0

a Messi grał i nic nie strzelił dziwne

54

Musiał zejść bo ma dzisiaj nockę

0

Kurde pomyliłem z Wawrzyniakiem hehe

0

A ten Zieliński wszedł czy nie

1

nie tylko nie on

0

ok mój błąd jesli tak było to przepraszam redaktora

0

A komentator to nawalony chyba jest młody Chorwat może być przyszła gwiazdą realu a teraz ogrywa się w zaprzyjaźnionym klubie

0

Dzis Depor wygra jutro derby dla gospodarza .Villarreal do przodu i na to jeszcze 3 pkt nietoperzy i liga bedzie na ten moment taka jaką chcieliśmy czyli wyrównana i strasznie cięzka dla każdej drużyny

1

A co skończył kariere

0

Chcielibyscie uslyszeć zart jaki im opowiedziałem że tak się cieszą w tym aucie

0

To piłkarzy się produkuje

0

czy mi się wydaje czy Suarez był na spalonym

0

Masze nie wyjdzie na 2

1

Czy wam również na eleven obraz przycina

0

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

0

Biorę Ronaldo ,gdzie będzie grał nie wiem ale biorę

1

Ta Pedro odchodzi bo ława ale Alexis to by został bo kocha nasz klub

1

no a Bravo będzie z miał z tych podań wiele strzelonych goli

0

może przewrażliwiony jestem bo mam ogromny nerw a tu jeszcze rok umowy i krew mnie zalewa

2

A panowie z canal + byli bardzo obiektywni dziś prawie się nie posrali jak MU strzelało bramki. Ja rozumiem że im tylko liga angielska została i trza swoje chwalić ale tego się słuchać nie dało

0

Może mi ktoś odpowiedzieć na pytanie.Podpisując umowę miałem ligę włoską ,Hiszpańską ,Ligę europy a teraz wielkie nic ,czy ja mogę zerwać umowę czy muszę czekać aż się skończy.Na cholere mi taka telewizja gdzie muszę Barcy szukać po internetach

3

Ale on nie powiedzial tego publicznie tylko kamery wyniuchały ,ma prawo mieć taki stosunek do Realu ,rozumiem że jest osobą publiczna ale niedługo to oni piernąć we własnym domu nie będą mogli bo nie wypada.Ja np nie przepadam za Anglikami i mogę powiedzieć do kumpla że ich nie znoszę i nic wielkiego się nie stanie lecz te hieny dzienikarskie wszystko wynajdą żeby tylko rozdmuchać

0

A co powiedział Pique bo nie mogę znaleźć

0

nalezało by dopisać kogo to słowa kolego bez uray

4

gość z was drwi a wy łykacie jak pelikany

8

No ja podzielam twoje zdanie ponieważ reprezentacja Anglii to wygrywa wszystko ,a Atletico kupuje wszystkich najlepszych z Chelsea i jak oni pózniej mają wygrywać

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?