jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Szybkość naszych zawodników niszczy przeciwnika a te skrzydła marzenie.
4
Proszą się i znów będzie sraczka w 85 minucie.
0
@ef Nigdy nie miałem w ręku czegoś takiego jak fakt gdyż nikt kto ma choć gram inteligencji tego nie czyta. Ty natomiast najwyraźniej lubisz wszystkich wrzucać do jednego wora.
0
@ef To ty wiesz w co ja wierzę i czytam. Mógłbym prosić o cyferki na sobotę Macieju.
3
@ef A co to ten fakt bo nie bardzo wiem i co ma piernik do wiatraka.
0
@Shapiro Nie no jak Donald tak mówi to idę głosować na Andrzeja.
1
@brashh Powiedz że zrywasz umowę płacić nie musisz, komornik sam sobie weźmie.
1
@tobiasson92 Od wsi to Ty się odczep.
0
@Encore Łamiesz mi konstrukcje. Tak bardzo bym chcial wierzyć że kłamiesz. Kiedyś mnie to wkurzało teraz jestem po prostu smutny bo to jest dramat.
6
Ja pier.... co oni gadają w tej 1 kto w to wierzy?
0
@michaleu Obstawiam remis.
1
@Ghotti Po asysie Semedo.
1
Nie pójdzie za darmo bo zostanie wypożyczony a Barca będzie płacić jego pensję.
Kolega mnie uprzedził jak widzę.
1
Ten mecz się nie skończy bez czerwonej.
12
Kwasemiro łokieć sędzia wraz z komentatorem zacma.
2
Robertson zrobiony przez Fodena jak smark.
1
@Kompletny Co to za bzdury,przecież plan B był tylko Banaś nieoczekiwanie wyszedł z domu.
0
Kike się pomyliły przepisy i myśli że mu zabrali dwie zmiany zamiast dodać.
0
@Avada Kedavra Z głodu jeszcze nikt nie pękł więc po co zaraz ten kanibalizm.
2
@IronSanHybrid Najlepszy kamerujący. Koleś się składa jak scyzoryk a kolo nadal kuca i kameruje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Obstawiam że trzy minuty to wszystko co dorzuci.
6
Miś o bardzo małym rozumku dostał kartkę. Toć to niemożliwe.
1
Duda będzie płakał zaraz.
3
@BarcaInfo Dobrze że nie ma Beka w h..
0
@TheNekro94 Taki dowcip znam.
Idzie rudy z kolegami.
1
@A_Gomesinho_21 Ciekawe czy syn Ronaldo się nad tym zastanawia gdzie jego mama? Spadam nyny a więc życzę miłej nocy i dziękuję za wymianę poglądów.
1
@A_Gomesinho_21 Dostałeś odpowiedź na swoje pytanie o 5 i 6 latkach po twoim haha. Odpowiedziałem Ci co można zrobić aby te dzieciaki tego nie robiły i moje nie robią to lecisz ze strony dzieciaka które jest krzywdzone znow z jakim haha kto tutaj czegoś nie rozumie?
0
@Kajtek77 A dziękuję dziękuję
1
@A_Gomesinho_21 Wiesz miałem do czynienia i zapraszam powiedz mojej 8 letniej córce że jej koleżanka ma dwóch ojców to jestem w 100 procentach pewny że Ci odpowie i co z tego.