0

@kuz Oriol Romeu, jedne pies, marny piłkarz

1

@PatrykBarca
kilka meczów? on tak zagrał praktycznie połowę sezonu za Fernandinho i był świetny
zresztą w BVB też tak grał

ale DPŚ nie musi być najszybszy, to nie skrzydłowy, chyba pomyliłeś rolę na boisku

1

@Emhyr
nie każdy jest talentem i nie każdy musi, ale skoro i Cassad i Garrido chcą inne kluby to znaczy że talent mają

Romeo to marny piłkarz i szkoda jakiejkolwiek kasy na niego, to przez takie deyzcje jesteśmy tu gdzie jesteśmy z FFP

Diaz się nie nadaje ale nadaje się na zmiennika dużo bardziej niż Romeo

9

ROMEU

Stanowcze nie !!! dla tego marnego piłkarza, dość kupowania szrotu

1

@Emhyr
tak mądre, bo i tak płacimy ich pensje i to nic nie kosztuje a nóż się sprawdzą, i tak jak pisałeś grali by raczej ogony

przypomnij mi w której lidze grali Gavi, Balde, Pedri przed tym jak się sprawdzili u nas? no gdzie byli mądralo?

a właśnie takie kupowanie szrotu doprowadziło nas do sytuacji w której teraz jesteśmy - dest, jakiś kurde maio czy jak mu tam, teraz kupili jakiegoś araujo, jest alonso, był niedawno braithwaite, boateng - ci piłkarze nigdy nie powinni i nie mieli prawa tutaj trafić, a potem był jest problem z ich odejściem a pensje kosztują

jedyny który się z nich sprawdził to luuk de jong

lepiej poczekać rok i kupić kogoś pożądnego lub choćby zaryzykować z tymi co są albo Fabrizio Diaz niż kupować takiego słabego piłkarza

0

@PatrykBarca
już nie kłam chłopie, bo u Guardioli też i tam grał i to nie kilka meczów tylko

2

@Emhyr
mimo wszystko nigdy nie powinien tu trafić, to już lepiej niech zmiennikiem będzie Cassado czy Garrido

w ogóle bez sensu transfer, oby tu nigdy nie przyszedł

0

@PatrykBarca
a wpadł ktoś na to już, bo nawet tu na stronie o tym nie słyszałem

ale dla klubów typu Villarreal czy Betis nic by to nie dało bo oni mają mało kibiców

w Barcelonie jest to droga bo tych kibicow jest dziesiątki milionow

0

@Tomasson81
200 tys. kibiców po 100 EUR i masz 20 mln EUR:) to już znacząca kwota

nie wydam aby klub miał na transfery normalnych piłkarzy

0

@ObiwanKenobi
wystarczy i trzeba jak najbardziej tak wspierać klub
tylko wyprodukowanie czegoś kosztuje, a tak wydaje się że więcej kasy trafi do klubu

1

@fantom102
Fati zamiast Gavi i oki

0

@tristan87
nie zrozumiałeś mnie, większość tu narzeka a nic nie robią aby wspomóc klub, jeśli ktoś żałuje kilku stówek dla klubu raz, 2 razy do roku to ciężko mówić aby był prawdziwym kibicem

0

@priest9999
to wszystko domysły, a faktów żadnych nie ma

zresztą co za problem założyć spółkę sponsorską dla klubu?

0

@negreanu
czemu niby ma być zabronione? nie sądzę aby tak było, wg mnie zarząd powinien tak zrobić sądzę że 20 mln EUR to minimum co by zebrali

0

@mleczkoo
o czym ty mówisz?

0

DOTACJA FC BARCELONA

ile jest kibiców FC Barcelony na świecie? dziesiątki milionów

czemu klub nie zrobi w tych trudnych czasach czegoś takiego jak DONATE

kupujesz wirtualną cegiełkę z podziękowaniami pomocy klubowi za np. 100 EUR? czy to tak dużo aby pomóc klubowi, niech nawet tylko 200 tys. prawdziwych kibiców tak zrobi już mamy 20 mln EUR na transfery:)

który z Was oprócz mnie byłby skłonny w to wejść jakby tak zrobili?:)

0

@Deviler
nie to jest myślenie - narzekanie na transfery a nie wspieranie klubu w żaden sposób, klub to nie jest własność kogoś tylko kibiców, co więc jak nie dotacje kibiców nie pomoże klubowi

nie stać Cię to nie wyśmiewaj intencji

0

@Deviler
co xdd? narzekacie na transfery a nie pomagasz klubowi? nie stać cię?

0

Komentarz usunięty

2

FINANSE FC BARCELONA

Wielu tu tak narzeka na transfery ale co wy zrobiliście dla klubu ile EURO zostawiliście w klubie w tym sezonie.

wejdzie na oficjalną stronę fc barcelony do sklepu i kupcie coś za 50, 100 czy 150 EUR

to nie wielkie pieniądze a coś zostanie w klubie, jak każdy będzie kupował to coś się uskłada dla klubu

0

@Kamiloza91
de jong nie ale Gundogan już moze grać na DPŚ

tak na prawdę wystarzyloby Gundogan, de jong, pedri, gvai i guler, a na DPŚ czasami Christensen albo Cassado

nie dla Romeu

0

@RosjaninBut
czyli poszedł na kasę po prostu a nie na grę w jednych z najlepszych klubów świata, słabo ale jego wybór

ja go już nie chce tu bo zgadzam sie z śp. Cruyff, jeśli masz wątpliwości czy przyjść to nigdy nie powinieneś tu trafić

0

@lucas/catalan
Gundogan niech tam gra, a w kolejne lato za kimś trzeba się obejrzeć

0

@Maciek069
dokładnie albo brać kogoś porządnego lub cracka albo nikgo i odkładać kasę, to już wolę dawać szansę Nico niż ściągać jakiegoś Romeu

Gundogan potrafi i może grać jako DPŚ, to skupmy się na rotacji dla Pedri - Guler, Kamada jest do wziecia a nie jakieś no namy

0

Romeu

nie kombinujemy z kolejnym piłkarzem co nigdy nie powinien tu grać

Gundogan, De jong, Pedri, Gavi - mamy 4 kozaków w pomocy + Kessie, jeśli Iworyjczyk odejdzie wtedy skupić się na jakimś piłkarzu albo z przyszłością jak Guler i wpuszczać go już w tym sezonie do zespołu albo może popatrzeć w kierunku darmowego Kamada:)

i marketing na rynku azjatyckim i piłkarz darmowy i w najlepszym dla piłkarza wieku
a ktoś z Pedrim musi się rotować

albo ten Guler już teraz albo Kamada, a na DPŚ czasami od biedy puszczałbym Nico albo Christensen

a w podstawie para Gundogan- De Jong, i po raz 100 tak Gundogan może i potrafi grać na DPŚ i zostalo to już przetestowane nie raz

1

@pioz123
tak ale zobacz ile kontuzji miał Pedri w tym sezonie, posypał się i nie było kim grać, zresztą Pedri nei moze grać wszystkiego od deski do deski, jakby Guler przyszedł to przy mądrej rotacji spokojnie mógłby zagrać w 13-14 meczach w pełnym wymiarze w samej lidze + wchodzić za Pedri w innych

10

po ch.. kupować jakich Romeu, już lepiej nikogo nie brać a nie męczyć się potem z wypychaniem z klubu kolejnego przeciętniaka

0

@pioz123
no nie wiem, powiedziane jest przyszły sezon, dla mnie przyszły to 2023/24
ja tak to rozumiem

wg mnie potrzebny byłby już teraz jako zmiennik Pedri

ale nawet jeśli miałby przyjść od 2024/25 to i tak dobrze byłoby go kupić i zaklepać, musimy wreszcie działać do przodu z transferami

0

@PatrykBarca
a już skończ powtarzać głupoty bo Gundogan grał i potrafi grać na DPŚ i grał tak też już w City, ale widzę owczy trend głupoty lubi być tu powtarzany że nie potrafi tam grać

znajdź poczytaj ekspertów że może tam grać, nie jest to rozwiązanie idealne ale wolę jego już tam niż wynalazki typu Romeu byleby kogoś kupić i potem mieć problem ze sprzedażą, może za rok wezmą kogoś lepszego i lepiej na to odłożyć kasę niż niepotrzebnie wydawać na półśrodki

0

@bart_azz
w Turcji błyszczy pytanie czy to piłkarz na taką miarę jak Barcelona i on chyba gra blizej lewej strony jako LS a na dziś jest tam Fati i Ferran, jakby sprzedać Ferran to dopiero wtedy mozna pomyśleć

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?