jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
Lato jest po to aby z dupy byla rynna.
0
Za takie wjazdy powinny być kary nawet po meczu, przecież Rafa mógł wypaść z gry nawet na kilka miesięcy a sprawca ma wywalone.
0
W przyszlym sezonie uefa pojdzie nam na rękę i dopuszczą mistrza Ugandy aby Polski zespół coś wygral.
0
On mijal bramkarza hehe
2
No to teraz jeszcze poczekamy na jakis wjazd bydla na murawe lub inny cyrk i wszystko w normie.
0
Tak jak masz sile i chęci możesz szarpać 7 etatów
3
Socjopacie wszedł wreszcie kupon , postawił na bramkę zyru w finale ligi mistrzów.
21
Rakieta wstawaj zasrales się.
1
Zleci jakoś zdrówka życzę.
0
Przerwa była zdecydowanie dłuższą od kwietnia zdrówko lecz teraz jest ok i chciałoby się mieć i zdrówko i wolne.
0
Mimo że niekiedy twarda ale tak była dobra.
0
Nie guma była ważna.
1
Kurde we wrześniu czas wrócić do pracy i ten fakt zabija mi radość z powrotu ligi.
5
Jesteś glupszy od mojego starego
1
Mógłbyś mi tylko wyjaśnić skoro Jose taki dobry dlaczego się Tak posral prowadząc Real, tylko błagam bez tłumaczenia ze był W Barcy Leo,Andres i Xavi. Teraz gdy są razem w Anglii to petrodolary. Ruskie ruble to jednak gorsza waluta dlatego w Londynie poszło jak poszło.
0
Nie ma szans na Barce on zostanie menelem
0
Ja mam nadzieję że nie piszesz tego poważnie I oboje sobie zartujemy.
0
A co to ta klauzula?:D
0
Myślisz ze nikt nie wjechał w nikogo po marihuanie
0
Oj ta opcja mi uciekla.
2
Ten chłopak dodatkowo na pieniądze nie narzekał a ja myślałem ze ludzie to biorą bo jest zdecydowanie tańsze,lecz cieszę się że terapeuci nie wychodzą Z założenia że to selekcja naturalna.
0
Za dwadzieścia lat takich małych literek nie przeczytam.
0
A w Norwegii nie ma żony?
1
Zmień dziewczynę to pewnie jej wina.
18
Sprzedac ich nic nie osiagneli a sie opierdzielaja.
1
Wszystkie 13 po wrzutkach?
1
Gdybys przez rok 500 plus na wakacje odkladal to też chcialbys skorzystac.
0
A co jak Benzema lub Peszko pobija ten rekord?
0
Wolę za piasek
0
Nie szastaj organami.