jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@AlexDark00 Kiedys Janusz nie bylo internetu resztę dopisz sobie sam
0
@Colon Najbardziej Escobara ale jego odpalili
0
Noja ale sie zesral
0
Ona sie zwyczajnie boi rudigera i ma do tego podstawy. Ciekawe czy wy bylibyście tak odważni aby denerwować psychopate
1
Pani sedzia na bank ma korzenie Tuska chce przewalić Ekwador
1
@Comentateiro Przestań tu jakieś mądrości wrzucać.
Gordon do grudnia i nie ma o czym rozmawiać.
0
@CLS63AMG Policzyłeś te słowa ?
0
@APTAPT Montero kozak w pizdu ale gdzie jest zbiórka i zespołowa gra. Ciężko sie to dzis oglada ale jest nadzieja bo nadzieja jest zawsze
3
@Bocheno1 Messi mial chociaż szansę
0
@Roobo Wina Tuska
1
@wyrek Ile w tobie jadu chlopie
0
@Roobo Przejdź się pod niemiecką ambasadę spotkasz kolegów pogadasz sobie czas Ci jakoś zleci a później to już mecze są.
2
No i kest 1-0 po dogrywce. Zyskujemy przewagę parkietu co moze byc w serii bardzo ważne. Trener trener i jeszcze raz trener
0
Mistrzostwa mistrzostwami ale kto dzis byl pod niemiecką ambasada z przyszłym premierem pokrzyczeć ze biją naszych patriotów. Pis ponad wszystko
0
To nie Madryt takich sie nie dyktuje
0
Dzwoniłem do Deco zeby sie przyjrzał temu napastnikowi z Belgii. Myślę ze by sie nadał
0
Dlaczego Polacy nie potrafią tak zagrać jak Egipt. Przecież nasi kopacze graja w klubach dość poważnych przychodzi reprenracja i dupa zbita
0
@AmigoBlancos Ciekawe czy jest na miejscu zapytać?
Czy ty masz cos z beretem czy jednak jest to pytanie bezsensowne
1
@heniusss polska gurom
0
@Dari0G Masz racje choć nie bardzo wiem co kogo przebiło i o jakiej wyższości piszesz.
0
@Roobo Ty będziesz bardzo płakał po wyborach jak ekipa Kaczora przegra z kretesem te wybory. Zrzucisz winę na głupie społeczeństwo i nie przyjdzie ci do głowy ze pisiorow swoim chamstwem prostactwem i złodziejstwem nawet Ko nie przebije.
2
Piękna jest labamba. Pierwszy mecz turnieju z ogórkami bez skrzydel i zarazem bez dwóch najlepszych zawodnikow a tu placz po pierwszej połowie jak by odpadali. Tu jest wiele męczy do rozegrania jak sie chce cos wygrać trzeba sie oszczędzić na początku i nikt sie nie bedzie spinał. W drugiej zmiażdżą i osiagna to co chcą
1
@Eklerek Pamietaj ze sąsiad tez nie moze za wiele ugrac
3
Nie ma sie co denerwować juz za 8 lat widzę to tak.
Grupa A
1.eskimosi
2.plemię dogonow
3. Papua Nowa Gwinea
4. Najlepsza 11 kobiet
Łysy bedzie z ceferinem zadowolony
2
@DragonxNF Na co mnie ta przystawka jak sobie zaraz ślypia wydrapie
3
Wspaniały mecz. Taktyka,szybkość,umiejętności techniczne wspaniałe akcje i ta pelna emocji atmosfera na trybunach. Zaraz sie zerzygam
3
Też bym płakał bo bramce gdybym wiedział ze jak nie wyjdę z grupy to mnie kartel odpali
1
@Zoker To kartele ze swoimi rodzinami normalnych meksykancow nie stac
0
Co wy z tymi roznymi i varem. Czy tu nie chodzi czasem o sprawdzenie po bramce czy rozny byl prawidłowo podyktowany?
0
@Hosh To chyba nie o takie sprawdzanie chodzilo. Wiele razy były pretensje ze byla bramka po roznym który sie nie należał wtedy wchodzi var