0

@Krzysztof1987
23/24 to przyszły sezon; obecny to 22/23 który się skończył

1

Kadra 2023/24

Ter stegen

Kounde( Freseneda)- Araujo (Inigo)- Christensen- Balde( Alonso)

Gundogan (Cassado/s.roberto)- de jong (Gavi)

Dembele (Raphinha) - Pedri (Guler) - Fati (Ferran)

Lewy (Vitor Roque)

wg mnie byłaby to fajna i ciekawa kadra:) a za rok jak będą fundusze pójść po jakiegoś crack na DPŚ

sprzedaż lub wypożyczenie: lenglet, umititi, dest, kessie, abde

1

@pt9
demebele może grać na lewej też, abde bym nie liczyl bo to przeciętniak

a fati dochodzi do formy wiec skrzydła dembele fati wyglądałby oki wg mnie

jeśli sprzedać raphinha to już a porzadne pieniadze typu 80-100 mln, za mniej się nie opłaca, przyszedł za ile 55-60? liczby miał dobre więc od 80 można pomyśleć skoro arabusy chca

jesli to pozowliloby potwierdzić Vitor, Arda, Freseneda to może i byłby za tym transferem, ale ogólnie to ze skrzydłowych chciałbym odejscia ferran i abde a reszta niech zostanie

0

Ho Ho Ho

Laporta sam w wywaidzie powiedział że dopinają transfer Adry Gulera i że nie będzie problemu z FFP:)

bierzmy go!! jeszcze potwierdzić Vitor, Freseneda i gitara

0

@PatrychoO
Ter Stegen
Kounde araujo Christensen balde
Gundogan de jong
Pedri
Raphinha-lewy Dembele

Przeciez fo sklad na 1/ 4 LM conajmniej.

Jak jeszcze obwodzie byliby Inigo, Freseneda, S. Roberto, Gavi, Guler, Ferran,Fati, Vitor Roque.

0

@MesQueUnClub_87
Jakby chciał to by przyszedł jak Gundogan. No trudno. Kupno młodych jak Guler, Vitir Roque czy Freseneda popieram. Niechce natomiast wynalazków jak Romeu

5

Jak kolejny woli Arabów niz piłkę to niech pali wrotki.
My z Gundogan, Pedri, Gavi, de jong i Kessie damy rade.
Skipic się na tych młodych talentach jak Guler i Vitor Roque i jechać z sezonem:)

2

tylko znowu nie wynalazki co będzie ciężko się pozbyć

albo Brozović albo już nikt inny nie powinien być rozpatrywany i gramy tym co mamy

a potem mamy problem bo są takie ananasy jak Lenglet, Umititi, Dest, Kessie co walka jest aby ich sprzedać

1

@Emhyr
w kazdym źródle jest inaczej, ale jak widać sama pesnaj to ca. 16-20 mln a jest jeszcze amortyzacja co da 30 mln oszczednosci w FPP

a gdzieś było że pensja za ten sezon to nawet 10 mln netto

trzeba sie go pozbyc w pierwszej kolejności

0

@Emhyr
tu masz info o co najmniej 18 mln brutto, a cała oszczędność w FPPF to ca. 30 mln

https://www.football-espana.net/2023/06/10/barcelona-in-line-to-make-e30m-saving-as-first-sale-of-the-summer-edges-closer?utm_source=rsn&utm_medium=rsn&utm_campaign=gac0105

widziałem gdzies też info o 24 pensji i 6 amortyzcji


oszczednosc w FPP jest ogromna

2

@Kidd
po prostu musimy zacząć wymagać, to nie jest grupka żółtodziobów już:)

2

@Kidd
zdecydowanie co najmniej 1/4 LM, bez przesady to Barcelona, ja wiem ostatni 2 lata kompromitacja ale wyjście z grupy dla takiego klubu to musi być obowiązek
potencjał jest na 1/4 LM, a może więcej

3

@Kidd
wg mnie tak:) zakałdam że co najmniej w 1/4 LM sie znajdziemy tym razem to co najmniej 10 meczów, wg mnie dobije do tej granicy

0

@karszun
on jest wszędzie tak samo efektywny iwszedzie grał bardzo dobrze zarówno na DPŚ, PŚ I bardziej OPŚ, i to nie tylko w jednym meczu

te same spostrzeżenia są w artykule radzę poczytać

0

@Emhyr
to ty mi pokaż źródło na 6,5. Nie chce mi się szukać. Było na stronie tu że jego pensaj w tym roku rosnie do 10 netto (część odłożona) i stad problem z nim.

jak chcesz to sobie znajdz

0

Pojawił się artykuł o tym o czym już tu pisałem.

Gundogan spokojnie z powodzeniem może grać na pivot.

Ale żeby nie było czekam na 2 transfery Brozović i Vitor Roque (zamknięcie transakcji) aby kadra była kompletna i szeroka:)
Inigo zakładam za klepniętego i kadra będzie dobra:)

0

Brawo. Fajny tekst ale la rambla i tak będzie twierdzić że Gundogan nie może grac na pivocie.

Ja czekam na 2 transfery, bo zakaldam że Inigo jest już zaklepany.

To Brozović i Vitor Roque. Wtedy dla mnie kadra będzie kompletna.

PO to byłby miły dodatek.

0

@Emhyr
To sobie sprawdzić. Bylo pisane ze jego pensja jest problemem bo rosnie do 10 netto w tym sezonie

0

@bartekvisca
Co to znaczy markowe? Bo dla mnie markowe to balenciaga gucci itp.
To takich nie nosze.
Mam natomiast mnóstwo ubran marek niby bardziej znanych marek ale z małym logo bo nie lubię się afiszować ze mam kasę. Mam też zwykle ubrania bez znaczków.
Przede wszystkim ubranie musi byc ładne a nie byc reklama marki.
Zresztą i tak w większości chodzą w koszulach i marynarkach a tam nie ma miejsca na ogromne znaczki;)

0

@Emhyr
No to sue mylisz lenglet ma chyba z 20 brutto w tym sezonie

0

@Sewren122 ze co umiesz czytać oficjalną poszła. Co ms sytuacja jednego do drugiego

0

@matirix20
no i kiedy nabędziemy Brozović? rozumiem że zostaniemy z Kessie który jest lekko mówiąc średni

1

powiem tak, nie ma co czekać tylko brać Brozović za te 20 mln z Kessie i mam problem rozwiązany

odszedł Busi + Kessie, przyjdzie Gundogan + Brozovic - dla mnie idealne rozwiązanie

a co do reszty co mają odejść zająć sie tym na spokojnie ale też na poważnie

0

@Kidd
1. lenglet - w końcu odejdzie, przecież nawet sie znim dogadali co do kasy, a negocjuja inne pozycje na razie
2. umititi - też odejdzie pewnie za darmo
4. dest - gdzies sie go wypchnie na wypożyczenie
5. araby albo anglia pewnie
6. ferran - jak dla mnie jak zostanie nie ma tragedii
7. garcia - to samo co wyżej i tak bedzie gral malo
8. torre ten pewnie odejdzie gdzies

wg mnie tragedii nie ma, ale z 2 odejscia trzeba ogarnac już w do konca lipca, reszta pewnie do końca sezonu

1

@FCB24
dembele, fati, raphinha po co ci ktoś jeszcze?

przede wszystkim srodek pola bedzie wzmocniony

0

@chavez
bo Abde bym sprzedał po co on nam

20 - osobowej pominąłem Pena:)

0

jakkolwiek by nie mówić, przyjście Brozovic i Vitor pewnie zamknie kadrę, któa wtedy wyglądałaby by zacnie

Ter stegen
kounde-araujo-christensen-balde
brozovic-de jong
dembele-pedri-gundogan
lewy

na ławce: pena, inigo, alonso, s.roberto, gavi, cassado, raphinha, fati, vitor roque

wtedy musieli by odejśc: lengelt, umtiti, dest, kessie, ferran, garcia, p.torre

0

rozwiązać kontrakt Umitti za porozumieniem, opchnąć Lenglet za te 8 nawet, naciskać Kessie na odejście do Arabów

i podpisywać szybko tego Brozović i oficjalka Vitor i tyle

Garcia, Ferran, Dest - będzie jeszcze czas na ich odejście i przyjście PO
ale teraz pełna moc powinna być na te działania

i szybko dopinać tych sponsorów

to już drugie okienko Laporty, dużo zrobił oki, duże zejście z pensji, ale to musi byc ostatnie takie okienko, jak pozbędzie się tych piłkarzy kupionych przez Bartomeu, jesli za rok będzie to samo to znaczy że sam nie odrobił lekcji i pensje są nie adekwatne do przychodów

2

@VegetaPolska
kounde, araujo, christensen, balde, pedri, gavi, de jong, dembele, raphinha, fati, ferran, vitor roque

no rzeczywiście krótkoterminowy projekt:) xd z Twoich wypowiedzi

1

@VegetaPolska
ale kto przewiduje:)? bo chyba ty, ja tam widzę jednego kota tylko i resztę średnią

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?