0

Z krojenia tego mięsa ma tyle pieniędzy że gdy to robi myśli już o kobietach które za tą forsę będzie obracał.

3

Podzielisz się?

0

A kto to jest ten Jezus?

0

Ta fifa mnie juz nie zdziwi lecz mam pytanko. Czy komuś w fut działy sie takie cyrki jak wywalanie mnie gdy tylko po 70 minucie zaczynam prowadzic. Serwery sa w tej chwili niedostepne i oczywiście walkower a gdy przegrywam lub remisuje spokojnie dogrywam do końca. Myslalem ze to przez wifi ale podlaczylem kabel do rutera i to samo może net mi swiruje tylk gdy prowadzę.

1

Bo jak nie pójdziesz prywatnie to oprócz kolana będą boleć obie nogi i głowa gdy zdasz sobie sprawę że to wszystko może tak wyglądać.
Co nie oznacza że powinien się nachodzić.

2

Po niedzieli :)

3

Na stronie są obrońcy Valdka więc proszę wyjasnijcie mi racjonalnie bez spiny dlaczego znów Rakitic.Dodam że dla mnie to rewelacyjny zawodnik tylko ja mam wrażenie ze zaraz padnie na pysk.

0

A ich dzieci będzie wychowywał Cristiano.

0

Bo tak.

0

Co by to było gdyby trzy stacje miały prawa do transmisji.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Zdecydowanie najlepsza Dynastia

0

Zastanawia mnie tylko którego z rodziców zamorduje dzieciak pierwszego.

11

Zwierze na Q

1

Ale klub nie może żądać 100 mln za byle kogo tylko za zawodnika który potrafi dużo więcej niż przeciętni zawodnicy. Takich zawodników posiada Barcelona a ten mecz to nie jest wypadek przy pracy tylko norma w tym sezonie.
P.S kiedy ostatnio jakiś średnia bez potężnego portfela wygrał ligę mistrzów.

0

Tam gdzie ja bywam nazywamy to pracą.

0

Za tydzień będzie Maryla i Szpak

0

Proszę niech ktoś da mi trochę nadziei i napisze ze jest szansa na zwolnienie I to natychmiast tego gościa. Jeśli nie ma takiej opcji to czy rodzinny zapiszę mi antydepresanty z powodu oglądania meczy.

0

Waldek załapał ze od pierwszej minuty nie wpuścił Suarezy więc wprowadził go po przerwie a ze to nie ten to już nieważne.

2

Boże Mój co za gnoj ,tylko tak można określić naszą defensywę.

1

Kreatywność naszej pomocy jest magiczna.

0

Myślę ze do końca meczu nie dotrwasz

0

Ciekawe czy Wernerowi dalej się micha cieszy.

0

Zielińskiego.

0

Fuks za 150 baniek

19

Nie dość że pierze to się jeszcze kieszeni nie chce opróżnić. Twoja wina i koniec.

1

Na canal plus odpowiedź na program konkurencji.Puchar Włoch kobiet w siatkówce. Po prostu bomba.

0

Na maka brak ale na wycieczkę już nie,więc wcale nie było tak źle.

2

Będzie płacz koleś ma huśtawke nastroju piękna.

1

Dybaldo u nas gra za to Cuarez

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?