0

@Kidd
1. lenglet - w końcu odejdzie, przecież nawet sie znim dogadali co do kasy, a negocjuja inne pozycje na razie
2. umititi - też odejdzie pewnie za darmo
4. dest - gdzies sie go wypchnie na wypożyczenie
5. araby albo anglia pewnie
6. ferran - jak dla mnie jak zostanie nie ma tragedii
7. garcia - to samo co wyżej i tak bedzie gral malo
8. torre ten pewnie odejdzie gdzies

wg mnie tragedii nie ma, ale z 2 odejscia trzeba ogarnac już w do konca lipca, reszta pewnie do końca sezonu

1

@FCB24
dembele, fati, raphinha po co ci ktoś jeszcze?

przede wszystkim srodek pola bedzie wzmocniony

0

@chavez
bo Abde bym sprzedał po co on nam

20 - osobowej pominąłem Pena:)

0

jakkolwiek by nie mówić, przyjście Brozovic i Vitor pewnie zamknie kadrę, któa wtedy wyglądałaby by zacnie

Ter stegen
kounde-araujo-christensen-balde
brozovic-de jong
dembele-pedri-gundogan
lewy

na ławce: pena, inigo, alonso, s.roberto, gavi, cassado, raphinha, fati, vitor roque

wtedy musieli by odejśc: lengelt, umtiti, dest, kessie, ferran, garcia, p.torre

0

rozwiązać kontrakt Umitti za porozumieniem, opchnąć Lenglet za te 8 nawet, naciskać Kessie na odejście do Arabów

i podpisywać szybko tego Brozović i oficjalka Vitor i tyle

Garcia, Ferran, Dest - będzie jeszcze czas na ich odejście i przyjście PO
ale teraz pełna moc powinna być na te działania

i szybko dopinać tych sponsorów

to już drugie okienko Laporty, dużo zrobił oki, duże zejście z pensji, ale to musi byc ostatnie takie okienko, jak pozbędzie się tych piłkarzy kupionych przez Bartomeu, jesli za rok będzie to samo to znaczy że sam nie odrobił lekcji i pensje są nie adekwatne do przychodów

2

@VegetaPolska
kounde, araujo, christensen, balde, pedri, gavi, de jong, dembele, raphinha, fati, ferran, vitor roque

no rzeczywiście krótkoterminowy projekt:) xd z Twoich wypowiedzi

1

@VegetaPolska
ale kto przewiduje:)? bo chyba ty, ja tam widzę jednego kota tylko i resztę średnią

1

@lucca87
dodam jeszcze jeden fakt bo widzę przyszła zgraja ołtarzyka Messiego

już chciał nie raz uciec od nas, raz chyba coś koło 2008-2012 roku, gdzie nawet był wywiad że namówił go ŚP. Villanova do zostania w klubie a chcial uciec do Chelsea

a drugi raz rok przed zakończeniem kontraktu? co już nie pamiętacie jego szopki

najemnik i tyle, nie ma się co tu czarować

3

@Gaz
to wysatrczyło grać za minimalna jak Dani Alves, który jakoś mógł tak grać

13

Messi tak chciał grać u nas że nie mógł czekać, ani grać za mniejsze pieniądze, ale Gundogan już mógł i jeśli wierzyć pismakom Vitor gotów jest nawet czekać aby u nas grać

a potem wytatuuje sobie herb Barcelony i pelikany wierzą że on kocha ten klub a nie pieniądze

piłkarz to wielki, ale nie jest to i nigdy nie był kibic Barcelony tylko najemnik
nie raz chciał zwiać

0

@Survier
Kto? Nawet kolesia nie kojarzę.
Kupiliśmy w zeszłym sezonie Lewandowski, Raphinha, Christensen, Kessie, Kounde i się pytam czy byl kto nie mogl grać:)? Bylo to samo podobnie niby problemy do końca okienka walka a ostatecznie i tak każdy mógł grać. Teraz będzie podobnie:)
Dlatego brać póki dostępny i niech się zgrywa z zespołem

0

@Survier
a którrego piłkarza finalnie Barcelonei nie zarejstrowała słucham? był piłakrz który nie grał bo nie był zarejstrowany na koniec września?

trudności trudnościami ale zawsze kończy się tak samo, wszyscy co przychodzą ostatecznie mogą grać

1

@kaczucha1899
też tak uważam:)

2

Brozović to byłaby super opcja:)
Brać go i się nie zastanawiać:) do tego oficjalka Vitor Roque i można zamykac okienko zakupów i pora na odejścia

0

KOSZULKA PRZEDMECZOWA 2023/2024

Ktoś mi może powiedzieć czemu tej koszulki nie ma na oficjalnym sklepie internetowym klubu?

https://www.nike.com/pl/t/meska-przedmeczowa-koszulka-pilkarska-dri-fit-fc-barcelona-academy-pro-Sx1knC/DX3610-101
Tu na stronie Nike

a na stornie klubu nie ma chyba ze ja jestem ślepy???

https://store.fcbarcelona.com/collections/men-training-t-shirts

0

@require
a kiedy Ci powiedział że chce odejść do realu? mówił to publicznie:)

już rok temu miał odejść xd

11

@require
Perez rozdaje karty:)? dobre xd

0

@Tomo1989
tak widziałem ale tez widziałem Gundogan grającego na DPŚ i był tam świetny:)
zgadzam się z Ćwiękała że na ten moment póki nie ma nowego DPŚ Gundogan pewnie będzie tam grał

1

@Tomo1989
Gundogan moze tam grac

1

Ter Stegen
Kounde- Araujo-Christensen-Balde
De Jong-Gundogan
Pedri
Raphinha-Lewy-Dembele

tak pewnie na dziś wygląda once da gala
w obwodzie S.Roberto, Eric, Alonso, Gavi, Kessie, Fati, Ferran

całkiem nieźle ale czekam na oficjalki Inigo, Vitor
oraz kupno DPŚ i PO
a także pozbycie się nie chcianych w klubie

0

@Bobo25
no może dlatego że ciężko sobie wyobrazić aby nie zarejestrować Gundogana

0

@ViscaelBarca2007
Ale wiesz ze tu nie chodzi o kasę tylko limit pensji. Wiesz to prawda?

0

Brozovic lub w najgorszym wypadku Parajo.
Ale jak coś słyszę o Romeo to juz wole dać szansę w zespole Cassino czy tam Gabriel. A uważam tak jak Ćwiąkalski ze w rownie dobrze moze grac tam Gundogan.

0

@Bobo25
przed 1 lipca nie może być zarejestrowany

0

@Pedri16Future
no nie taką rolę może dalej pełnić Gavi:) albo Gundogan, albo po prostu będzie rotacja

0

Parejo, De Jong, Gundogan, Pedri, Gavi, Cassado i ten nieszczęsny Kessie

sądzę że jakoś dalibyśmy radę w przyszłym sezonie z takim składem pomocy:)
mimo wszystko nie jest to idealne okienko i ciągle liczę na Brozović za Parejo oraz że uda się ściągnąć któregoś z młodych pomocników czy to Farizio Diaz czy Arda Guler

fajnei jakby szanse w presezonie otrzymał Cassado i Garrido i jeden z nich na stałe dołączył do kadry

0

@PatrykBarca
czapkę nie czapkę trzeba się pozbyć pensji bo to jest problemem

0

Gundogan, Inigo Martinez, Vitor Roque

nie jest źle ale przydałby się ten Brozović

jeśli nie on to chyba trzeba liczyć na parę Parejo- Fabrizio Diaz

no cóż pewnei dopiero z początkiem lipca ruszy sprzedaż umitti, lenglet, dest, abde - a powinno już to ruszyc ale cóż, byle skutecznie ich sprzedać

0

@Pewex
No nie na papierze nie wygląda Real lepiej pod tym względem chyba ze lubisz sam siebie oszukiwać.

2

Parejo akceptowalny jeśli kupia fabricio Diaz.
Jeśli nie to porażka.
Mimo wszystko ja w to okno wierze innym i obstawiam Brozovic. Bylby glupi idąc do Arabii.
A Romero trochę stracil na wiarygodności w to lato.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?