0

@clyde
dzieki:)

0

@dorszyk22
dzięki:)

0

@maroon
o wydaje się fajen dzięki wielkie:)

1

@Kidd
no to dziwne, wiesz na zarząd można się obrazić, ale zarzad chyba się może zmienić za kilka lat a przywiązanie do klubu życia powinno być chyba stałe

ciekawa sytuacja, z jednej strony szkoda bo wole jak Milan się odbuduje a nie osłabia a z drugiej strony plotki o wymianie Raphinha Bruno Guimaraes chyba nabierają sensu?

0

@Kidd
a to on nie jest kibicem Milanu? wydawało mi się że tak dlaczego więc miałby odejść?

0

@pt9
Chcesz oryginalny kalendarz pirelli z 2012 roku? :) to trochę inwestycja. Jeslichcesz to mam na sprzedaż. Wtsle ci link do olx z ogłoszeniem

1

SERIALE

co macie do polecenia na platformach stremingowych wszelakich w podobnym stylu do niżej wymienionych
1. TABU, Alienista - ???
2. Lupin, dom z papieru -???
3. Belfer, Wataha, Kruk, Ślepnac od Świateł - jakiś inny polski serial trzymający w napięciu?
4. Wikingowie, Upadek Królestwa, Wikingowie Valhalla - co jeszcze?

Czarne lustro fajne? zastanawiam się jeszcze nad Rzym i Klangor

0

@Messibestplayerintheworld
a co jeśli byś ustawił zespół
Gundogan- De Jong
Pedri

0

Gundogan, De Jong, Pedri, Gavi, Lo Celso, Nico

czy wg Was taka pomoc by wystarczyła?

0

Gundogan

czy według Was może grać jako DPŚ? wg whoscored 1/3 meczy w zeszły sezonie zagrał na tej pozycji?
pytam bo dużo meczy City nie oglądałem ale z BVB bardziej kojarzę go raczej niżej jako PŚ właśnie lub DPŚ

czy w parze z De jong daliby radę?
a przed nimi Pedri

0

@Dalhi
fabricio diaz chyba tak się pisze ten młody Urugwajski talent:)

0

dawać już tego Gundogan, Inigo, Vitor Roque i skupić się na DPŚ

czy Brozović dałby radę? wg mnie tak więc jego też klepnąć i zajac sie sprzedażą

Lenglet, Umititi, Abde, Collado, Dest, Ferran, Garcia - trochę ich jest


0

@AmigoBlancos
Gundogan inigo martinez vitor roque:)

1

@Jarema2000
w zeszłym roku wygraliśmy w grupie, a w tym roku 2 razy przegraliśmy z Barceloną w Grupie:)
po co więc przywoływać poprzedni sezon? potem jeszcze sromotna porażka w Globe z nimi

Barcelonie nigdy nie grało się wygodnie z Magdeburgiem, nie wiem z czego to wynika ale tak jest, może gdyby nie kontuzja, może gdyby grali z nami albo PSG w półfinale i uniknęli Magdebrug to by wygrali wg mnie tak
a 4 bramki miałeś w jednym momencie meczu przez chwilę, w większości jednak mecz był bardzo wyrównany

Barlinek pewnie za rok znów będzie w final four tak czuję:)

Barcelona, Barlinek, Magdeburg, TKW Kiel, Veszprem, PSG faworyci znów będą ci sami pewnie:)

pozdro

0

LM piłakrzy ręcznych

ta Barcelona nie potrafi grać z Magdeburgiem, 3 mecze i 3 porażki, ostatnio zabrakło na prawdę nie wiele ale znowu przegrali

wg mnie jakby pokonali Magdeburg to wczoraj cieszyli by się z wygranej bo w niedzielę widać byli w mega gazie:)

gratulacje dla Magdeburga i Barlinka:)

0

dawać te oficjalki Inigo, Gundogan i Vitor Roque

a potem się skupić na DPŚ:)

0

Wychodzi jednak że Messi, Busi Alba spotykali się ostatnio nie aby zostać w Barcelonie ale razem zagrać w Inter Miami:)

a podobno tak chciał do nas wrócić:)

2

@SinMistico
Jaki fuks. Jako jedyni chcieli grac cały mecz a nie czekać karne.
Bezplciowy to jestes ty.
Simon
Pedro porro- laporte- inigo martonez- balde
Gavi- rodri- pedri
Oryzabala- joselu- fati
A w obwodzie jeszcze pau torres, alba, merino, zubimendi, olmo, morata, asensio.

Całkiem fajny skład jedynie w ataku przydałyby się 2 mocne nazwiska

0

@DaPidejpi
tak zdecydowanie, socios i tak wiele nie potrafią wskurać i nie wiele dają klubowi, w dzisiejszym futbolu jak jest jeszcze tebas w La Liga potrzebny inwestor z zewnątrz

trudno piłka stała się komercyjna już pomad dekadę temu i bedzie tylko gorzej

7

@Kapiczek
nawet nie wiedziałem że są, poziom marny więc nie ma co oglądać

0

@Khajio
daj spokój jak dla mnie dramat

był Bosz do wzięcia, mówiło się o Dalić a wybrali jakiś no name

takie sukcesy jak na miarę obecnych czasów w LM niedawno i wszystko to cały kapitał, kasa może pójść na marne w 2-3 słabsze sezony

już obecny sezon bez LM finansowo to będzie katastrofa, a zaczęło się wszystko od odejścia Overmarsa

0

@JarekS
pytanie czemu się nim nie interesujemy? mam nadzieję że mają alternatywy właśnie a nie czekanie na decyzję jednego gracza a potem na szybkości szukanie bo ten się nie zgodził

Kamady nie kojarzę bo nigdy go w akcji nie widziałem ale często słyszałem że to dobry gracz, na pewno z marketingowego punktu widzenia byłoby to dobrze bo to rynek azjatycki:)

0

@MesQueUnClub_87
głupki bo dla mnie ktoś kto działa na szkodę swojego kraju jest głupi, a czy są cwani, chyba każdy wie że najwięcej elektoratu jest biedna, więc dasz im "pozornie wg nich więcej" to to łykną

powiedziałbym że są chytrzy i głupi właśnie:)

0

@pioz123
Inigo, Gundogan, Roque to wg mnie must have:)
Diaz też byłoby super jako rezerwowy

Cancelo wiele zależy od tego gdzie będzie chciał grać, wg mnie wypożyczenie jest możliwe

pytanie tylko czy Gudogan zapewnił by bezpieczeństwo na DPŚ w parze z De Jong
jak nie to trzeba by jeszcze kogoś sporowadzić

wg mnie mogło by sie to sprawdzić a zawsze w rezerwie byłby tam Diaz

Gundogan- De Jong
Dembele-Pedri- Fati
Lewy

tak bym to widział, majac jeszcze Gavi, Raphinha, Diaz, Vitor byloby fajne pole do manewrów

a Arda bardziej ofensywny pomocnik, nie widziałem go wiele tylko bardziej akcji kilka, bo ktoś kiedyś wrzucił tu jego jakąś asyste z meczu Fenerbahce i mnie zainteresował powiem ci szczerze, wiem że to tylko urywki ale asysty i podanai miał mega, do tego dużo osób o nim mówi że to talent wiec chyba co w tym jest

0

@Ktos11111
co ty podajesz człowieku usuń te fake newsy

4

PŁACA MINIMALNA 2024 4300 PLN?

czy to już pewne? kurde rozumiem wszystko ale takie działania to woda na młyn, co oni liczą że podniosą płace minimalne a cena jogurtów, bułek itp. artykułów spożywczych nie wzrośnie bo pracodawcy wezmą to co na klatę, najwięcej ludzi na minimalnej jest pewnie w produkcji itp. pracach więc te podstawowe produkty pójdą w górę

i co z osobami co zarabiały dotychczas te 4300-4500, pewnie cieszyły się że trochę lepiej niż minimalna i albo wskoczą do minimalnej albo kolejne podwyżki i koszty

ile to wynosiło w 2023 minimalna 3 600? mogli podnieść o 100 zł i to byłoby rozsądne

normalnie dość mam tej polityki i walki o głosy bo głupkami rządzą głupki

0

AJAX AMSTERDAM

trenerem został Maurice Steijns:) nie znacie go i bardzo dobrze bo sam go nie znam, widzę że nieźle sobie radził jako trener Sparta Rottedram ale na miłość boską po odejsciu Overmarsa coraz głupsze te decyzje i szkoda tak zaprzepaszczonego potencjału na bycie w elicie Europy jak Benfica, która można się śmiać ale co chwilę jest w 1/8 lub 1/4 LM

No cóż nie skreślam go na starcie ale oczekiwania mam niskie wobec niego i szykuje się niestety chyba kolejny chudy rok

0

@Kondzix @Uukasz_93
dokładnie fetysz wieku:)

de jong (26), gavi (19), pedri (21), gundogan (33), ale w tym wszystkim przeszkadzał by niektórym brozović (31) ????

WFT??? też tego nie kumam, bo to idealne uzupełnienei skałdu i jeszcze jakby któryś z tych 2 talentów wyciągnęli, nie kumam tego ale

0

TRANSFERY 2023/2024

Inigo, Gundogan, Brozović za Kessie, Vitor Roque, Cancelo i jeśli dadzą radę to Arda Guler lub Fabrizio Diaz (któryś z nich bo obu to na pewno nie dadzą rady, a szkoda bo to różne pozycje) i byłoby to b.dobre okienko

odejścia Umititi, Lenglet, Abde, Dest wypożyczenie, Ferran, Garcia

0

@pioz123
gundogan, inigo martinez, cancelo, vitor roque na to liczę
do tego amrabat lub fabrico diaz i bede happy:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?