jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
Ja nie muszę Borka widzieć aby wiedzieć że coś trzyma w ręce.
0
Ramos już pokazał jakim jest burakiem a sędzia nic, ciekawe czy dziś biali będą wyzywać sedziego
2
To jest takie dramatyczne.Nie mogę oglądać , aż łezka się w oku kręci.
0
Stawiaj na Napoli
0
Najważniejsze w tym wszystkim gdzie jest kierowca to on powinien gadać z tym dziadkiem.
0
Nie bronię dziadka, tylko co jak by nie wysiadł należy mu sprzedać tego liścia.
0
Bez awantur obelg ,pan z wąsem już machał rękoma jeszcze chwila i dostał by dziadek liścia.
0
Ile jadu w tych ludziach ,naprawdę nie można takich spraw załatwiać w sposób cywilizowany.Ciekawe co robił w tym momencie kierowca?
0
Skarpety i orzechy.
1
A gdzie gra ten Firomino?
1
Od 21 będzie brzmiało trochę inaczej, macie może linka.
5
Zaśnie to on pewnie za dwa tygodnie i na pewno nie z książką w dłoni.
0
Myślę że dziś Pan wygrał,naprawdę dobre.
8
Fajny krawat
6
Szacunek wiadomo musi być ale pastwić się możesz ile chcesz.
0
Dziwna ta gra od 10 lat nie mogę jej przejść.
0
A już niedługo będzie dzień paznokci od nogi.
0
Teraz Vidal za Cou
0
Cyk za Rafinie Semedo
0
Chlopaki spuchna na tej rozgrzewce.
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
Ja to zdziwiony jestem że Valdek Messiego nie powołał.
16
Ciekawe czy jak Ronaldo sra w karton reszta też sra w karton. Co za kolesie zaraz będą spazmy na wizji.
11
To tak jak byś poszedł na wybory i powiedział że nie pokażesz dowodu bo rodo.
2
Kto bogatemu zabroni.
1
Dostaniesz chociaż niekiedy do tego kiszone ogory
1
Tego zdjęcia nic nie usprawiedliwia tak jak lekarza który podaje pavulon na odpowiedzialność pacjenta bo chciał (:
3
100 milionów i Eriksena.
0
Z jakimi reprezantacjami chcielibyśmy aby Polska wygrywala pewnie Portugalia,Niemcy,Holandia,a która z tych reprezentacji zatrudniła by Brzeczka. Więcej Jurkow, Fornalikow i innych wafli a będzie git.
0
Może ktoś musi powiedzieć temu trenerowi że remis w tym wypadku to zły wynik.