lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
DEMBELE
PSG kupuje Demebele za 50 mln EUR płacąc klauzulę ale my jakimś cudem kupujemy B.Silva cieszycie się czy nie?
inne pozycje, inne charakterystyki ale nie o to tu chodzi bo za Demeble teoretycznie może grać Raphina, ale ogólnie patenie jest czy będziemy całościowo mieli lepszy zespół wg Was przy takim scenariuszu czy nie?
0
@tbas
ter stegen, kounde, aruajo, christensen, balde, gundogan, de jong, pedri, dembele, lewy, fati - jesli tak będą grać to pierwsza 11 mocna
ale ławka już trochę brakuje - pena, inigo martinez, freseneda?, gavi, romeu?, raphinha, vitor roque?
wszystko zależy też od rozowju freseneda i Vitor jesli przyjdą
w obwodzie pewnie jeszcze ferran, alonso, s.roberto
na 1/4 LM powinno wystarczyć ale wyżej to musi być dobre losowanie, przydałoby się się ktoś lepszy za Romeu i Freseneda i wtedy można by było myśleć
0
@pioz123
no bo go nie chce, ale cóż zrobię z tym że jednak pewnie przyjdzie, życie
gdyby mieli być wpisani tych których chce to byłby tu pewnie Kimmnich, ale cóż
tak jak napisałem taki skład obstawiam:)
1
@Nowy1103
dokładnie to piszę
w zeszłym roku nad morzem dla 4 osób zapłaciłem ca. 7,5 tys. (dzieci 5+2 lata)
w tym roku Turcja we wrześniu i też hotel 5 gwiazdek, robiłem rezerwację jeszcze w zeszłym roku to wyszło mnie ca. 11 tys. + wycieczka fakultatywna dokupiona to już ca. 12,5
na szczęście dzieci małe to ich cena niewielka
czy dałbym radę znależć coś porownywalnie do Polski, penie do 9,5-10 bym zszedł ale nie sądzę że taniej
owszem jeśli bym jechał nie z biurem podróży tylko ze znajomymi do Chorwacji, to wyszłoby mnie podobnie co w Polsce, tylko wiadomo wtedy wynajęcie domku, ale znowu dluga podróż samochodem
podsumowujac wiec wg mnie da sie podobnie cenowo jak w Polsce, ale wtedy musi byc to podróż autem na wlasna reke do Chorwacji lub tym podobnego miejsca, z biura raczej nie możliwe
taniej na pewno niż w Polsce nie jest wg mnie
0
KADRA 2023/2024
Tak to obstawiam:
BR: Ter stegen, Pena
Obrona: Kounde, Freseneda, Araujo,Christensen, Inigo Martinez, Balde, Alonso
Pomoc: Gundogan, De jong, Pedri, Gavi, Romeu, S. Roberto, Yamal (tu raczej sporadyczne mecze)
Atak: Raphinha, Dembele, Fati, Ferran, Lewy, Vitor Roque (tu łamane na styczeń 2024)
wg mnie kadra oki, lekkie wzmocnienie względem poprzedniego roku ale z pewnością przydałby się ktoś lepszy na DPŚ, w przypadku takiej kadry obstawiam że będziemy grali Gudogan-De jong-Pedri w pomocy
0
@ShawnC
odejście Kessie, Torre, Garcia, dest, lenglet, abde
przyjście: Vitor Roque, Romeu i Freseneda - tak to obstawiam i widzę
0
@Luciano99
w tym roku ma 8 mln netto placone własnie przez odroczone pensje, iwec niestety jego koszt to ca. 16 brutto
0
@partymaker
ale widzisz różnicę w tym co dawał poprzedni zarząd za kasę a co daje ten zarzad kasę czy nie?
kiedyś może do nas ktoś przychodził dla kasy obecnie nie
0
@BordowyPtak
kounde, araujo, christensen, balde, de jong, gavi, pedri, dembele, ferran, fati, raphinha, yamal + Vitor roque
masz praktycznie 11 zawodników + rezerwa zlożoną z graczy młodych 16-24 albo kwiecie wieku piłkarskiego 25-28 lat
no rzeczywiście dom starości:)
18
@Marcelinho99
sportowym nie bardzo bo to Barcelona jest obecnym mistrzem Hiszpanii:)
0
@HighestInTheRoom
polecę na all inclusive, mam odniesienie rok do roku w tamtym roku polskie morze w tym Bieszczady + Turcja i za granicą ciągle jest lekko drożej
może i mógłbym się zmieścić w cenie jak w Polsce ale w dziadowskim hotelu, a wybrałem standard mniej więcej taki jak w Polsce
na pewno nie zgodzę się że nad polskim morzem jest drożej, albo jakoś mega droga, jest tak jak wszędzie i mimo wszystko taniej niż za granicą lekko
mówię wszystko o takim samym standardzie mniej więcej
bo zasadniczo nawet w jedno miejsce ktoś może pojechać np. za 5 kawałków a drugi za 10 kawałków w tym samym czasie, wszystko zależy od potrzeb i warunków jakie ktoś chce, ale nad polskim morzem nie jest drożej niż gdzie indziej
1
@HighestInTheRoom
Co ty gadasz. Tydzien w Polsce nad morzem kosztował mnie 7,5 tys. Turcja w tym roku 11,5.
0
Inigo ,Gundogan - fajen wzmocnienie zespołu doświadczonymi piłkarzami:)
ale i z charakterem
Oby tak dalej:)
0
Komentarz usunięty
5
@barcanawieki
prawdziwy culer z krwi i kości:)
2
jak można szanować klub który był tak ciągnięty przez sędziów w Europie
1960 rok finał PEMK
boże przecież to jawne oszustwo
@SenseiFCB @MOLESTA
1
@VegetaPolska
no nie na każdy, wasz klub był reżimowy i przez to często oszukiwał vide słynne wejście żołnierzy do szatni Barcy w PK i tego nie da się wymazać z kart historii
ALE ZAKŁAMUJ RZECZYWISTOŚĆ DALEJ
a tu masz pomoc w Europie nawet
0
@VegetaPolska
No nie można na kazdy klub:)
0
Komentarz usunięty
0
@Kamiloza91
żaden z nich, grają w 3 wszyscy razem:)
1
Komentarz usunięty
0
@Kapitan hawk
trzymam za to kciuki:)
0
@DonCarletto
nie każdy idzie na pieniądze:) on po prostu wybrał lepszy klub:)
1
@Bobo25
no rzeczywiście ESPN 2023 nie sugeruje że jest to za 2023 rok:)
mimo wszystko militao przed Araujo to aż razi w oczy
jeśli nei za ten rok to ciekawe co robi pedri przed modriciem? bo całokształt na razie pedri jeszcze nei zasłuzył aby być przed modrić
zestawieni z tzw. dup...
2
@Kapitan hawk
haha typowy madryciak
0
@DonCarletto
byli nim zainteresowani ale powiedział że chce tylko do Barcelony:)
0
@Maker0
minęło wiele lat, ale słowa wciąż prawdziwe
Barcelona to wielka marka, jedna z największych na świecie w piłce:)
mimo iż sportowo lekko gorzej ostatnio to jednak odzyskujemy blask bo Mistrzostwo Hiszpanii z niczego się nie wzięło:)
przykłady z zeszłego roku jak Kounde, Raphinha itp. pokazują że piłkarze chcą tu grać
czy mamy 5 pomocników? gundo, pedri, gavi, de jong
kessie na wylocie wiec go nie liczę czyli 4 jest, wg mnie jakby chciał tu grać i miał talent to by grał
Torre błyszczał ale w 3 lidze, więc to nie idealny przypadek, jakby było tak wszystko oki to by grał, a idealnym przykładem jest Balde który się przebił
a Torre to bardziej Puig przypomina, ktory pomimo zmiany tylu trenerów u nikogo z jakiegoś powodu nie grał
i taki Vitor Roque pokazuje np. co to znaczy czekanie na Barcelonę i chęć grania u nas:)
0
@ClassicRock
Odrzucił ofertę Realu:)
1
@Kidd
ja słyszałem
ale cóż liczę zobaczymy co będzie bo różnie piszą
czekam teraz na oficjalkę Inigo i Vitor Roque
a potem może ten Freseneda, choć jego akurat nie znam:)
i liczę że jakimś cudem jednak mile się zaskoczę i przyjdzie jakiś ciekawy DPŚ
0
Komentarz usunięty