0

Pytanie brzmiało wedlug was, to moja opinia i moje odczucia co do Polskiego rapu. Więc o co koledze chodzi bo nie kumam

0

Magik był tylko jeden a reszta to tylko to co powstalo po nim

0

Pisalem aby nie patrzec prez pryzmat klubu tego tamtego czy jeszcze innego. Gdyby nie było kasy za Neymara w życiu nie upierali by się o więcej. Gdyby Neymar grał W Barcelonie a do Bvb zgłosił się bruk bet z kwotą 100 mln to bez wahania by go opchneli. To jest próba wyciągnięcia jak najwięcej Z uwagi na hajs jaki Barca posiada i powtarzam że Barca może się wypiac a za rok przyjdzie bruk bet da 100 i w tedy będzie ok bo przeciez 3 szansy moze juz nie byc prawda tylko gdzie w tym wszystkim zawodnik

0

Nie kumasz jest jeszcze coś takiego jak przyzwoitość W biznesie , Dembele przychodzil za grosze mogą na nim zarobić kupę forsy ale wolą próbować wydoić jak najwięcej . Lecz jest opcją że Barca się wypnie i co wtedy z Dembele pewnie ma wrócić I się cieszyć nie patrz przez pryzmat tylko Bob i Barcy bo jest tam jeszcze zawodnik

0

Czy myślisz że W tamtym sezonie bvb po zakupie Francuza byłoby wstanie podpisać umowę z Barca ze za rok oddają go Hispanom za 70 mln. Pewnie bez problemu ,czy Dembele nie mówił że chcę kiedyś zagrać w Barcelonie lecz odlozyl marzenia na pozniej z uwagi na mozliwosc rozwoju i czy naprawdę nie rozumiesz ze Bvb robi chłopakowi pod górkę z uwagi na hajs z Neymara nie dlatego ze zależy im na dobrym pracowniku a to już jest chamskie

0

A gdzie można pooglądać w tv

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Kurs na zwyciestwo Europejczyka na 400 metrow pincet do jednego

0

I zdenerwowali Felainiego a nie sory to nie Messi :D

0

Miliord markow niech im dają ,w baniach się poprzewracało albo Max 100 albo niech tam se grywa i oby miał zdecydowanie gorszy sezon.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

26 baniek Ty byś odpuścił a co ,przecież o zete nie chodzi

5

zwykłe gnojozrywy :D

5

Po co czekasz nogami mają Ci odpisać

0

Bale w 20min kontuzja mięśniowa zajechany tamtym sezonem

0

Wiesz nawet gdyby w niczym nie pomógł W czasie kiedy tu grał a przeciez pomogl to pomyśl ze jak odejdzie za klauzulę zarobimy na nim jeszcze kupę forsy.Daj co 4 lata takiego gościa to każdy klub będzie brał W ciemno

0

Gdzie pokazują Lecha ? z góry dzięki za info

0

Mam ibize 1.9 tdi lecz 3 drzwiowa kocham to autko nic przez 6 lat przy tym aucie nie robilem optocz rzeczy które trzeba.Teraz wymieniam na nowe i wchodzi w grę tylko nowa ibiza lub jak fundusz pozwoli to leon.

0

A ile ten kisiel ma lat

0

Dziś dopiero odczytałem twoją odpowiedź ,naprawdę udzielasz mi informacji jak mam to słowo napisać.

1

Chlyb ze smolcem i ogóry

0

Dziś na temat Tomasza dowiedziałem się że włancza swiatlo. Dla mniej kumatych w jednej z naszych akcji Tomasz zwany trenerem udzielił jednemu z naszych zawodników bardzo waznej rady, aby szybciej włanczal sie do akcji.

6

Jak slucham Hajty to naprawdę zacznę sie modlić o wygranie praw do ligi mistrzów nawet przez telewizji trwam ponieważ tego goscia nie zniose.

0

Postawiłem sobie tak Polska,Słowacja,Czarnogóra,Czechy za 200 do wygrania prawie 2 tyś jak myślicie ?

3

Jak było to sory. Polsat wygrał walke o Ligę Misztrzów I Ligę Europy od sezonu 18/19 .
Skonczy się umowa akurat z Canal + więc tragedii nie ma

2

Widzisz gdzies jakies z mojej strony bo ja pisze do Ciebie a ty mi tu wyjezdzasz z całą stroną ,piszesz o rodzinie a gdy pytam co u Ciebie w domciu to wylatujesz z potęgą Realu

2

No tak masz pewnie racje ze w domu gadaja o Realu.Idąc tym tokiem rozumowania co tam u Ciebie na chacie,bo ty nie tylko piszesz o Barcelonie ale na stronie Barcelony.pozdrow rodzinke

1

A na to wszystko cały kupon wszedł tylko Barca pierdla i 400 koło nosa.Boże bo się poplacze.

0

ja to prawie się poplakalem jeszcze wisienką na torcie prawie 400 za postawione 50 zł j

0

Ja postawiłem 50 zł na awans Barcy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?