lucca87
Dołączył/a: sierpień 2011
10 obserwujących
9 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@VegetaPolska
tak jak był Was rok temu xD:)
0
@Rewolucja123
pasuje Felix, to tylko Twoja opinia że nie pasuje
0
Powiem tak mocna nazwiska się sprzedają medialnie więc może i o Mbappe pogadają ale to nierealny transfer.
Ale już któryś z Portugalczyków jak Benardo czy Joao Felix pewnie tak przy odejsciu kogoś z ataku.
Piłka to też rozrywka a głośne nazwiska przyciągają kibiców:) a najbardziej właśnie zawodnicy ofensywni
0
@kamilop
to na co mają kasę co planują to nie do koca wiadomo
najgłośniej sprzedają się marketingowe głośne nazwiska jak Mbappe, Bernardo czy Joao Felix
Mbappe na pewno nei kupimy ale sądzę że na jednego z Prtogalczyków szukują środki bo jednak rozglos napędza kasę w rogrywce a Brozović jesnak tak się nie sprzedaje nazwisko ja kwyżej wymienionych
0
to musiałby by chyba być Lenglet, Ferran, Kessie, Raphinha, Ansu za Mbappe:)
oki nieźle z tymi plotkami jadą
2
Alan Varela
czy ten piłkarz niedługo wyląduje w Europie? wydaje sie dosyć ciekawym piłakrzem na DPŚ
1
Droga Raków do LM
Qarabag a potem ktoś pewnie Galatasaray, Copenhaga, Molde:)
no ciekawie jedynie z Molde widzę jakieś szanse a Galatasaray to już w ogóle kosmos bo to bardzo mocny zespół
obu mimo wszystko Molde i oby awansowali jakoś do LM:)
https://en.wikipedia.org/wiki/2023%E2%80%9324_UEFA_Champions_League
1
@mordini123
koleś ale co ty piszesz z tym Raków za kocopały
albo ja jestem ślepy ale Raków jak przejdzie Qarabag to zagra z kimś z Galatasaray, Copenhaga, Molde
https://en.wikipedia.org/wiki/2023%E2%80%9324_UEFA_Champions_League
ogólnie droga do LM wyboista i jedynie z Molde widzę jakieś szanse
1
@Szklaner
Mistrzami Europy to byli lata temu w 2005. Trochę wiec nieadekwatny tekst. Oby w tym roku zdobyli:)
0
@MesQueUnClub_87
on grał głównie jako środkowy pomocnik lub prawe skrzydło
no zobaczymy tak czy siak by się przydał:) czy w 3-4-3 czy jakimś innym ustawieniu
wtedy moglibyśmy grać na 4 pomocników bo mielibyśmy romeu, de jong, gundogan, gavi, pedri, bernardo, yamal, casado
w 3 z przodu zawsze mogli by grać po prawej Dembele i Ferran po środku Lewy i Ferran a po lewej Balde lub Cancelo a w przypadku bronienia się wrócić do 4 z tyłu:)
wszystko zależy kto przyjdzie bo ktoś pisał o 3-4-3 ale wg mnie realne tylko jeśli ktoś do pomocy i na bok obrony przyjdzie
co do Raphinha wolałbym aby odszedł Ferran, ale jego odejscie zaakceptowałbym jedynie jakby własnej Bernardo i Cancelo przysli
w przeciwnym wypadku nie
0
@priest9999
podobno trzeba sprzedać kogoś z trójki Feran, Raphinha, Fati aby móc normalnie kupować znów
na Bernardo starczy nie zapominaj że u niego w koszt tego roku szla by tylko też amortyzacja a nie cały koszt transferu
zakładam też odejścia innych zawodników aby się limit w płacach znazł
najbardziej chaiłby modejścia Ferran a nie Raphinha ale do tego nie dojdzie niestety pewnie
0
sprzedaż Raphinha, kupno B.Silba oraz wypożyczenie Cancelo
pasowałoby Wam takie rozwiązanie sprawy?
2
@Kessie
Baszta Rybacka i Parlament piękne miast:) z najstarszym metro w części kontynentalnej Europy:)
0
@Szklaner
ale przecież siatkarze nie są mistrzami świata ani Europy?
1
@Ojciec5tkidzieci
zajebiście Marcelino, Auba, Sarr, Lodi, Kongdobia:)
coś czuję że w tym roku będzie walka o mistrza ale realna a nie obiecanay tylko:)
oby:)
1
@fart
Oby ŁKS wygral:)
0
Romeu
Oczekiwan nie mam żadnych a właściwieogromne obawy. Ale skoro już tu jest jak zagra niech mu się wiedzie.
0
@pioz123
co by nie mówić niestety mnie nie przekonasz
mówiło się o Kimmnich, super,
Amrabat, Brozović - oki, przyzwoita jakość
a skończyliśmy na kolesiu który nigdy był nie pomyślał że zagra w Barcelonie jeszcze
niech idzie mu jak najlepiej, ale ja wiem że pewnego poziomu nie przeskoczy niestety, cudów nie ma że nagle będzie klasą światową, oby tylko czegoś nie popsuł
0
@pioz123
no oki ale jak widać te odejścia jednak są:) więc wolałbym zaryzykować z Brozović i dac te 20 mln, a takto mamy kolejny niepotrzebny koszt w budżecie
myślisz ze znajac nas zarzad sprzedamy go za rok za 3 mln:) chyba w snach
odejdzie za damo jak już patrząc jak to robią i beda sie cieszyć że zaoszczędzili na pensji i ogłoszą to sukcesem
ale podobno nie ma obecnie problemu i mogą wszystkich nowych zarejestrować, przecież tak pisały niby rzetelniejsi dziennikarze
A Roque podobno jak ktoś odejdzie z ataku to i on będzie mógł zagrać, choć dal niego chyba lepiej aby jescze poł roku pogral w Brazylii
odszedł Alba, Busi, Pique- i ciągle problem z pensjami niby, nie wydaje ci się sie to śmieszne?
dla mnie lepiej już nikogo było nie kupować postawić na Nico, bo takimi ruchami jak Romeu tylko pogarszamy sytaucję z FFP, on jednak pensje pobiera i nie wierze ze sprzedadza go z zyskiem
ale Braithwaite to ten sam poziom piłkarski co Romeu - gdyby nei Barcelona nikt by o nich nie usłyszał, anonimowi piłkarze jakich są setki
Luuk oczywiście dobre wrażenie ale to poziom zmiennika nie podstawa i mam nadziej że jak już tu jest to taki sam status będzie miał Romeu bo inaczej sobie tego nie wyobrażam
1
@Kidd
ktoś lekko poleciał 50 tys. za 46 m2 mieskznia:) ja bede miał za duży dom 60 tys. pLN wykończenie a i tak to był jeden z droższych wykonawców:)
0
@pioz123
no a ja mam nadzieję że mnie Romeu pozytywnie zaskoczy, ale szczerze w to wątpię
dla mnie to nie piłkarz na pierwszą jedenastkę, tak jak nie był nim Boateng, Braithwaite, Luuk de jong
opcji było wiele Kimmnich, Veratti, Brozović, Ugarte, edson alvarez, romeao lavia, amrabat
nikt mi nie powie że wydając kilka milionow na Romeu nie można było wydać więcej i wziąśc nawet kogoś tańszego za te 30-40 mln eur, czy brozovic nawet za 25
a potem nagle wydajemy ile 6 mln na Romeu? jakieś sprzedaże się też szykują
Nico ile 8-9 wpadnie, trochę tej kasy by wpadło
i jeszcze dali mu umowę na 3 lata:) o zgrozo
a Xavi rozliczę po tym sezonie 1/8 a nawet 1/4 LM to musi być obowiązek bo sam sobie zmniejsza kasę na transfery tym brak awansów
0
@pioz123
no ale jak chcesz zabezpieczać tyły na Romeu to jednak trochę opierasz an nim grę, wtedy mniej obowiązków obronnych maja Gundogan i de jong i jak Romeu zawali to kaplica, a to że ma problemy ze zwrotnością to widać
odnalazł się jedynie w ekipach średnich jak Southampton czu Girona a w wielkim futbolu odbijał się od ściany, to nie przypadek, liczysz ze co nagle to się odmieni?
to jest zawodnik który gra na raz na wślizgi a że u nas ciągle atakujemy to może być to tragiczne w skutkach
dlatego już wolę przemęczyć sezon i Gundogan bardziej defensywnie ustawić bo dawał tam rade w City
poza tym czy ty się słyszysz Alonso na LO? ten koleś to nieporozumienie, im mniej gra tym lepiej dla nas
powatrzam na LS może grać i Fati i Dembele (wielu chyba zapomina że on na początku u nas głównie tam grywał i gra równie dobrze jak na PS), tylko jesli Dembele to Raphinha wówczas PS
my mamy skrzydła i to całkiem niezłe, popatrzcie na statystki to i Demeble i Raphinha nie mają sięczego wstydzić a i Fati koncówkę sezonu miał przyzwoitą, wg mnei zapowiadajac powrót formy:)
0
@pioz123
ale mamy obecnie Fati, Dembele moze też grać na lewym skrzydle po co kombinować się pytam dlatego
od lat Barcelona głównie grała 4-3-3 z małymi wyjątkami, to nie jest tak że na lew skrzydło nikogo nie ma właśnie bo Fati wydaje się że się ogarnia
a środek Gundogan, De Jong, Pedri wydaje się stabilniejszy niż sezon temu gdzie Busi mimo swoich zalet często już nie nadążał za nowoczesnym futbolem
no jak chcesz grać na 4 to musisz mieć stabilne zmainy a n tan moment byłby to tylko Gavi, Casado to melodia przyszlości, Kessie to nie jakość, Lo Celso jeszcze nie mamy wiec ciężko go liczyć, wg mnei za mało żeby tak grać 2 kontuzje i musisz zmienaić ustawienie co nie jest korzystne
tak ale mówił też o Romeu że on może nei nadąrząć, jak chcesz go więc wystawić w meczach, z Realem albo angielskimi klubami, zmienailibysmy nagle ustawienie wtedy
no ja go nie widze w 11 i dla mnie to by znaczyło o upadku tego klubu jesli gra miałaby się opierać na Romeu, nie ten kaliber nie ten poziom
0
@pioz123
Nie widzę potrzeby kombinowania z ustawieniem. My nie mamy tylu pomocników aby grac 4. Za to mielibyśmy piłkarzy co niepotrzebnie grzsli by ławę.
Poza tym Roneu pierwszy sklad. Na litość boska tak nisko upadliśmy nie może on być w pierwszej 11
1
ktoś jeszcze przyjdzie w to lato?
ja mimo wszystko liczę chociaż na transfery Cancelo i Lo Celso aby był ktoś z ławki
odejdą wg mnie Lenglet, Nico, Dest, Collado, Kessie
Ter Stegen
Kounde- Araujo-Christensen-Balde
Gundogan- De Jong
Pedri
Dembele-Lewy-Fati
ławka: Pena, Inigo Martinez, Cancelo, Alonso, S.Roberto, Casado, Gavi, Romeu, Lo Celso, Raphinha, Ferran
tak to chyba widzę, przynajmneij będzie miał teraz kto wejść z ławki:)
0
@bartekvisca
50 cm to na 2 chłopa chyba:)
1
@bartekvisca
dokładnie chytry traci 2 razy:) niektórzy nadal nie skumają że lepiej jednostkowo zarobić mniej ale więcej razy, niż podnosić na maxa marżę by mało sprzedawać, no ale oni marżę mają oki a że cena z kosmosu to się dziwią czemu to nie działa i ludzie nie kupują:)
0
@bartekvisca
niby tak ale od 3k to tylko 600 zł, od 10k 3000 zł a od 20k 6000 zł
niby wszędzie np 20% a tego pierwszego to zycia nie zmieniło znacznie a pozostałych już znacznie zmieniło życie:)
2
@bartekvisca
dokładnie a czemu niby miałby ktoś współczuć zapierdzielać 150 na h nawet nie pijanemu w mieście to kryminał, nie ważne czy w nocy czy w dzień
śmierć na własne życzenie
0
@VegetaPolska
No nie wątpię to nie wątpię. Ale fajna dziewczyne mozesz spotkać zawsze wiec aby zwiększyć szansę musisz wyrzucić z szafy takie spodnie. To tylko rada bez urazy