1

Byl taki mecz na mistrzostwach gdzie tak pozegnano Włochów, wiem ze grala Dania ale nie pamietam z kim i na ktorych to bylo

2

Jak wynik sie utrzyma do 85 to Joachim nie bedzie musial rąk w spodnie wkladac bo sie posra i wszyscy będą czuli.

0

Chodzilo mi raczej o poziom Niemców do Niegerii . Nie bardzo wiem co ma do tego Argentyna i wyjscie z grupy.

1

Porownam Nigerie z Niemcami i Szwedów z Islandia jesli juz musze coś porownywac. Sam wyciagnij wnioski kto jakiego ma przeciwnika a mimo to jednak mozna.

2

Szwedzi gdy mogą atakują a nie dzida do przodu byle tylko wybic i potrafia coś z przodu pograc. Islandczycy gdy dostali pierwsi bramke noe wiedzieli co to atak pozycyjny i Nigeria im piłkę z glowy wybiła

0

Naprawde nie widzisz różnicy?

0

A czemu jest czemu

0

A co by było gdyby Dania wyszła z kontrą I strzeliła gola, ponieważ trochę to trwało zanim sędzia zaczął sie konsultować.

0

Tak tylko koledze sie popsuł rower.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Myślicie ze dziś w Madrycie są jakieś rozdarte serca? :-)

0

Bo siedział jako pasażer gdy doszło do tragedii związanej Z kartonami

1

No a w finale rozgromimy Hiszpanie 4:0 bo Maczynski nakryje czapką Inieste.

2

A już był blisko aby zostać Mane of the match

0

Kurde a ile dają za tego Inieste pewnie grubo bo on ma dlugi kontrakt podpisany.

1

Przeciez Maczynski chowa się za zawodnikami aby nie dostac podania.

0

Na mecz z Vive niemiecki zespół wyslal rezerwy ,jaki sens startować w lidze mistrzów. I kto ustala terminarz ligi i ligi mistrzów. Powinni ich zlać 20 bramkami to będę zadowolony.

2

Panie Benzema jest z nich najlepszy:)

0

Na podłodze mieli pamele a nie drzewo i dlatego żona nie chciała takiej chawiry.

9

Wszystkie nadpłaty na tym forum lądują u Socjopaty.

0

Messi mu gila wyciąga

21

Przychodzi koleś do domu a tam w jego łóżku leży goły facet.

Zastanowił się i mówi, mam to gdzieś wejdę do szafy i zobaczę co się będzie działo.

Po chwili wychodzi naga małżonka I mówi do gościa

- zrób mi tak dobrze ale tak abym się posikala !

Na co facet

-spójrz do szafy to się zesrasz

0

Najlepiej zacząć od drugiego sezonu bo w pierwszym się nic nie dzieje :)

0

Siedzą dwa przy głuchawe wróbelki na gałęzi i jeden mówi do drugiego
-pocałuj mnie w du...
-a ty mnie w du.. odpowiada drugi

1

Cymplytki mogom być

0

Ty grzeczny bądź cały dzień bo radia nie włączysz neta nie odpalisz a pani otworzy oczy przy całusku i 2-0 dla Barcy hehe

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Lipsk prowadzi 1 - 0

0

Przecież Ziober to minister jest.

0

Ja ostatnio grałem jakis rok temu wszedłem a tam oprócz 8 zł jakiś bonus 100 kto to wie za co. Zrobiłem od wczoraj z tego 1000 zl. Jutro może też się coś uda

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?