by oferta np. 100 mln EUR a za niego moglibyśmy teoretycznie nabyć np. Kimmnich za 70 i Vitora już oficjalnie ogłosić to również byłbym za jego sprzedażą bo niestety takie są realia, choć nie jest on piłkarzem którego wyrzucałbym z klubu bo wg mnie spisuje się co najmniej dobrze ale nie jest też crackiem nie do ruszenia
liczy się kontekst a nie pomówienia
0
@Rewolucja123
uhuhu
Ty za to nie próbujesz mi ubliżyć koleś
weź proszę skończ być śmieszny
żegnam
0
@Rewolucja123
odezwał się znafca piłki od siedmiu boleści:)
przywołałeś @JarekS, czyli jak zwykle podałeś argument z tyłka, bo jak Ci pisałem każdy może napisać to samo o Deco
szkoda czasu mi na Ciebie:) na szczęście Twoją małą wiedzę życie szybko weryfikuje:)
0
@Rewolucja123
Szukał tych nazwisk i jakoś nic sensownego o nim nie pisali. wiesz co w nosie mam co poda @JarekS bo równie dobrze jakiś inny no name z neta może coś napisać i co mam mu uwierzyć? no proszę Cię udawaj choć przez chwilę dorosłego
poza tym czy wyszukał czy nie pracę Deco widać już w to okienko i można ją spokojnie ocenić bo widać że angażuję się mocno w nazwiska które wierzy że coś z nich będzie
tak jak pisałem w kajecie jest pewnie tysiące nazwisk i raportu skautów a kluczem jest aby dobry dyrektor zaangażował się w te nazwiska które mają być kluczowe i Deco na ten moment robi to dobrze, Alemany za to jest bardziej za ostateczną ofertą i FFP
skoro jak sam napisałeś Deco ma inną rolę to czemu nie oceniasz go z tej roli tylko oceniasz go za to czym się nie zajmuje?
po raz kolejny masz jakieś wymyślone tezy z czapy i widzę szukasz poparci u swojego funfla z kolejnym śmiesznym przerysowanym ego
dziecinne to bardzo
1
@Kidd
dokładnie i o ile się nie mylę to Deco najwięcej działa w kwestii Guler czy Vitor Roque @Rewolucja123 nie pamiętam by tak aktywny był Cruyff - śmiem wątpić, zresztą jego z niczym konkretnym też nie kojarzę
bez znaczenia jest też to kogo Barcelona ma w kajecie bo jest to pewnie tysiące nazwisk ale kluczowe jest to na kogo postawi dyr. sportowy i jak będzie się angażował w projekt, a Deco robi to na razie bardzo dobrze, skoro Cruyff tak wynalazł Turka to czemu wczesnej tak się nie angazował aby transfer był już zaklepany 1 lipca? no właśnie
@Rewolucja123 widzę zaczyna się oczernianie Deco za wszelką siłę
dobrze że De Jonga nie sprzedali z klubu jak go jechałeś
2
@Survier
żaden z nich nie jest gorszy od Romeu to po pierwsze:) litości jak napiszesz takie dyrdymały następnym razem to lepiej nie pisz
poza tym to zupełnie inne pozycje
i nie klub ściąga młodych piłkarzy bardzo obiecujących a nie średniaków
a Romeu jest właśnie średniakiem
2
@Survier
nastolatkami z których coś może będzie - czytaj może będą z nich gwiazdy futbolu
i tak lepiej kupować takie nadziej piłki lub wybitnych piłkarzy jak Gundogan czy Berdnardo Silva itp. niż iść w przeciętniaków dla samego tylko posiadania a potem nie ma na pensję dla tych właściwych piłakrzy
i tak Guler i Roque to mogą być panowie piłkarze przez duże P a Romeu nigdy nim nie będzie
przypomnieć historię Pedri?:)
10
Deco
jęsli faktycznie ma wątpliwości co do Romeu, walczy o Guler i Roque to jak dla mnei wyrasta na mojego nowego bohatera w Barcelonie
o to chodzi dość przeciętniaków w Barcelonie
0
@SkN
eric odejdzie z klubu bo jest słaby
Kounde na ten moment to będzie PO
zostaje tylko Christensen i Araujo - tak więc tak jest sens takiego transferu jak najbardziej:)
a Alonso będzie albo 4 albo zmiennkiem Balde
0
@pioz123
szczerze to tego nie widzę, wolałbym oszczędzać kasę i kupić za ork kogoś porządnego
nie widzę Romeu w meczach z najlepszymi jak Real, Atletico czy na arenie europejskiej w meczach z takimi zespołami jak Bayern, City, ale nawet Inter czy BVB
po prostu go nie widzę w takich meczach
a jakbyśmy grali nim na DPŚ w jakiś 25-30 meczach w lidze to jak potem kogoś nauczyć grać na DPŚ w meczach z najlepszymi?
załóżmy że Gundogan jakby się nic nie wydarzyło by grał w meczach z najlepszymi jako taki DPŚ obok de jong i przed Pedrim, jakby tak grał tylko w kilku meczach ciężej byłoby mu o rytm na tej pozycji
to już wolę aby Gundogan tam grał w większości meczów w sezonie 25-30 i był lepiej gotowy do gry z najlepszymi na tej pozycji a na te kilka meczów ligowych odciążałby go czy to Nico czy Cassado a Pedriemu znaleźć zmiennika jak Guler
bo inaczej po co nam Guler by był? skoro Pedri i Gundogan mogliby grać zamiennie, czasami razem
zobaczymy co ten Xavi wymyśli ale kolejny rok nie wyjście z grupy LM to byłby jego gwóźdź do trumny jako trenera dlatego liczę że będzie to dużo lepiej wyglądalo w tym sezonie stąd myśl o Romeu dla mnie abstarakcja
0
@Rewolucja123
bogactwo to masz jak masz porządnych piłkarzy a nie przeciętnych, a Diaz to się mógłby uczyć o Kimmnich itp. zawodników a nie Romeu co jest mocnym przeciętniakiem
Eric, Ferran się nie rozwiajają bo nie maja co rozwijać to nie poziom Barcy zdecydowanie a Balde się się rozwija, a Gaviemu brakuje po prostu odpoczynku i tyle
a wyniki są niezbędne bo bez wyników nie masz nic i stagnację i upadek zespołu, te w lidze były ale zabrakło w Europie i już nie ma tej kasy częściowo co była potrzebna
tylko przez dobre wyniki można zbudować podwaliny pod stały rozwój zespołu i kupowanie perełek z rynku
dobrze że cię nie ma za sterami klubu bo bylibyśmy teraz takim Betisem
żegnam
0
@VegetaPolska
takie topowe że ogłaszał przyjście mbappe, spadaj madryciaku
0
@Rewolucja123
a co Romeu da zespołowi rozwój:)
to Barcelona a nie klub akademicki jakiś, Pedri, Gavi, Balde, Araujo, ciągle się rozwijają