0

@escarabajo
czy rekordowe zainteresowanie? ja nawet kto gdzie i jaki etap teraz jest bo poziom kobiecej piłki jest marny

1

@Azrik
ale tu nie chodzi o dług tylko limit płac

to zupełnie 2 różne sprawy, bądźmy precyzyjni

4

@szkutnik91
nie no 4 jest kozaków - gundogan, gavi, pedri, frankie

grając na 3 pomocników przydałby się ktoś jeszcze taki jak lo celso albo bernardo silva:)

ale ogólnie podstawa bardzo mocna

0

@BartqRKO
futbol amerykański to coś pokrewnego do rugby a jest uprawiane w wielu krajach, baseball zresztą też, to że akurat u nas jest niszowy nie znaczy że tak jest globalnie

poza tym te sporty oglądają miliony ludzi, siatkówka cieszy się mniejszą popularnością

na pewno do sportów czołowych zaliczyłbym piłka nożna, koszykówka, hokej na lodzie, tenis, formuła 1, rugby i chyba jednak siatkówka na 7-8 miejscu, choć fakt jest ze mało krajów podchodzi do siatkówki poważnie

0

@Artysta9
no nie daleko im do tego

2

@Uukasz_93
lepiej to usuń bo zaraz wejdą biali rycerze i będę ci przypominać czasu średniowiecza i ile oni wtedy tytułów zdobyli:)

0

@OldMc84
ile zapłacić za transfery:) weź człowieku przestań pisać pierdoły albo wróć na fioletową stronę bo widzę bolą Cię 4 litery xD

2

@LM10GOAT
urażona duma średniego piłkarza:)

1

@karolszymek
tylko od razu mówię jedzie się tam jak na koniec świata:) trzeba się skierować do Mucznej do zagrody z żubrami, jedzie się drogą asfaltową przez las:) potem kieruje się na torfowisko w Tarnawej:) po drodze za lasem wieś z kilkoma domami zagrodami dla koni i kościołem, a później tylko łąki i pagórki i natura:)


a to Niebo to nie nazwa miejscowości tylko nazwa punktu obserwacyjnego:) jest w połowie drogi za tą wsią za lasem a torfowiskiem po prawej stronie tabliczka jest z Napisem Niebo - punkt obserwacji Nieba

na wieczór na kocyk magiczne miejsce na wzniesieniu:) jakbyś się tam wybierał to polecam również nocleg Leśniczówka Kalnica:) domki drewniane z ogniskiem przy potoku, cisza spokój natura:)

a we wsi Kalnica swój sklep ma też Zdzichu:)

może go kojarzysz Pele z Bieszczad:) często jest w sklepie spoko koleś:)

po drodze można zobaczyć schron kolejowy w Stępinie (blisko 400 metrów długości - Rzesza chowała tam swoje pociągi)

ogólnie polecam bardziej tą część Bieszczad bo jest tam spokój nie to co w Solnicy co zrobiły się małymi Krupówkami

8

@karolszymek
jeśli góry to w Bieszczadach jest taka miejscówka między Tarnawa Niżna a Tarnawa Wyżna i jest tam miejscówka co się nazywa Niebo:) to jest już prawie na końcu świata:)
jest to punkt do obserwacji nieba i spadających gwiazd

zero ludzi, wokół tylko konie, natura i piękne niebo

jeśli lubicie takie klimaty to polecam

0

@OldMc84
ze swoim biadoleniem, czytasz pierwsze lepsze wymysły dziennikarzy i we wszystko w 100% wierzysz

to tak samo mogę powiedzieć że czekamy na kase ze sprzedaży praw:)

a Bernardo przyjdzie jedynie jak ktoś z pensją odejdzie i Raphina wcale nie musi odchodzić za 90 mln aby się opalało

tak więc tak nie masz racji

plan jest aby przyszedł prawy obronca + pomocnik czyli pewnie Bernardo i dlatego chca sprzedac kogos z Ansu, Ferran ,Raphinha a za Ansu była już podobno oferta 50, ja akurat bym jego nei sprzedawał bo sie rozgrywa juz pomalu po kontuzji

2

@Ojciec5tkidzieci
no i super atak Auba, Sarr, Under:)

jakieś plany transferowe jeszcze:)

OM to mój trzeci ulubiony klub i aż serce rośnie że może wreszcie będzie realna walka o mistrza:)

0

@OldMc84
Wyjdz ochlon bo ci się kabelki przegrzały

0

@don'T.R.I.P.e
JA tylko ciemne pije lub pszeniczne:)

0

@takisobiektos
Potwierdzam:)

3

PIWO

dziwię się ludziom co ładują po kilka piw jedno po drugim praktycznie

ja jak już piję piwo to ledwo jedno mogę wypić i już mi wystarczy a potem dziwota że tyle osób ma mięsień piwny wychodowany

0

@bartekvisca
ale zdajesz sobie sprawę że nie każdy pije do upadłego i codziennie
albo nie każdy pije milion piw codziennie?

to co jedno piwko raz na miesiąc to też niezdrowo?

1

ILAIX MORIBA

ten to sobie przy kozaczył i zniszczył sobie kariera to jego:)

niezły anans

1

@kamilop
bernardo silva i cancelo

0

@Luciano99
dla mnie to taki sam poziom absurdu jak wtedy Neymar, nie wierzyłem że wtedy ktoś da za piłkarza ponad 200 mln EUR i od tego zaczął się upadek rynku

pensja- musiałoby odejsc kilku pilarzy z duzo pensja jak właśnie de jong czy dembele

ale jak dla mnie nierealne

0

Mbappe

przecież szejk sprzedałby Mbappe do Barcelony jedynie jeśli chciałby strzelić mocnego miazgacza Realowi w policzek i oczywiście musiałby przy tym zarobić czyli wziać piłakrzy których kiedyś chciał czyli De Jong i Dembele

kurde to aż tak absurdalna plotka że czuję się jak przy pierwszych plotkach o Neymarze do PSG

1

@pioz123
nie pisałem że jest realne

ale potrafię sobie wyobrazić taką formułę jak wypożyczenie z obowiązkiem wykupu + cześciowo w rozliczeniu jacyś piłakrze jeśli szejki chciałby i zarobić i zrobić na złość Realowi, ale to tylko jeśli szejk byłby bardzo wkurzony na Real i bardziej ich nienawidził niż nas to sobie to wyobrażam

przecież dla Realu to byłby jak cios w policzek od szejka

1

@Trezor_90
pewnie prędzej de jong + dembele by oddali wtedy pesnje by się zgadzały może

0

@bartas97
też tak sądzę, nie no kasa dla niego się też liczy bo w Paryżu niezłą sumkę też przytuli a mimo wszystko Araby to liga farmerska co by o Francji nie mówić to jednak inny poziom + LM

dla mnie łączenie go z Barceloną wydaje się absurdalne ale cóż

1

Mbappe

uwierzyłbym i nawet w sam transfer bo nie takie rzeczy człowiek widział, czytaj nawet samo przejście Mbappe do PSG, nie wiem jak wielu pamięta ale to było wypożyczenie z obowiązkiem wykupu i tak Paryżanie obeszli FFP

tu mogło by być podobnie piłkarze + wypożyczeni z obowiązkiem wykupu ale jego pensja i charakter to jakaś abstrakcja:)

pod tym kątem nie wiem co musiałby się stać aby przybył

no cóż do koca okienka będą takie plotki z czapy

1

czyli co Real gorsze zło niż Barcelona dla Paryżan
śmiesznie się to czyta

1

@adi7adi8
oki to i tak 14 lat temu:)

5

@BordowyPtak
dokładnie dla mnie też dziwne myślenie:)

robiłem 2 wesela:) z tą samą osobą najpierw prywatne we 2:) a potem dla rodziny

i w życiu bym nie pomyślał aby ktoś mi dawał na wszystko kasę:) to moja impreza to mój koszt. Ludzie zazwyczaj dają pi razy oko na jedzenie i wg mnie tak jest oki.

Nie oczekuje od nikogo żeby mi dawał na extra wystroje itp.

Miałem osoby co nic nie dały bo nie miały akurat kasy i dla mnie nie ma problemu z takim czymś:)

impreza jest dla mnie i rodziny a nie dla zarobku czy pokrycia kosztów:)

5

Dziennikarz który najbardziej stracił na wiarygodności w tym sezonie?

Wg mnie Romero.

Nie ma Cruyff to nie ma Romero:)

1

@macio_944
z tą rejestracją to pojechał:) nie ma Cruyff i jego wiarygodność bardzo spadła

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?