1

@karolszymek
38 meczów w samej lidze, jeśli liczysz że ta 3 zagra wszytsko od deski do deski to się mylisz, będzie rezerwowym ale bedzie często grał

1

@Bartek_VEB
będę żarł tapetę ze ścian na yachcie:)

2

@Tomo1989
no tak puchary ligi farmerskiej:)

0

BERNARDO SILVA

co to znów za historia, jeden wiarygodny dziennikarz mówi że może przyjdzie, drugi mówi że nie

przydałby się owszem, ale wątpię by przyszedł, choć to byłaby bomba

2

@Bartek_VEB
kupiłem yacht

0

@Bykunn
w Stanach napisałeś a żyjemy w Polsce to po pierwsze

po drugie podaj dowód że tyle kosztuje taka operacja w USA, bo pisać to sobie każdy może

po trzecie ja wszędzie mówię że specjaliści powinni być sprywatyzowani bo tak zasadniczo już teraz jest a jedynie na szpitale składka powinna być odprowadzana

2

@Tomo1989
no jeśli ktoś jest nieodpowiedzialny i wydaje to chyba jego problem
a co to ja sponsor jestem? tak będę patrzył jak umiera bo to z własnej winy

nie przywołuj tu zrzutek bo są to zazwyczaj na skrajne przypadki i bardzo dorgie leczenie nierefundowane przez NFZ - TAK WIĘC PO CH... za przeproszeniem ta składka

a ile firm ubezpiecza samochody? a też się może wydarzyć że masz szkodę za kilka raz więcej niż im zapłaciłeś, ale jednak jakoś im się to opłaca:) wiesz czemu

publiczna służba zdrowia nie działa więc powinna zostać sprywatyzowana przynajmniej ta część poza szpitalna

0

@Tomo1989
no to już jak ktoś nie myśli aby odkładać to jego problem nieprawdaż?
no raczej parę operacji nie zje 480 tys. PLN:) nie bądź śmieszny

poza tym jest coś takiego jak ubezpieczenie

w tym momencie płacimy na nic, powinna być tylko część na opiekę szpitalną a nie na specjalistów gdzie i tak na konsultacje itp. czeka się miesiącami - czytaj czyli płacisz na nic

0

@Tomo1989
jako starsza schorowana też

po pierwsze przez x lat uzbierałbyś mnóstwo kasy na leczenie załżmy że płacąc ZUS 2000 przez 20 lat ile masz 480 tys. pLN - na leczenie wystarczy:)

poza tym jest też takie coś jak ubezpieczenie, tak jak ubezpieczasz samochód:)

a leczenie publiczne to utopia, nie istnieje, jedynie szpitalne i chyba jedynie skąłdki na taka służbe zdrowia maja sens, bo specjaliści jak alergolog, dermatolog itd. publicznie to się nie doczekasz

1

@Tomo1989
ale jeśli nie musiałbyś płacić na NFZ co miesiąc kilka kawałków to miałbyś kasę na prywatne leczenie

0

@KlonaZepan
Zobaczymy

0

Romeu Lo Celso Cancelo

Zamieńmy to na Amrabat lo Celso Cancelo I mamy super paczke:)

0

@Criss18Barca
No i dlatego w zeszłym sezonie wygraliśmy trofea w tym to najważniejsze w kraju:)

0

@konrad1661
Lo celso to nie placek

0

@MOLESTA
Tez nie chce Romeu ale jakby miał zagrać 8-10 meczów w idzie jakos go przeboleje. Taki zawidnik do oszczedzania innych.
Ale Cancelo, Inigo, Gavi, Lo Celso, Raphinha, Ferran Vitor Roque to juz konkretna ławka.

2

@KmN
Nie zgadzam się. Bo Dembele to czas jak nie ma kontuzji a Fati widać że chyba dochodzi do formy ostatnio.
Wszystko zależy od głębi składu. Stąd tak potrzebne transfery Cancelo czy Lo Celso.
Pierwszy sklad mamy mocny ale potrzebna tez lawka której brakowało.

3

Xavi

Wielu widzę tu wyśmiewamy Xaviego ale czy majac w pierwszym składzie:
Ter Stegen
Kounde Araujo Christensen Balde
De jong Gundogan Pedri
Dembele Lewy Fati.

A na ławce: Cancelo, inigo Martinez, Gavi, Lo Celso, Romeu, Raphinha, Ferran i Vitor Roque nie można myśleć o rzeczach wielkich.
Ale oczywiście można.
Mistrzostwo kraju juz pokazali ze potrafią wygrać. A w LM wreszcie bylaby ławka co mogłaby coś wartościowego dać. Cancelo w razie W obleci oba boki obrony, Gavi bylby 12 zawidnikiem, Pedri wreszcie nie musialby grac wszystkiego bo mialby Lo Celso do rotacj, Raphinha walczylby o miejsce w 11, Lewy dzięki Vitor tez moglby odpoczywać.

0

@Sysia11
No nie. Przy pewnych sumach większe pieniądze już nie maja znaczenia.

0

@hayek
a co mają zarobki do mądrości ludzi? znam i mądrych ludzi ze średnimi zarobkami i debili bogatych bo znają kogoś itp. albo po prostu coś umieją za co jest dużo płacone


1

@AFA90
Campeones Campeones:)

0

@szkutnik91
no nie i co ci dają te dryblingi? za to goli i asyst nie przyznają

3

@ShawnC
jak nikt nie wykańcza jego akcji:) a wykreował sporo, ma też dużo asyst drugiego stopnia:)

0

@Faro @Bartek_VEB
a czego oczekujecie bo Yamal, kogo ma wygryźć

trybuny to takie określenie graczy którzy najrzadziej grają ale grać beda, Yamal wg mnie bedzie grał w Barca B ale kilka meczów już w tym sezonei zagra w wyjściowej 11 ale obstawiam że to będzie max 5 meczów

i nie jest to idiotyczny pomysł tylko fakt że grać nie będzie pierwszych skrzypców jeszcze

0

@MesQueUnClub_87
wg mnie jak Fati wróci do formy, a mam przeczucia że tak to Fati będzie grał LS a Dembele prawe, ale początek sezonu wg mnie tak jak piszę:)

pierwszy skład bardzo mocny:)

0

@Lanosss
zmiany to kojarzę:) no to dobrze wg mnie ma to sens 23:) czyli u mnie trybuny co ci co najrządziej wchodza:)

0

@Survier
xd
downgrade to chyba ty jesteś, nie wypowiadaj się pod moimi postami bo nie masz pojęcia o piłce i po prostu zaśmiecasz forum

0

@Mroziu
no i pewnie będzie w rezerwach ze sporadycznymi występami w 11, a kogo niby ma wygryżć?

0

@Lanosss
a nie 18?

2

@MesQueUnClub_87
lepszy niż wyżej wymienieni

0

Ter Stegen
Kounde- Araujo- Christensen- Balde
De Jong- Gundogan- Pedri
Raphinha- Lewy- Dembele

Ławka: Pena, Inigo Martinez, Freseneda, Nico, Gavi, Fati, Vitor Roque.
Trybuny: .S. Roberto, Alonso, Cassado, Yamal, Ferran

oto moja PRAWDA FUTBOLU na następny sezon:)

wg mnie wygląda to całkiem OK, choć z tego towarzystwa jeszcze 3 piłkarzy bym się pozbył:)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?