0

Szybkość naszych zawodników niszczy przeciwnika a te skrzydła marzenie.

4

Proszą się i znów będzie sraczka w 85 minucie.

0

@ef Nigdy nie miałem w ręku czegoś takiego jak fakt gdyż nikt kto ma choć gram inteligencji tego nie czyta. Ty natomiast najwyraźniej lubisz wszystkich wrzucać do jednego wora.

0

@ef To ty wiesz w co ja wierzę i czytam. Mógłbym prosić o cyferki na sobotę Macieju.

3

@ef A co to ten fakt bo nie bardzo wiem i co ma piernik do wiatraka.

0

@Shapiro Nie no jak Donald tak mówi to idę głosować na Andrzeja.

1

@brashh Powiedz że zrywasz umowę płacić nie musisz, komornik sam sobie weźmie.

1

@tobiasson92 Od wsi to Ty się odczep.

0

@Encore Łamiesz mi konstrukcje. Tak bardzo bym chcial wierzyć że kłamiesz. Kiedyś mnie to wkurzało teraz jestem po prostu smutny bo to jest dramat.

6

Ja pier.... co oni gadają w tej 1 kto w to wierzy?

0

@michaleu Obstawiam remis.

1

@Ghotti Po asysie Semedo.

1

Nie pójdzie za darmo bo zostanie wypożyczony a Barca będzie płacić jego pensję.
Kolega mnie uprzedził jak widzę.

1

Ten mecz się nie skończy bez czerwonej.

12

Kwasemiro łokieć sędzia wraz z komentatorem zacma.

2

Robertson zrobiony przez Fodena jak smark.

1

@Kompletny Co to za bzdury,przecież plan B był tylko Banaś nieoczekiwanie wyszedł z domu.

0

Kike się pomyliły przepisy i myśli że mu zabrali dwie zmiany zamiast dodać.

0

@Avada Kedavra Z głodu jeszcze nikt nie pękł więc po co zaraz ten kanibalizm.

2

@IronSanHybrid Najlepszy kamerujący. Koleś się składa jak scyzoryk a kolo nadal kuca i kameruje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Obstawiam że trzy minuty to wszystko co dorzuci.

6

Miś o bardzo małym rozumku dostał kartkę. Toć to niemożliwe.

1

Duda będzie płakał zaraz.

3

@BarcaInfo Dobrze że nie ma Beka w h..

0

@TheNekro94 Taki dowcip znam.
Idzie rudy z kolegami.

1

@A_Gomesinho_21 Ciekawe czy syn Ronaldo się nad tym zastanawia gdzie jego mama? Spadam nyny a więc życzę miłej nocy i dziękuję za wymianę poglądów.

1

@A_Gomesinho_21 Dostałeś odpowiedź na swoje pytanie o 5 i 6 latkach po twoim haha. Odpowiedziałem Ci co można zrobić aby te dzieciaki tego nie robiły i moje nie robią to lecisz ze strony dzieciaka które jest krzywdzone znow z jakim haha kto tutaj czegoś nie rozumie?

0

@Kajtek77 A dziękuję dziękuję

1

@A_Gomesinho_21 Wiesz miałem do czynienia i zapraszam powiedz mojej 8 letniej córce że jej koleżanka ma dwóch ojców to jestem w 100 procentach pewny że Ci odpowie i co z tego.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?