3

Ja nie muszę Borka widzieć aby wiedzieć że coś trzyma w ręce.

0

Ramos już pokazał jakim jest burakiem a sędzia nic, ciekawe czy dziś biali będą wyzywać sedziego

2

To jest takie dramatyczne.Nie mogę oglądać , aż łezka się w oku kręci.

0

Stawiaj na Napoli

0

Najważniejsze w tym wszystkim gdzie jest kierowca to on powinien gadać z tym dziadkiem.

0

Nie bronię dziadka, tylko co jak by nie wysiadł należy mu sprzedać tego liścia.

0

Bez awantur obelg ,pan z wąsem już machał rękoma jeszcze chwila i dostał by dziadek liścia.

0

Ile jadu w tych ludziach ,naprawdę nie można takich spraw załatwiać w sposób cywilizowany.Ciekawe co robił w tym momencie kierowca?

0

Skarpety i orzechy.

1

A gdzie gra ten Firomino?

1

Od 21 będzie brzmiało trochę inaczej, macie może linka.

5

Zaśnie to on pewnie za dwa tygodnie i na pewno nie z książką w dłoni.

0

Myślę że dziś Pan wygrał,naprawdę dobre.

8

Fajny krawat

6

Szacunek wiadomo musi być ale pastwić się możesz ile chcesz.

0

Dziwna ta gra od 10 lat nie mogę jej przejść.

0

A już niedługo będzie dzień paznokci od nogi.

0

Teraz Vidal za Cou

0

Cyk za Rafinie Semedo

0

Chlopaki spuchna na tej rozgrzewce.

1

Komentarz usunięty przez użytkownika

2

Ja to zdziwiony jestem że Valdek Messiego nie powołał.

16

Ciekawe czy jak Ronaldo sra w karton reszta też sra w karton. Co za kolesie zaraz będą spazmy na wizji.

11

To tak jak byś poszedł na wybory i powiedział że nie pokażesz dowodu bo rodo.

2

Kto bogatemu zabroni.

1

Dostaniesz chociaż niekiedy do tego kiszone ogory

1

Tego zdjęcia nic nie usprawiedliwia tak jak lekarza który podaje pavulon na odpowiedzialność pacjenta bo chciał (:

3

100 milionów i Eriksena.

0

Z jakimi reprezantacjami chcielibyśmy aby Polska wygrywala pewnie Portugalia,Niemcy,Holandia,a która z tych reprezentacji zatrudniła by Brzeczka. Więcej Jurkow, Fornalikow i innych wafli a będzie git.

0

Może ktoś musi powiedzieć temu trenerowi że remis w tym wypadku to zły wynik.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?