1

@LuisSalvano Ja nie lubię czytać tego samego po kilkanaście razy a Ty zamiast tego wywodu który ma mnie w jakiś sposób obrazić odnies się do tego Webstera czy jest pewniakiem czy nie.

0

@LuisSalvano Ty naprawdę przez moment pomyslales że ja to przeczytałem. Czekam tylko na tego webstera bo tak jak pisałem jakiś czas temu był pewniakiem.

0

@LuisSalvano O prawo Webstera to teraz już bardzo ryzykowny ruch a jeszcze jakiś czas temu było pewnikiem.Okienko coraz bliżej więc mam nadzieję że już niedługo nie będę musiał tego czytać lub pozbedziesz się 100 zl

4

@Nolife1899 Nie wiagra tylko sąsiad.

13

@Colon Luis i czeka na prezentację.

0

@Szicek10 To jest Miriam!! Mam nadzieję że pomogłem.

0

@Avada Kedavra Nie do końca moje dzieciaki są w 2 i 5 klasie mogą próbować odrabiać to wszystko same ale nie ma szans by wszystko zrozumiały bez tłumaczenia nauczyciela. Więc wracam o 18 z domu i siedzimy do 22 aby resztę odrobić bo te wszystkie platformy tak jak wyżej napisano leżą i kwiczą.

3

@MarioVeB! Dziękuję za treściwą odpowiedź.

7

@MarioVeB! Czego nie rozumiesz gdybyśmy funkcjonowali normalnie jak przy grypie w całej Europie to umieralność byłaby zdecydowanie większa ale tak jest to paranoja.

1

@IronSanHybrid Też nic nie wiem o co chodziło?

0

@Janiama Co znaczy wszystko sklepy prywatne np. z materiałami budowlanymi bo wszedłem na Rzeczpospolitą i nic nie widzę takiego. Może gdzieś źle czytam.

2

@MichalZZZ Czterech braci, tylko jeden lubi piłkę tak jak ja lecz kibic Juve. Czas dzieciństwa wspominam rewelacyjnie choć z wieloma bliznami. Tak jak kolega napisał wyżej każdy z nas dla drugiego zrobiłby wszystko.

0

@FC1899Barca Ale mają gęby ciekawe kto im je narysował.

0

@AnnaMarianna Jak będę miał 60 lat to zapewne 40.

1

@Mario96w Brawo Ty

0

Opowiem Ci o piłkarzu:
Wszyscy tutaj wiedzą o kogo chodzi.

0

@l0Messini Włosi to na grypę i katar padają.

2

Ma może ktoś tego linka gdzie w Barcelonie na balkonach krzyczą Messi.

0

@FDJ Co to za film warty obejrzenia?

0

@macio_944 A na co komu ta panika?

0

@AdrianStokuJa pracuję w firmie prywatnej handlowej właściciel postanowił że od poniedziałku zamykamy na dwa tygodnie.

1

@krzychu1526 Ja nawet nie wiem kto to jest.

2

Komentarz usunięty

0

@Katalonbar Żeby mi niebo na głowę nie spadło.

3

@Zytko Przelej mi na konto gwarantuje bezpieczeństwo 100%. Po wszystkim zadzwoń umówimy się na jakimś rynku tylko być bo ja bede.

0

Jeśli zawodnicy Juve zostaną poddani kwarantannie to co ze sparingami reprezentacji.Bez podstawowych zawodników którzy występują w Turynie.

0

@Misiu1986 No tak :)

4

Zobaczcie co zrobił przy drugiej bramce Virgil Segal ,cofanie się do tylu gdy miał asekuracje i w ten sposób pozwolił Moracie bez problemu zaliczyć asystę. Mnie nie przeszedł więc jest git

7

Za to na pewno znamy już słowo które było wypowiadane najczęściej w tym roku a mamy dopiero marzec.

0

@Avada Kedavra Mógłbyś mi wyjaśnić co mają władze Włoch z podsycania paniki bo nie zakładam że tam sami debile którzy dają się wkręcić a to tylko zwykła grypa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?