jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@Homeopata8989 Dziś byłem w 4f otwarte później dezynfekcja wszystkiego co przymierzasz i kabiny
0
@SeeleyBooth Jo bym wzion ale piniondze idom na Brazola.
0
@AmigoBlancos Mam nadzieję że wyciągasz z plecaka przy kasie:)
0
@kkbarca Dzwonił do mnie Hantka konia wuja brat że zostanie sprzedany razem z Cou i Rakiticem i Vidalem bo potrzebne są pieniążki.
2
@Shapiro ToTy nie wiesz że zielonymi można rodzinę wykarmic Najglupsze teorie wymyślił Maciurewicz a Ty mi tu z takimi blahostkami wyskakujesz.
0
@Colon Dwie tony mówią same za siebie,ma moc bydlak jeden.
1
@dominik127pl A do goryla podbijesz?
8
@Shapiro Kurde a ile naczytales się o katastrofie i morderstwach. Może dasz nam też znać gdzie w Polsce jest wrak bo to pewnie też gdzieś przeczytałeś.
0
@Bykunn Nie psuj zabawy.
1
@LuisSalvano Ups uciekamy od odpowiedzi czy czasami nie minął już termin? Ok również zapomniałem o Lm
2
@LuisSalvano Ja zapytam tylko jak tam Webster ?
1
@TheNekro94 Młodszy Lijewski jego rodzicom sprzedawałem parę rzeczy. Parzenski nasz reprezentant w kosza zrobiłem z nim parę inwestycji. Może to nie są osoby bardzo sławne ale z nimi nie tylko zbiłem pione ale również dużo pogadałem.
1
@MarioVeB! Ja czekam na webstera zawsze jakaś fundacja 100 otrzyma.
1
@Danny Gaucho Panie jak tu walczyć.Ja to zdziwiony jestem że jak dostał tego liścia to nie pocisnoł jej z bani a jak upadała to jeszcze kolano. Wtedy by nauczył kobietę że może trafić na silniejszego.Co ja tu czytam.
1
@VamosRakieta Ale dorzucisz masło czy bez?
1
@MarioVeB! Messi nie robi już sciepy ponieważ plan już jest inny. On kupi Psg i wypożyczy Neymara do Barcy za free.
0
@AmigoBlancos Często masz te bóle głowy ponieważ mi również doskwierają nieraz tak mocne że na wymioty się zbiera. Gdybym pospał tak do 10 to mam cały dzionek do dupy tak bania naparza
2
@JimMorrisonFCB Premiership to zaplecze.
0
@barpol11 Jak masz papier to wymienię.
1
@ViscaElBarca321 Gorszę to ja swoje sąsiadki.
2
@macio_944 Nie byłoby tego gola bez tak fenomenalnej asysty.
1
@Kapitan hawk A mnie to sie ta narzuta podobo.
0
@Stoiczkow Ale olej potaniał co Pan chcesz.
4
@damianex10 Feta z pigułą dobrze weszły więc nawija żeby szczękościsku nie dostać.
0
@KrystianR Ja myślę abyś poszedł pod warunkiem że z tej pracy sezonowej Ci pieniędzy starczy, chyba że razem z tym swoim znajomym się składacie bo on to mniej inteligentny i chcecie chociaż w jednego z was zainwestować.
0
@Kompletny Luis też pisał dlatego jest taki pewny tranferu.
3
@Encore Chyba Janiaku
0
@SeeleyBooth Panie ostatnio kupiłem dwa jabole wypożyczyłem pornosa i jazda. Szampan dziwki to jest życie.
1
@xofcbxo Ja rozumiem ale głównym argumentem aby wszedł ten jeden przypadek jest to że jest to morderstwo,a więc przy gwalcie również jest to morderstwo.