1

Ale może w jego ocenie i jego bliskich zrobił to co chciał w życiu zrobić więc zaryzykował i nie nam oceniać czy to było dobre.

1

No właśnie zobaczymy, ale z tonu twojej wypowiedzi już jako ojca i męża go oceniles a podkreślę nie znasz faceta.

0

A może pomyślał , może nawet żona go wspierała skąd możesz wiedzieć co tak naprawdę go pchalo w te góry przecież nie znasz gościa.

1

Gość nadal nie doczytał że to ludzie zrobili zrzutke i z tych pieniędzy ta akcja , typowy Janusz ktory chcę być fajny i pisze cos co wielu ludziom się nie spodoba a argumentacji zero

3

Na Goloba zbierają cały czas a siana pewnie miał jak lodu, jemu też nikt na motokrosie nie kazał jeździć

0

co Cię tak boli to ubezpieczenie wyjaśnij mi proszę

0

Ale ja nie mam do tych ludzi żadnych problemów, a ty nazwales ich degenaratami , każdy z nas może potrzebować kiedyś pomocy i chciałbym aby ją otrzymał.

0

A dlaczego pieniądze państwowe idą na leczenie alkoholików,narkomanów I innych uzależnionych którzy wcześniej też wybrali, kierowca która jechał 200 i wypalił w drzewo też wybierał I również go ratują a łączy ich jedno żaden przy podejmowaniu tych decyzji nie wybierał śmierci lecz się z nia liczyl ale również gdy poszło cos nie tak liczy na pomoc. Naprawdę takie to trudne.

1

Jo mom brutola

4

Z notatnika ale dobre. Real w finale pucharu króla!!!!! ........ wstawaj Zidan łóżko zasrales

0

Ciekawe kto zgadnie kto stoi 12 od prawej.

0

Dziś na anglia.goal zauwazylem kolesia ktory podrabia nicki i troluje,to pewnie ten sam który robi to u białych.Zmienia tylko pojedyncze litery i udaje danego użytkownika.Zastanawia mnie czy kolo cos z tego ma czy po prostu jest z lekką szurniety. Choć nie raz to śmieszne gdy pisze sam ze sobą a dany użytkownik nie ma pojęcia co chodzi.

0

Rozumiem ze zaznaczył odpowiedź C :D

0

Daj w łapę przed egzaminem :D

0

No i załatwił nam 3 punkty. Tylko proszę bez tekstu gdzie był cały mecz ponieważ już Ci odpowiadam tam gdzie cała Barca. On się dusi na tych skrzydłach a argument o kontrakcie błagam naprawdę dlatego spadła mu formą.

0

To co już w tym sezonie ma nie zagrać bo jest zagrożony kartka

0

Co ty poczniesz kolego jak Luis się dzis np.odblokuje bo że tak się wkoncu stanie to chyba wiesz.

0

Chłopie jeśli firma tyle dała to znaczy że ma a jeśli nie ma to zarządzający są kretynami. I jeszcze jedno pytanie jak myślisz ile Messi musiałby czekać na taką samą propozycje jeśli nie lepszą z innego klubu.

1

No i znów muszę się z tobą zgodzić kolego. Pamietaj przecież każdy z nas przy ustalaniu nawet w ukochanej pracy pensji nie bierze najwyższej możliwej wyplaty tylko dlatego bo kochamy naszą firmę I co by inni na to powiedzieli. No a że przez cały czas spędzony w firmie wypracowaliśmy sobie tą pozycję to już nie ma znaczenia , to że inne firmy dają nam tyle samo a nawet więcej z pocalowaniem w tyleczek to pikus najważniejsze aby każdy był zadowolony tylko nie Messi bo on kocha ten klub.

0

A teraz na czym piszesz bo chyba też się popsulo

0

Ona ma dłuższe nogi niż ja cały

0

Jak myślicie bo całkowicie nie łapię, o kogo może chodzić W aferze Pzkol ?

1

A czego się spodziwales , napisz na naszej stronie że Messi kradł to mimo że to prawda dostaniesz bana ponieważ piszesz to tylko po to aby wywołać gownoburze

1

Komentator w eleven gol. Ronaldo nie może podawać do siebie ,gdyby mógł to by podawał.

63

Przebadać Casemiro po meczu czy on napewno trzeźwy jest

1

wyprzedził mnie 25 sekund

0

A wie może ktoś co się dzieje z Domem , naprawdę mało tego zacnego osobnika tutaj ostatnio.

0

19 bramek po pierwszych polowach

0

Nie no co za kreacja gry i na końcu gleba

0

Robi tylko trochę trzeba czekac i rozumiem że chcesz wnuka zapisac.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?