0

@pride1899
to wyrażanie opinii to już hejtowanie:) spoko nie wiedziałem że nie można pisać tylko ohh i ahh i innych zachwytów

ależ oczywiście że jest śmieszne i niedojrzałe i tak nie przekreśla ale znacznie ogranicza i to jest fakt

1

@pride1899
nie pisze głupot tylko prawdę, o ile odwzorowanie obrazka ładne to jako tatuaż wygląda to śmiesznie, dziecinnie, niedojrzale i tyle

ale ja nic mu nie psuję, dziwi mnie tylko taki ruch skoro ma problem ze znalezieniem dziewczyny

3

@VegetaPolska
malunek ładny, w sensie kolory i odwzorowanie ale chłopie jak chcesz aby cię laski poważnie brały jak masz tatuaż z kreskówki na ramieniu i do tego spodnie jakbyś na bazarze pracował

możesz się obrażać ale takie jest moje zdanie

2

Komentarz usunięty

1

@mrboom
ale ja się nie czepiam tylko gratuluje:) bo zagranie bardzo dobre:)

1

@bartekvisca
to wszystko zależy 27% np. od 4000 czy tam 5000 to 1200-1500 pln brutto czy to tak dużo już:)

to wszystko jak mówię zależy bo już od większej kwoty to oki

1

@szkutnik91
widać że wizję gry ma:)

6

TEBAS

Właśnie czytam że Canales ma odejść bo Betis ma problem z FFP.

Ja się pytam o co tu chodzi:) co to za chora liga, gdzie to dąży

u nas też odeszli ci co najwięcej zarabiali czyli Pique, Alba, Busi i nadal też nie halo z FFP.

Czemu te kluby się nie zgadają i nie odwołają Tebasa.

Jak tak dalej pójdzie za 5 lat po tej lidze będą zgliszcza

3

@Kalipso
ja pierdziele co ta gnida wyprawia z ligą

nóż się w kieszeni otwiera

powinni go wywalic na zbity pysk

0

@doc
ale o kogo chodzi z Betis kto odszedł?

3

Felix

czyli mamy już kolejne źródło piszące o sprawie

ciekawe jak to się zakończy, jedno jest pewne jeśli Barcelona go weźmie to bardziej na swoich warunkach patrząc na to że Atletico jest w przesranej sytuacji tu:)

za Ferran wg mnie jak znalazł:)

2

@mrboom
no to gratulacje, % oki ale kwotowo nie wiadomo czy to aż tak dużo i poprawi ci się znacznie sytuacja życiowa, ale na pewno coś poprawi:)

zagranie mistrzowskie:)

0

@Emhyr
lepiej koleś rozumiem niż Ty
a oglądałem pewnie jak Ty jeszcze ssałeś mleko matki patrząc na poziom Twojch wypowiedzi i kultury

1

@mrboom
wszystko zależy od jakiej kwoty bo 30% od niskiej to nadal nie jest grubo

powodzenia

0

@Kidd
Wypożyczenia i pozbywamy się Ferran:)
Gdzie podpisać:)

0

@Kidd
jeśli by przyszdł to ja bym widzial coś bardziej ale 4-2-3-1

0

@Emhyr
haha

oki widzę nie ma co dyskutować skoro zaprzeczasz faktom

2

@doc
a kto powiedział że tyle dadzą, to Atletico ma problem i to oni raczej muszą się go pozbyć:) Barcelona tylko może więc jest tu na wygranej pozycji:)

0

nie no nawet jakby jakimś cudem poszła wymiana Bernardo + Joao Felix za Ferran i Raphinha to jakbyście to oceniali

czysto teoretycznie tylko wiadomo

1

@bartas97
nie no ale jak chcesz trójkąt żona, dziewczyna i Ty to musi się żonie podobać dziewczyna:)

1

@Kidd
też nie sądzę aby Oriol był pivotem

pewnie będziemy grali Gundogan -de Jong

ja innej opcji nie widzę

ps. jak się zapatrujesz na Felixa?

0

@Tomo1989
z Realem też wyglądaliśmy dobrze w defensywie nie przekłamuj rzeczywistości

0

@hayek
a czemu nie przywołujesz meczów bez straconej bramki, czemu nie przywołujesz bramek straconych w lidze
oj widzę wybiórcze patrzenie

1

@Kidd
4 jeszcze Vitor Roque:)

0

@Barcabarca3562157
no raczej nie można bylo bo kadra przed poprzednim sezonem była wzmocniona z potencjałem na mistrza

także argument nietrafiony

0

@Rust_Cohle
a ja nie łapię żadnej wędki tylko się z Ciebie zbijam i Twojego słabego klubu:)

0

@Rust_Cohle
jak ci nie zależy aby coś wygrać to grasz jak grasz:)


0

@HERORICH2
bardziej wypożyczenia za 3-5 mln EUR:)

to u Was jest problem i Atletico będzie kwas

a czemu się mu dziwisz wybrał lepszy klub:)

kiedy wy zdobyliście mistrzostwo 3 sezony temu? ostatnio miewaliście 3 meijsce w lidze i nei zapowiada się na poprawę a w LM odpadliscie w grupei z Bruggie:) no sorry

0

@Rust_Cohle
doświadczenie? zagrali tam kilka meczów wcześniej grając w LM, nigdy nie byli tak słabi jak Liverpool aby awansować tam bezpośrednio:)

a przede wszystkim w tym sezonie gramy w LM a wy w LE:) czyli ogólnie tam gdzie chyba przez dłuższy czas będzie Liverpoolu miejsce:)

3

@Rust_Cohle
ja oddycham i mam się dobrze:)
a ty jak tam szykujesz się na szlagiery ze Sporting Braga, Villarreal, Legia itp. w LE:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?