jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Mam dwa pytania jak to z tą aborcją jest bo nie do końca rozumiem tych którzy chcą zaostrzenia prawa.
Jeśli ma wejść ustawa która zabrania usuwania ciąży ponieważ jest to morderstwo ale jeśli dochodzi do gwałtu to można usunąć i wtedy to już nie jest morderstwo?
Drugie pytanie- zakladamy że przy gwalcie również nie można usunąć, to czy gwałciciel może starać się po odbyciu kary więzienia o prawa rodzicielski.
Wiem że drugie pytanie jest komiczne ale z punktu prawa jak to wygląda?
0
@DaPi Bo na Messiego mówi Maradona.
1
@l0Messini Bachor bachorem ale ty jako dorosły złapałbyś dziecko za morde i o asfalt to jest pewnie mądrzejsze.
1
@Plague_tale Neymar przecież odszedł bez żadnych spin,powiedział że odchodzi i odszedł :)
0
@daniel32778 Nie to miałem na myśli ,moim zdaniem osoby starsze nie zdają sobie do końca z tego sprawy. Zobacz jak wielu ludzi starszych irytuje młodszych i moim zdaniem nie robią tego złośliwie.
2
@FCB24 Zastanawia mnie kiedy ludzie zrozumieją że większość osób starszych ma inny tok myślenia niż ktoś w wieku 30-40 lat.
0
@Danny Gaucho ✦ Neymar: 160 mln € -----> 128 mln € , musiałeś to jest woda na młyn.
0
@Colon Chyba Ciric ale pewności nie mam.
1
@paweldunajecfcb Odbędą się korespondencyjnie.
0
@Colon Ja znam wszystkich oprócz tego karla na rękach Rivaldo.
2
@NeroTFP Jeśli dobrze pamiętam to i Citko i Gortat są z Łodzi więc to pewnie lista ulubionych zawodników.
0
@barcafan9512 A co nie widać?
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@RichardWinters To było tak dawno że już zapomniał :)
0
@Kidd Państwo w tej chwili alkoholikowi nie pomoże sam na detoksie nie da rady więc kolejny zakaz można wrzucić do śmietnika.
7
Czy dla alkoholika alkohol nie jest produktem pierwszej potrzeby.
0
@4drian0 Nie Polacy tylko Tusk.
4
@dominik127pl Ja jak bym miał oddałbym wszystko i poszedł robić do biedry. Więcej mu po to aby inwestować zarobić kolejne 4 miliardy i w razie potrzeby oddać nawet połowę.
0
Kolejny dps na kwarantannie 166 pacjentów plus 100 pracowników. Potwierdzone 2 przypadki reszta testów będzie robione w sobotę.
0
@Misanthrope Wygrałbym z nimi kamieniami.
0
@barcafan9512 To te zapasy już można jeść ?
2
@Douglasinho Ja to bym nawet Bobry Bytom że Szczakowianka Jaworzno obejrzał
1
@Danger204 Panie jak się boisz to ja sprawdzę.
2
@LuisSalvano Zapomnialbym oczywiście przypomnę się o tą 100 i potwierdzenie wpłaty na jakiś szczytny cel.
2
@LuisSalvano Znowu nerwowość a ja tylko odnioslem się do 4 punktu możliwości sprowadzenia Neymara lecz nie uzyskałem odpowiedzi. Mimo to dziękuję za rozmowę kulturalną oczywiście tylko z mojej strony.
3
@LuisSalvano Ale ja nie chcę tej kasy jak przegrasz to masz ją wpłacić na jakiś cel o czym nie pamiętasz dlatego się gubisz. Czy ja piszę do Ciebie gościu, a co my na jakiejś twojej imprezie jesteśmy. To co z tym Websterem to pewnik w końcu jest czy Ty lubisz ryzyko i 100 Ci nie szkoda.
0
@LuisSalvano Nie nie szanowny Panie założyliśmy się na jasnych zasadach albo Neymar korzysta z prawa Webstera którego byłeś pewny albo do końca okienka nie opowiadasz nam kolejnych wersji na jakich zasadach przychodzi lub wplacasz 100.
1
@LuisSalvano To jest moje zdanie a Twoim są to brednie i znów nerwowość po co ? Przecież piszę Ci ze nawet się o to zalozyles ze to pewnik a dziś to bardzo ryzykowne jest no chyba że Ty lubisz ryzyko to ok.
1
@MarioVeB! Ja to myślę że on to sam się wykupi a pensje będzie mu płacił Messi z Suarezem.
1
@LuisSalvano Przeczytałem i widzę że trzeba to pozostawić ekspertom a jakiś czas temu nie było tych ekspertów tylko pewnik z twojej strony. Naprawdę zrozum twoje słabe docinki nie robią na mnie wrażenia.