2

@RosjaninBut
Cancelo może grać na LO na zastępstwo

0

@Losiex
nawet z nim zaliczyli spadek jakości, pomoc tak drewniana że szkoda gadać

1

LGP Szczyrk

tyle było zapowiedzi że przyjadą najlepsi a okazuje się że nie ma najlepszych z ostatnich sezonów czyli Ryoyu, Granerund, Kraft

ale nie będzie też czołówki Słoweńskiej czy Niemieckiej

https://www.skijumping.pl/wiadomosci/33843/listy-zgloszen-na-lgp-w-szczyrku/

cóż prawdziwe skoki są w zimę

0

Wydaje się że celem przed Pucharem Gampera jest Demeble i Kessie out i Cancelo in

kwestia dodatkowego pomocnika pewnie rozwiąże się później

0

@Khajio
po pierwszym zestawieniu nie było tego widać tylko trend wzrostowy:) i całkiem przyzwoite liczby

no cóż zobaczymy mimo wszystko obecne Lille wydaje mi się za małym klubem dla niego

0

@tomasz.s94
zdecydowanie tak nie ma dla niego miejsca

0

@LaLigaPD
no dla mnie to zagadka trochę, myślisz sobie Lille oki, ale potencjał pewnie na co najmniej mocny klub europejski ale na razie z drugiego szeregu jak Tottenham, BVB itp.

0

@Khajio
ale nie rozumiem sugerujesz że to złe liczby?

0

@Kidd
no właśnie nawiązując do Arabii

więc albo koleś nie ma ambicji albo to zainteresowanie był tak marne, że kończyło się na obserwacji, zapytaniach bez konkretów

przecież ten piłkarz idealnie pasowałby do jakiego klubu drugiego szeregu w Europie jak BVB, Tottenham itp.

0

Jonathan David

aż nie do wiary że gra ciągle w Lille i nie słychać zbytnio aby ktoś mocny chciał go kupić

0

@Mazi
no właśnie nie kuleje

to najlepiej mieć w kadrze 11 zawodników i nie będzie problemu

przecież Gavi z obecną formą to zawodnika na rezerwę, Fati to samo

0

@gimmeq1
nie mamy piłkarzy do takiego ustawienia, 2-3 kontuzje i lipa

grane pewnie będzie 4-4-2 bo pod to mamy skald tylko jeszcze jednego pomocnika potrzeba na zmianę

2

@Kgorecki2500
niezłe:)

0

@MesQueUnClub96
dembele nie zarabia 12 brutto tylko ca. netto a wiec ca. 23 brutto

2

@kamiVeB
sprzed 4 lat powiadasz

2021/2022 w LM 2gole i 3 asysty, w lidze 1 gol i 7 asyst
zeszły rok 3 gole i 9 asyst

chyba nieźle jak na bocznego obrońcę

0

@fart
też tak uważam, przynajmniej nie będzie palipytacji serca kto zagra na ŚO jak w zeszłym roku w LM

0

RAKÓW W LM

mimo wszystko ciężko niestety będzie awansować do LM
Aris - tu akurat się nie boję, różnie może być
ale później w Play Off - ktoś z Galatasaray, Sparta Praga, Young Boys, Dinamo, AEK, FC Kopenhaga

kurde tu mieliby zagrać na prawdę 2 perfekcyjne mecze aby awansować
ale trzeba wierzyć:)

0

Aris Limassol

to BATE w tym roku tak słabe czy zespół z Cypru to jakiś nowy ciekawy zespół?

0

@nexxo
jasne że tak:) bez 2 zdań, piękna byłaby to historia, a najlepiej w grupie z Barceloną

4

@gumaz
też na to czekam, wierzę że się uda

0

@sokot
w formie z presezonu to Christensen jest na razie tym 3 na ŚO, ale lepiej mieć ból glowy tu niż się martwić w przypadku kontuzji

2

ŚO - no to niezła rywalizacja nam się szykuje Araujo, Kounde, Christensen, Inigo
nareszcie przy urazach 2 piłkarzy, co się zdarzało w zeszłym roku nie będzie palpitacji serca że zagrają Alonso czy Garcia

0

@against_modern_football
tylko że my w kadrze mamy już mnóstwo młodych, potrzeba doświadczenia i jakości od zaraz

a Cancelo na ten moment wydaje się lepszym gwarantem obu tych cech niż Fraseneda

0

@Saviola88
koleś to lepiej nie wróż co będę robił bo ci słabo to idzie

Fati będzie rezerwowym a nie podstawowym zawodnikiem i tak jeszcze na niego liczę

tak jak pisałem sądzę że w podstawie będzie Raphinha i Lewy i 4 pomocników

jeśli Xavi chciałbym grać tylko skrzydałmi to by takich pilakrzy szukał, ale najwyraźniej ma inny plan

1

@Reviven
a jak się Freseneda nie sprawdzi to co?
Cancelo to jest jednak bardzo dobry piłkarz, nie rozumiem skad teks o wątpliwych umiejętnościach?
to po pierwsze
po drugie żadnej oficjalki jeszcze nie było to może nie oceniajmy ceny
po trzecie jak się sprawdzi to go wykupią a my już w tym roku będziemy mieli kozaka

i tak czułbym się pewniej mając na PO Cancelo a nie Freseneda

skoro już mówisz o genie mentalności:) to chyba grajac dobrze w LM zawodnicy będą nabywali charakteru a do tego potrzebni tacy piłakrze jak Cancelo

0

@Saviola88
a co masz do Fatiego? wychodzi po kontuzji pomału na dobry poziom, Ferran na prawym skrzydle na zmiennika da radę

poza tym pisałem że Xavi w meczach z czołówką będzie pewnie grał 4 pomocników, a za wiatr na bokach mogą odpowiadać Cancelo i Balde

dla mnie brzmi to jak plan

ale rozumiem że dla niektórych jak nie ma w ataku Mbappe, Haaland, Salah równocześnie na ławce Neymar, Lewy czy Kane to już słabizna

bez odbioru

1

@pt9
oki nie zakładałem że nocujesz:) bo 1000 zł mimo wszystko brzmiało kosmicznie:)

nawet jak liczyłem 700 km w 2 strony spalanie 9l/100 to paliwo rzeczywiście wyszlo ca. 450, nie wiem iel za parking mnie w Katowicach za 7 dni kosztuje 330 czy jakoś tak, ale rzeczywiście Wawa może być droższa:)

ja b Budzie byłem chyba z 15 lat temu:) miasto piękne, polecam Basztę Rybacką, metro (najstarsze w kontynentalnej części Europy - na prawdę old school zwłaszcza jak ktoś oglądał film Kontrolerzy), wyspę św. Małgorzaty no i koniecznie jak lubisz kawę ale ogólnie też dla klimatu słynną New York Cafe:)

pozdro

10

@AlphaNumeric
jeden to kot a drugi kot w worku i nie pewna inwestycja

poza tym nie było oficjalek

3

@Compadre
a jak kupimy Fresnede i się nie sprawdzi i będzie jak Dest to za rok również wracamy do punktu wyjścia

jak Cancelo się sprawdzi to go po prostu wykupią

0

@LionelM95
jak Xavi będzie grał na 4 pomocników a tak często gra to niezbędny

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?