lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Krzysztof1987
23/24 to przyszły sezon; obecny to 22/23 który się skończył
1
Kadra 2023/24
Ter stegen
Kounde( Freseneda)- Araujo (Inigo)- Christensen- Balde( Alonso)
Gundogan (Cassado/s.roberto)- de jong (Gavi)
Dembele (Raphinha) - Pedri (Guler) - Fati (Ferran)
Lewy (Vitor Roque)
wg mnie byłaby to fajna i ciekawa kadra:) a za rok jak będą fundusze pójść po jakiegoś crack na DPŚ
sprzedaż lub wypożyczenie: lenglet, umititi, dest, kessie, abde
1
@pt9
demebele może grać na lewej też, abde bym nie liczyl bo to przeciętniak
a fati dochodzi do formy wiec skrzydła dembele fati wyglądałby oki wg mnie
jeśli sprzedać raphinha to już a porzadne pieniadze typu 80-100 mln, za mniej się nie opłaca, przyszedł za ile 55-60? liczby miał dobre więc od 80 można pomyśleć skoro arabusy chca
jesli to pozowliloby potwierdzić Vitor, Arda, Freseneda to może i byłby za tym transferem, ale ogólnie to ze skrzydłowych chciałbym odejscia ferran i abde a reszta niech zostanie
0
Ho Ho Ho
Laporta sam w wywaidzie powiedział że dopinają transfer Adry Gulera i że nie będzie problemu z FFP:)
bierzmy go!! jeszcze potwierdzić Vitor, Freseneda i gitara
0
@PatrychoO
Ter Stegen
Kounde araujo Christensen balde
Gundogan de jong
Pedri
Raphinha-lewy Dembele
Przeciez fo sklad na 1/ 4 LM conajmniej.
Jak jeszcze obwodzie byliby Inigo, Freseneda, S. Roberto, Gavi, Guler, Ferran,Fati, Vitor Roque.
0
@MesQueUnClub_87
Jakby chciał to by przyszedł jak Gundogan. No trudno. Kupno młodych jak Guler, Vitir Roque czy Freseneda popieram. Niechce natomiast wynalazków jak Romeu
5
Jak kolejny woli Arabów niz piłkę to niech pali wrotki.
My z Gundogan, Pedri, Gavi, de jong i Kessie damy rade.
Skipic się na tych młodych talentach jak Guler i Vitor Roque i jechać z sezonem:)
2
tylko znowu nie wynalazki co będzie ciężko się pozbyć
albo Brozović albo już nikt inny nie powinien być rozpatrywany i gramy tym co mamy
a potem mamy problem bo są takie ananasy jak Lenglet, Umititi, Dest, Kessie co walka jest aby ich sprzedać
1
@Emhyr
w kazdym źródle jest inaczej, ale jak widać sama pesnaj to ca. 16-20 mln a jest jeszcze amortyzacja co da 30 mln oszczednosci w FPP
a gdzieś było że pensja za ten sezon to nawet 10 mln netto
trzeba sie go pozbyc w pierwszej kolejności
0
@Emhyr
tu masz info o co najmniej 18 mln brutto, a cała oszczędność w FPPF to ca. 30 mln
https://www.football-espana.net/2023/06/10/barcelona-in-line-to-make-e30m-saving-as-first-sale-of-the-summer-edges-closer?utm_source=rsn&utm_medium=rsn&utm_campaign=gac0105
widziałem gdzies też info o 24 pensji i 6 amortyzcji
oszczednosc w FPP jest ogromna
2
@Kidd
po prostu musimy zacząć wymagać, to nie jest grupka żółtodziobów już:)
2
@Kidd
zdecydowanie co najmniej 1/4 LM, bez przesady to Barcelona, ja wiem ostatni 2 lata kompromitacja ale wyjście z grupy dla takiego klubu to musi być obowiązek
potencjał jest na 1/4 LM, a może więcej
3
@Kidd
wg mnie tak:) zakałdam że co najmniej w 1/4 LM sie znajdziemy tym razem to co najmniej 10 meczów, wg mnie dobije do tej granicy
0
@karszun
on jest wszędzie tak samo efektywny iwszedzie grał bardzo dobrze zarówno na DPŚ, PŚ I bardziej OPŚ, i to nie tylko w jednym meczu
te same spostrzeżenia są w artykule radzę poczytać
0
@Emhyr
to ty mi pokaż źródło na 6,5. Nie chce mi się szukać. Było na stronie tu że jego pensaj w tym roku rosnie do 10 netto (część odłożona) i stad problem z nim.
jak chcesz to sobie znajdz
0
Pojawił się artykuł o tym o czym już tu pisałem.
Gundogan spokojnie z powodzeniem może grać na pivot.
Ale żeby nie było czekam na 2 transfery Brozović i Vitor Roque (zamknięcie transakcji) aby kadra była kompletna i szeroka:)
Inigo zakładam za klepniętego i kadra będzie dobra:)
0
Brawo. Fajny tekst ale la rambla i tak będzie twierdzić że Gundogan nie może grac na pivocie.
Ja czekam na 2 transfery, bo zakaldam że Inigo jest już zaklepany.
To Brozović i Vitor Roque. Wtedy dla mnie kadra będzie kompletna.
PO to byłby miły dodatek.
0
@Emhyr
To sobie sprawdzić. Bylo pisane ze jego pensja jest problemem bo rosnie do 10 netto w tym sezonie
0
@bartekvisca
Co to znaczy markowe? Bo dla mnie markowe to balenciaga gucci itp.
To takich nie nosze.
Mam natomiast mnóstwo ubran marek niby bardziej znanych marek ale z małym logo bo nie lubię się afiszować ze mam kasę. Mam też zwykle ubrania bez znaczków.
Przede wszystkim ubranie musi byc ładne a nie byc reklama marki.
Zresztą i tak w większości chodzą w koszulach i marynarkach a tam nie ma miejsca na ogromne znaczki;)
0
@Emhyr
No to sue mylisz lenglet ma chyba z 20 brutto w tym sezonie
0
@Sewren122 ze co umiesz czytać oficjalną poszła. Co ms sytuacja jednego do drugiego
0
@matirix20
no i kiedy nabędziemy Brozović? rozumiem że zostaniemy z Kessie który jest lekko mówiąc średni
1
powiem tak, nie ma co czekać tylko brać Brozović za te 20 mln z Kessie i mam problem rozwiązany
odszedł Busi + Kessie, przyjdzie Gundogan + Brozovic - dla mnie idealne rozwiązanie
a co do reszty co mają odejść zająć sie tym na spokojnie ale też na poważnie
0
@Kidd
1. lenglet - w końcu odejdzie, przecież nawet sie znim dogadali co do kasy, a negocjuja inne pozycje na razie
2. umititi - też odejdzie pewnie za darmo
4. dest - gdzies sie go wypchnie na wypożyczenie
5. araby albo anglia pewnie
6. ferran - jak dla mnie jak zostanie nie ma tragedii
7. garcia - to samo co wyżej i tak bedzie gral malo
8. torre ten pewnie odejdzie gdzies
wg mnie tragedii nie ma, ale z 2 odejscia trzeba ogarnac już w do konca lipca, reszta pewnie do końca sezonu
1
@FCB24
dembele, fati, raphinha po co ci ktoś jeszcze?
przede wszystkim srodek pola bedzie wzmocniony
0
@chavez
bo Abde bym sprzedał po co on nam
20 - osobowej pominąłem Pena:)
0
jakkolwiek by nie mówić, przyjście Brozovic i Vitor pewnie zamknie kadrę, któa wtedy wyglądałaby by zacnie
Ter stegen
kounde-araujo-christensen-balde
brozovic-de jong
dembele-pedri-gundogan
lewy
na ławce: pena, inigo, alonso, s.roberto, gavi, cassado, raphinha, fati, vitor roque
wtedy musieli by odejśc: lengelt, umtiti, dest, kessie, ferran, garcia, p.torre
0
rozwiązać kontrakt Umitti za porozumieniem, opchnąć Lenglet za te 8 nawet, naciskać Kessie na odejście do Arabów
i podpisywać szybko tego Brozović i oficjalka Vitor i tyle
Garcia, Ferran, Dest - będzie jeszcze czas na ich odejście i przyjście PO
ale teraz pełna moc powinna być na te działania
i szybko dopinać tych sponsorów
to już drugie okienko Laporty, dużo zrobił oki, duże zejście z pensji, ale to musi byc ostatnie takie okienko, jak pozbędzie się tych piłkarzy kupionych przez Bartomeu, jesli za rok będzie to samo to znaczy że sam nie odrobił lekcji i pensje są nie adekwatne do przychodów
2
@VegetaPolska
kounde, araujo, christensen, balde, pedri, gavi, de jong, dembele, raphinha, fati, ferran, vitor roque
no rzeczywiście krótkoterminowy projekt:) xd z Twoich wypowiedzi
1
@VegetaPolska
ale kto przewiduje:)? bo chyba ty, ja tam widzę jednego kota tylko i resztę średnią