4

@MarcepanowyKsiaze
napisałbym coś ale zasadniczo @Rhaan Cię wyjasnił

0

@matt121
bo tylko źródła z Paryża o tym pisze

0

@Fake69
jak będziesz miał w obronie Cancelo + Balde, a w pomocy 4 pomocników gdzie masz do wybory Gundo, Romeu, de jong, gavi, pedri i Bernardo np.

a w ataku Raphinha i Lewy to spokojnie można powalczyć w Europie bo jest tyle kreatywności w pomocy że jest moc

City jakoś wygrało w zeszłym roku LM bez szybkich skrzydłowych ale widzę ludzie lubią tu wymyślać swoje teorie

0

@Bobo25
czyli musimy im tego skrzydłowego Bernardo podkupić:) bo on grał na prawej

i mam nadzieję ze taki mamy plan

0

@Bobo25
City które wygrało w LM grało na skrzydłach Bernardo i Grealish:)

także wiesz nie jest to prawda co piszecie tylko jakiś utarty frazes owczym pędem powtarzany na tej stronie

1

@Niente
Villa:) ach super się go oglądało u nas

0

@karolszymek
ale ty wiesz że Xavi gra ostatnio 4 pomocników? wiesz to już tak?
nie potrzeba nic zmieniać bo to już dawno zmienione

potrzeba tylko pomocnika i PO

0

@MarioVeB!
nie nie potrzeba skrzydłowego

Xavi gra na 4 pomocników obecnie mamy 5 to trochę malo

wtedy obok Lewego jest miejsce dla jendego skrzydłowego, napastnika cofnietego a mamy tam 3 piłakrzy - Ferran, Raphinha, Fati

co wy macie z tym skrzydłowym skoro widać że mamy nawet przesyt opcji
Nie wiem

0

@AlwaysBlaugrana
lepszy środek obrony, więc nie będzie już wylewów jak będą kontuzje
na LO Inigo też może grać więc Alonso raczej pozycja marginalna

wzmocniony środek pola odszedł busi ale jest Gundogan

a jak odejdzie Dembele to przyjdzie ktoś do pomocy albo na PO, albo tu i tu
poza tym zawsze mogą Roque wcześniej ściągnąć
a Dembele, przecież jego na wiosnę i tak nie bylo:) co więc za rożnica

ciężko więc mówić że gorsza skoro odszedł jeden znaczący a przyszlo 2 dobrych na razie:)

0

@bartekvisca
tylko trzeba zacząć już teraz działać, PO też spokojnie ogarną za chwilę bo odejście Kessie też już pewnie blisko

pozostaje tylko kwestuia lenglet, dest, garcia

1

mam nadzieję że już rozpoczęli negocjacje z City odnośnie Bernardo Silva bo jest to piłakrz którego nam potrzeba do grania 4 w pomocy 29 lat, niby sporo ale do 33-34 spokojnie pogra na najwyższym poziomie

do tego jakiś PO i mamy kadrę zamkniętą:)

jeszcze tylko Kessie, lenglet, Dest i garcia się pozbyć:)

0

@Midast
skończ pierdzielić bo Bernardo Silva jest jak najbardziej teraz realny

3

@AlwaysBlaugrana
A ja uważam że lepsza

0

@MaFCB
Jak nie do wyjecia? Jesli uzyskamy ca 70 mln jak najbardziej realne

0

Bernardo Silva w Barcelonie będzie tego lata:) zobaczycie:)

0

@krol211
Idealnie:) mój scenariusz marzeń się ziszcza.
Bernardo Silva w Barcelonie:) Vamos

0

@Rewolucja123
Jak były inne priorytety. Wez juz lepiej nie kłam. Dostal tych piłkarzy co chcial. Chciałby szybkiego skrzydłowego to by dostał. A wybierał takich piłkarzy jak Ferran Raphinha czy Lewandowski. To były jego wybory do ataku. Skoncz wiec juz pierdzielic ze nie może realizować swoich wizji i zle transfery skoro sam te transfery potwierdza i wybiera piłkarzy o takim czy innym profilu.
To nie pilkarze za 5 czy 15 milionów tylko wydał 155 milionów wiec sorry albo wie co robi albo nie.
Nie zgodzę się wiec ze nie dostał piłkarzy jakich chcial bo jednak w większości wydał kasę na takich A nie innych piłkarzy. Chcialby mieć Mane i Leao w tej kasie pewnie dzis by miał i Aube w ataku ale wybrał jak wybrał.

0

@mmaciass no to wrócimy. Tak jak rok temu odszedł za darmo? Co juz nie pamiętasz? Byl wolnym zawodnikiem no i co kto go wzial. A zawodnik rok bez grania raczej nie będzie miał tłumu chętnych. A sadze ze 2 raz cierpliwości juz zarzad nie będzie miał . 60-70 to minimum

0

@MarianoItalianoVero
Tak jak rok temu? Co nie pamiętasz byl wolnym zawodnikiem no i co?
Tak Barcelona powinna zadac 60-70 mln conajmniej. Jak nie to rok moze sobie byc i nie grać. Raczej cierpliwośc zarzad się skończyła

6

@mmaciass
To ty zejdź na ziemię. Ma wazny kontrakt ma. Nie podoba się to mogą czekać rok

0

@nuevojugadornuevojugadornie niektórzy tylko zarzad tyle chce i bardzo dobrze

0

@Nefir
Jak zapłacą klazule to dostaniemy 75-80 i nic juz Dembele nie odpalamy przeciez sam dostaje 20-25 z tych 100 mln właśnie

1

@Saviola88
bo City wygrało LM mając wiatraki na bokach skrzydeł:)

1

haha dobre, jednak PSG nie zdąży

podoba mi się stanowisko zarządu

to trzeba powiedzieć PSG 65-75 mln EUR i nara Dembele:)

i kupić Bernardo Silva:)

0

@escarabajo
no i? to niech odpuszają albo jak zdążą to niech wpłacają klauzulę
co to ma za znaczenie? Barcelona może tylko czekać i mówić że klazula jest 50 mln i jak chcą to mogą im tyle zapłacić bez klauzuli, albo wpłacić
potem mogą powiedzieć że chcą 80 czy tam 100 mln

Barcelona tu nie ma żadnego musu, Dembele podobno już się dogadał, więc klauzulę mogą wpłacać, ale jak widać czasowy chyba ciężko aby się wyrobić stąd podchody

także Barcelona jest tu na pozycji lepszej w negocjacjach

0

@Encore
jak zdążą, tu podobno Paryż ma problem

0

@escarabajo
bo tak brzmisz

to nie PSG robi tu jakąś łaskę Barcelonie, tylko albo kupuje albo nie

owszem może również wpłacić klauzulę ale z tego co piszą nie mają na to czasu, więc raczej to PSG jeśli chce Dembele musi się dogadać z Barceloną a nie odwrotnie

0

@escarabajo
z normalnym podejściem

jak ktoś chce od Ciebie cos kupić to Ty czy ktoś stawia warunki

bo jak uważasz że ktoś to ja chętnie coś od Ciebie kupię Januszu biznesu

1

@Zbyszard
chce do nas przyjść
ma obiecane że dadzą mu odejść, były plotki o 70-80 mln

powinno być teraz miejsce w FFP na taki transfer wreszcie

0

@Rewolucja123
cały czas nie potrafisz odpowiedzieć na pytanie

mówi jedno a robi drugie

jakby chciał grać skrzydłami szerokimi to by grał

w tym sezonie był ten Nigeryjczyk z Villarreal do zakupu, jest Nico z Atheltic z rocznym kontraktem, jest Pino z Villarreal
w zeszłym sezonie był Mane do kupna

trochę tych opcji było a kupił jedynie Raphinha na skrzydłowego i wcześniej Ferran

na obu ile dał 110 mln EUR?, na Lewego ile dał 40-45? nie byłoby za to skrzydłowych

masz ca. 150 mln EUR

tylko nie pisz ze lewego musiał kupić bo nie musiał miał wtedy Auba

więc albo Xavi mówi jedno a robi drugie albo piszesz jak zwykle gów.. prawdę

bo kasy było od groma na zakup skrzydłowych z dryblingiem czy szeroko grających a jakoś wszystkie poczynania idą w trochę innym kierunku

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?