0

@PatrykBarca
zobaczymy, ja obstawiam że jak będzie chciał odejść to odejdzie
to tylko kwestia tego czy wyrazi taką chęć a podobno już wyraził
a Barcelona to nie kwestia kasy tylko miejsca w FFP, a sądzę że w tym tygodniu że dużo wyjaśni i odejścia Dembele i Kessie zwolnią miejsce w FFP
a wtedy Bernardo będzie piorytetem przed PO

1

@michal26
obstawiam że Bernardo i jakiś prawy obrońca ostatecznie przyjdzie
zgadzam się że pomoc musi być zbilansowana i jak Xavi chce grać 4 pomocników to wtedy 6 na tę pozycję to mus, bo jest tyle meczów, kontuzji zawieszeń że każdy pogra

jak przyjdzie Bernardo obstawiam

Ter Stegen

Cancelo?- Kounde/Inigo- Araujo/Christensen-Balde

Bernardo?/Yamal - Romeu- De Jong/Gavi - Pedri/Gundogan

Raphinha/Ferran/Fati - Lewy/Ferran

i tak na prawdę mielibyśmy 17 mocnych i wyrównanych zawodników i młodego Yamala co by dostawał swoje szanse, wtedy mając 2-3 kontuzje nie byłoby sraczki kto zagra
nie wymieniałem S.Roberto, Alonso, Fermin Lopez czy Garcia bo to będzie marginalna rola ich

pivota nie będzie klasowego, ale chyba Xavi powierzy to do końca Romeu tak obstawiam, no ale grajac na 4 pomocników z czego każdy pracowity sądzę że dadzą radę

0

@matirix20
Griezmann przyszedł do klubu gdzie grał Messi na jego pozycji, z klubu który gra inna piłkę zupełnie

Bernardo gra w klubie po pierwsze ofensywnym, po drugie ostatnio grał jako prawe skrzydło, prawy pomocnik, a skoro Xavi chce grac 4 pomocników to wg mnie się sprawdzi

1

Bernardo, Cancelo IN
Demeble, Kessie, Lenglet, Dest OUT

Tak obstawiam ruchy tego lata, jeśli tylko Bernardo będzie naciskał na transfer.
Bernardo przyjdzie jeśli tego będzie chciał i wtedy pewnie po niego pójdziemy pierwszego, bo nie jest na wylocie i City bedzie chciało zastępstwo natomiast Cancelo skoro nie jest w planach pewnie ostatnie dni okienka

FFP
Dembele mówi się o 35 transfer i ca. 23 pensja
Kessie 15 transfer i ca. chyba 14 pensja
Lenglet 5 transfer ica. 16 pensja
Dest pewnie wypożyczenie, pensja ile 10?

z transferow samych FFP to 55, czyli 11 do FFP
pensje to 60-63, założmy nawet 62 to 31 do FFP

a do tego może dojść jeszcze kasa z Countinho 50% od transferu czy Todibo

sam zakup Bernado np. za 65 to 13 do FFP i pewnie mógłby się zgodzić na niższą pensje w pierwszym roku np 18 brutto, razem to 13+18 czyli 31 do FFP, sądzę że 10-12 uzbiera się na pensję Cancelo w FFP w przypadku wypożyczenia

dobrze byłoby się pozbyć jeszcze Garcia bo wg mnie to piłkarz zbędny, a po sezonie Alonso i S.Roberto pożegnać

0

@mordini123
Legia z Eintracht czy Fenerbahce raczej odpadnie
Pogoń teoretycznie chyba najłatwiej może miec oprócz Besiktas
Lech może mieć bardzo ciężko, Aston poza zasięgiem a Genk czy AZ ciężko
Raków aby awansować do LM będzie musiał pokonać jakiś solidny europejski klub nie ma zmiłuj

0

@wojopancer
wierzę że plan jest:) i sądzę że mimo że pismaki dużo piszą to jakieś ruchy A,B,C z i do klubu są w zaawansowanych fazach

ale chodziło mi bardziej że fajniej byłoby już w presezonie zobaczyć ewentualnie B.Silva itp.

0

TRANSFEROWE LATO

Szkoda że kolejny rok nie mamy jeszcze zamkniętego okienka wcześniej tylko pewnie do ostatnich dni będzie temat wzmocnień jak Bernardo Silva, Cancelo, Neymar, Foyth

no cóż z drugiej strony jest ciekawie

0

@talizmo
to raczej są transfery po to aby Mbappe został w klubie, zwłaszcza Dembele.

a szejk za 50 go nie puści możesz sobie marzyć

0

Dembele

Widzę w modzie tu było pisanie że klub się poniża czy że jesteśmy klubem mem po takich akcjach
Tylko tak na prawdę to my nic nie wiem o tej sytuacji, skoro wrócił to jednak chyba coś nie do końca jest dogadane.
Dla mnie najważniejsze jest dobro klubu i skoro Dembele i jego agent coś kombinują to bardzo dobrze

Z drugiej strony jakoś nie widziałem tu takiego pisania o PSG i Mbappe, gdzie uwaga Paryżanie odsunęli swojego najlepszego piłkarza.

Cóż kwestia Dembele i Kessie pewnie się zakończy w tym tygodniu.

0

@escarabajo
Koles przestan się ośmieszać.
Na Messi tez piszesz 3 nazwisko albo na Cristiano Ronaldo. Tak żeby zabłysnąć ze umiesz kopiuj wklej albo co gorsza uczyłeś się na pamięć tego 3 członu.
Wszędzie na transfermarket whoscored sofascore tytułowany jest Mike Trevor. Kurde nawet na koszulce:)
Ale widzę ty chciałeś zabłysnąć i zrobiłeś kopiuj wklej 3 członu nazwiska z Wikipedii gdzie nigdzie tego nie używa.
Nieźle masz pod kopula.
Żegnam

2

@MesQueUnClub96
wtedy nie było miejsca w FFP, teraz jest już rozumiesz?

0

@JimMorrisonFCB
tu chodzi o to aby w tym roku zmieścić go w FFP, czyli sądzę że będzie miał zaniżoną pensje w stosunku to statusu, a w kolejnym roku już normalną

0

@OnlyCules
nie nie wiemy:)

0

@tbas
chyba że najpierw chcą Bernardo a później Cancelo

zresztą w obecnej sytuacji trzeba czekać na koniec okienka i oficjalki:) bo spekualcji jest mnóstwo

0

@escarabajo
a nie zjadł? to po pierwsze

po drugie widzę nie umiesz przyznać się do pomyłki - napisałeś Ndayishimiye a to jest obrońca, kurde koleś tak ciężko napisać sorki coś mi się pokiełbasiło czy coś i napisać źle napisałem

bez odbioru

0

@escarabajo
koleś chyba coś ci się pokiebłasiło Ndayishimiye to obrońca:)
a Hugo to napastnik trochę inna pozycja

1

JOSEPH PAINTSIL (25 lat)

zeszły rok 17 goli i 11 asyst w Genk w lidze belgijskiej:)

pytanie czy ktoś się rzuci na niego w tym roku

Ajax, Porto, jakieś Lille, Lyon - fajnei byloby takiego piłkarza zobaczyć w lepszym klubie i lidze

0

@escarabajo
ale i PSV i Feyernoord mają sąłbsze skałdy niż rok temu

nikt mi nie powie że PSV bez Simmonsa będzie mocniejsze, on im tam robił robotę

ja twierdzę tylko że jesli będzie skałd jak napisałem będzie to najmocniejszy skład w Lidze Holenderskiej na papierze

co do tego chyba się nie różnimy?

Lang odpalił w Brugii i przydałby się w obecnym Ajaxie jak nigdy, ale cóż
ostatnio mam wrażenie że ciekawsze nazwiska już nawet w lidze tureckiej biegają momentami niż holenderskiej

dziwi mnie też brak zainteresowania Joseph Paintsil, koleś w zeszłym sezonie zjadł ligę belgijską 17 goli i 11 asyst:) kurde WOW

takimi piłkarzami powinien interesować się Ajax

0

@escarabajo
Borges wydaje się OK, van den Boomen owszem słabszy niż Tadić, ale on nie przyszedł za niego i to inna pozycja, holender pomocnik Tadić jednak był skrzydłowym/10
Tadić to w ogóle był taki kozak jakich dawno tu nie było. Ówczesna legrnda Ajaxu można powiedzieć więc to duża strata

Sutalo - etatowy reprezentant Chorwacji, Hiroki Ito - reprezentant Japonii

piszesz o Ueda czy Pepi a to takie sam poziom rozpoznawalności jak Sutalo czy Hiroki, czyli szerszej publicznosci nie znany

i o ile Sutalo wierzę że zastąpi Timber, bo Holender miał straszny zjazd w poperdznim sezonie o tyle Tadicia nikt nie zastąpi, ale skoro została wzmocniona pomoc, i lewo skrzydłowy kupiony wierzę że ten skład jest OK

powtórzę jeszcze raz to najmocniejszy skład w Holandii mimo wszystko
nie jest to skald na 1/8 LM jak to bywalo ostatnio
co do trenera mam wątpliwości a i z 2 transfery mocne by się przydały aby grać w 1/8 LM co nie dawno bylo standardem w Ajaxie

Noa Lang, żałuję że na niego nie polowali bo fajnie by się sprawdził w Ajaxie

0

@escarabajo
jestem ciekaw co pokaże Steijns jako trener, na razie trenował słabe kluby gdzie styl był trochę inny

no cóż

przyszedł bramkarz i Borges, van den boomen, tahirović, w kolejce Sutalo, Hiroki Ito

jeśli nie odejdzie alvarez i Kudus to i tak na papierze będzie to najlepsza kadra w Holandii

Rulli

Jorge Sanchez-Hato-Sutalo-Wijndal
Berghuis-Alvarez-Van den boomen
Kudus-Bergweij-Borges

1

@escarabajo
oby zwycięstwo PSV a po mistrza oby Ajax, który mam nadzieje zacznie się wreszcie wzmacniać, ciekaw jestem w Ajaxie tego Borgesa

0

@Borneo
abde nie na pierwsza 11, a jak przyjdzie Cancelo i Bernardo to Vitor teraz nie przyjdzie

0

@blaugrana16
jak przyjdzie Bernardo to nie koniecznie, zreszta wtedy w pomocy beda co mecz rotować

0

Ter Stegen
Cancelo-Kounde-Araujo-Balde
Bernardo-Romeu-De Jong-Pedri
Raphinha-Lewy

w obwodzie Christensen, Inigo , Gavi, Gundogan, Fati, Ferran

ależ to może być mocna kadra:)

0

@ShawnC a czy obecny zarząd podpisał Griezmann za taką kasę i pensję
to samo Dembele teoretycznie obecny zarząd wziął go z darmo więc coś zarobili na nim i nie pisz 25 bo to ma być powyżej 25 mln, Kessie 15 oki tu mogłobyć wiecej ca. 20, Nico ca. 8 ale tylko za 60% + jakieś tam dodatki, a to nie jest materiał na Barcelonę
Lenglet jest mowa o 15, zobaczymy jak się skończy
Dest, a kto go chce kupić?

Ferran nie kosztował z tego co pamietam 65, jest to piłkarz który lekko zawiódł ale w tamtym momencie był dla nas zbawieniem

Raphinha chyba za 58, czy to zła cena? drewniany Antony poszedł za ile 95?
Kounde zła cena? przecież się sprawdził

a skoro Xavi chce Cancelo i Benardo to bardzo dobrze bo oni gwarantują coś więcej w LM

0

Bernardo + Silva

Jeśli Xavi dostanie obydwu do nie będzie wymówki i mistrzostwo i 1/4 a właściwie 1/2 LM to powinien być minimum.
Przeciez jakby dodać tych 2 to jedna z najlepszych kadr na świecie

1

@BARCA1899Messi
Widocznie Xavi mysli jednak aby grac na 4 pomocników. A wiatr maja robić Cancelo i Balde:)

0

@DzizuSS
no to zobaczymy po Gundoganie i Cancelo

na ten moment nie masz racji bo koleś jest jednym z lepszych PO na świecie

0

@Bobo25
ale skoro w kosza i ręczną potrafią to robić to w czym różnica jest w piłce? kontuzja zatrzymują, gol zatrzymują i tyle

czyli co aż tyle w piłce traci się na rzeczy w porównaniu do czasu dodawanego?

0

@VegetaPolska
Nie sądzę aby Mbappe odszedł, przyjście Dembele i Kolo to raczej budowanie zespołu pod Mbappe z Francuzami

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?