jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@LuisSalvano Ja nie lubię czytać tego samego po kilkanaście razy a Ty zamiast tego wywodu który ma mnie w jakiś sposób obrazić odnies się do tego Webstera czy jest pewniakiem czy nie.
0
@LuisSalvano Ty naprawdę przez moment pomyslales że ja to przeczytałem. Czekam tylko na tego webstera bo tak jak pisałem jakiś czas temu był pewniakiem.
0
@LuisSalvano O prawo Webstera to teraz już bardzo ryzykowny ruch a jeszcze jakiś czas temu było pewnikiem.Okienko coraz bliżej więc mam nadzieję że już niedługo nie będę musiał tego czytać lub pozbedziesz się 100 zl
4
@Nolife1899 Nie wiagra tylko sąsiad.
13
@Colon Luis i czeka na prezentację.
0
@Szicek10 To jest Miriam!! Mam nadzieję że pomogłem.
0
@Avada Kedavra Nie do końca moje dzieciaki są w 2 i 5 klasie mogą próbować odrabiać to wszystko same ale nie ma szans by wszystko zrozumiały bez tłumaczenia nauczyciela. Więc wracam o 18 z domu i siedzimy do 22 aby resztę odrobić bo te wszystkie platformy tak jak wyżej napisano leżą i kwiczą.
3
@MarioVeB! Dziękuję za treściwą odpowiedź.
7
@MarioVeB! Czego nie rozumiesz gdybyśmy funkcjonowali normalnie jak przy grypie w całej Europie to umieralność byłaby zdecydowanie większa ale tak jest to paranoja.
1
@IronSanHybrid Też nic nie wiem o co chodziło?
0
@Janiama Co znaczy wszystko sklepy prywatne np. z materiałami budowlanymi bo wszedłem na Rzeczpospolitą i nic nie widzę takiego. Może gdzieś źle czytam.
2
@MichalZZZ Czterech braci, tylko jeden lubi piłkę tak jak ja lecz kibic Juve. Czas dzieciństwa wspominam rewelacyjnie choć z wieloma bliznami. Tak jak kolega napisał wyżej każdy z nas dla drugiego zrobiłby wszystko.
0
@FC1899Barca Ale mają gęby ciekawe kto im je narysował.
0
@AnnaMarianna Jak będę miał 60 lat to zapewne 40.
1
@Mario96w Brawo Ty
0
Opowiem Ci o piłkarzu:
Wszyscy tutaj wiedzą o kogo chodzi.
0
@l0Messini Włosi to na grypę i katar padają.
2
Ma może ktoś tego linka gdzie w Barcelonie na balkonach krzyczą Messi.
0
@FDJ Co to za film warty obejrzenia?
0
@macio_944 A na co komu ta panika?
0
@AdrianStokuJa pracuję w firmie prywatnej handlowej właściciel postanowił że od poniedziałku zamykamy na dwa tygodnie.
1
@krzychu1526 Ja nawet nie wiem kto to jest.
2
Komentarz usunięty
0
@Katalonbar Żeby mi niebo na głowę nie spadło.
3
@Zytko Przelej mi na konto gwarantuje bezpieczeństwo 100%. Po wszystkim zadzwoń umówimy się na jakimś rynku tylko być bo ja bede.
0
Jeśli zawodnicy Juve zostaną poddani kwarantannie to co ze sparingami reprezentacji.Bez podstawowych zawodników którzy występują w Turynie.
0
@Misiu1986 No tak :)
4
Zobaczcie co zrobił przy drugiej bramce Virgil Segal ,cofanie się do tylu gdy miał asekuracje i w ten sposób pozwolił Moracie bez problemu zaliczyć asystę. Mnie nie przeszedł więc jest git
7
Za to na pewno znamy już słowo które było wypowiadane najczęściej w tym roku a mamy dopiero marzec.
0
@Avada Kedavra Mógłbyś mi wyjaśnić co mają władze Włoch z podsycania paniki bo nie zakładam że tam sami debile którzy dają się wkręcić a to tylko zwykła grypa.