0

@AlexDark00 Kiedys Janusz nie bylo internetu resztę dopisz sobie sam

0

@Colon Najbardziej Escobara ale jego odpalili

0

Noja ale sie zesral

0

Ona sie zwyczajnie boi rudigera i ma do tego podstawy. Ciekawe czy wy bylibyście tak odważni aby denerwować psychopate

1

Pani sedzia na bank ma korzenie Tuska chce przewalić Ekwador

1

@Comentateiro Przestań tu jakieś mądrości wrzucać.
Gordon do grudnia i nie ma o czym rozmawiać.

0

@CLS63AMG Policzyłeś te słowa ?

0

@APTAPT Montero kozak w pizdu ale gdzie jest zbiórka i zespołowa gra. Ciężko sie to dzis oglada ale jest nadzieja bo nadzieja jest zawsze

3

@Bocheno1 Messi mial chociaż szansę

0

@Roobo Wina Tuska

1

@wyrek Ile w tobie jadu chlopie

0

@Roobo Przejdź się pod niemiecką ambasadę spotkasz kolegów pogadasz sobie czas Ci jakoś zleci a później to już mecze są.

2

No i kest 1-0 po dogrywce. Zyskujemy przewagę parkietu co moze byc w serii bardzo ważne. Trener trener i jeszcze raz trener

0

Mistrzostwa mistrzostwami ale kto dzis byl pod niemiecką ambasada z przyszłym premierem pokrzyczeć ze biją naszych patriotów. Pis ponad wszystko

0

To nie Madryt takich sie nie dyktuje

0

Dzwoniłem do Deco zeby sie przyjrzał temu napastnikowi z Belgii. Myślę ze by sie nadał

0

Dlaczego Polacy nie potrafią tak zagrać jak Egipt. Przecież nasi kopacze graja w klubach dość poważnych przychodzi reprenracja i dupa zbita

0

@AmigoBlancos Ciekawe czy jest na miejscu zapytać?
Czy ty masz cos z beretem czy jednak jest to pytanie bezsensowne

1

@heniusss polska gurom

0

@Dari0G Masz racje choć nie bardzo wiem co kogo przebiło i o jakiej wyższości piszesz.

0

@Roobo Ty będziesz bardzo płakał po wyborach jak ekipa Kaczora przegra z kretesem te wybory. Zrzucisz winę na głupie społeczeństwo i nie przyjdzie ci do głowy ze pisiorow swoim chamstwem prostactwem i złodziejstwem nawet Ko nie przebije.

2

Piękna jest labamba. Pierwszy mecz turnieju z ogórkami bez skrzydel i zarazem bez dwóch najlepszych zawodnikow a tu placz po pierwszej połowie jak by odpadali. Tu jest wiele męczy do rozegrania jak sie chce cos wygrać trzeba sie oszczędzić na początku i nikt sie nie bedzie spinał. W drugiej zmiażdżą i osiagna to co chcą

1

@Eklerek Pamietaj ze sąsiad tez nie moze za wiele ugrac

3

Nie ma sie co denerwować juz za 8 lat widzę to tak.
Grupa A
1.eskimosi
2.plemię dogonow
3. Papua Nowa Gwinea
4. Najlepsza 11 kobiet
Łysy bedzie z ceferinem zadowolony

2

@DragonxNF Na co mnie ta przystawka jak sobie zaraz ślypia wydrapie

3

Wspaniały mecz. Taktyka,szybkość,umiejętności techniczne wspaniałe akcje i ta pelna emocji atmosfera na trybunach. Zaraz sie zerzygam

3

Też bym płakał bo bramce gdybym wiedział ze jak nie wyjdę z grupy to mnie kartel odpali

1

@Zoker To kartele ze swoimi rodzinami normalnych meksykancow nie stac

0

Co wy z tymi roznymi i varem. Czy tu nie chodzi czasem o sprawdzenie po bramce czy rozny byl prawidłowo podyktowany?

0

@Hosh To chyba nie o takie sprawdzanie chodzilo. Wiele razy były pretensje ze byla bramka po roznym który sie nie należał wtedy wchodzi var

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?