jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z krojenia tego mięsa ma tyle pieniędzy że gdy to robi myśli już o kobietach które za tą forsę będzie obracał.
3
Podzielisz się?
0
A kto to jest ten Jezus?
0
Ta fifa mnie juz nie zdziwi lecz mam pytanko. Czy komuś w fut działy sie takie cyrki jak wywalanie mnie gdy tylko po 70 minucie zaczynam prowadzic. Serwery sa w tej chwili niedostepne i oczywiście walkower a gdy przegrywam lub remisuje spokojnie dogrywam do końca. Myslalem ze to przez wifi ale podlaczylem kabel do rutera i to samo może net mi swiruje tylk gdy prowadzę.
1
Bo jak nie pójdziesz prywatnie to oprócz kolana będą boleć obie nogi i głowa gdy zdasz sobie sprawę że to wszystko może tak wyglądać.
Co nie oznacza że powinien się nachodzić.
2
Po niedzieli :)
3
Na stronie są obrońcy Valdka więc proszę wyjasnijcie mi racjonalnie bez spiny dlaczego znów Rakitic.Dodam że dla mnie to rewelacyjny zawodnik tylko ja mam wrażenie ze zaraz padnie na pysk.
0
A ich dzieci będzie wychowywał Cristiano.
0
Bo tak.
0
Co by to było gdyby trzy stacje miały prawa do transmisji.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Zdecydowanie najlepsza Dynastia
0
Zastanawia mnie tylko którego z rodziców zamorduje dzieciak pierwszego.
11
Zwierze na Q
Qń
1
Ale klub nie może żądać 100 mln za byle kogo tylko za zawodnika który potrafi dużo więcej niż przeciętni zawodnicy. Takich zawodników posiada Barcelona a ten mecz to nie jest wypadek przy pracy tylko norma w tym sezonie.
P.S kiedy ostatnio jakiś średnia bez potężnego portfela wygrał ligę mistrzów.
0
Tam gdzie ja bywam nazywamy to pracą.
0
Za tydzień będzie Maryla i Szpak
0
Proszę niech ktoś da mi trochę nadziei i napisze ze jest szansa na zwolnienie I to natychmiast tego gościa. Jeśli nie ma takiej opcji to czy rodzinny zapiszę mi antydepresanty z powodu oglądania meczy.
0
Waldek załapał ze od pierwszej minuty nie wpuścił Suarezy więc wprowadził go po przerwie a ze to nie ten to już nieważne.
2
Boże Mój co za gnoj ,tylko tak można określić naszą defensywę.
1
Kreatywność naszej pomocy jest magiczna.
0
Myślę ze do końca meczu nie dotrwasz
0
Ciekawe czy Wernerowi dalej się micha cieszy.
0
Zielińskiego.
0
Fuks za 150 baniek
19
Nie dość że pierze to się jeszcze kieszeni nie chce opróżnić. Twoja wina i koniec.
1
Na canal plus odpowiedź na program konkurencji.Puchar Włoch kobiet w siatkówce. Po prostu bomba.
0
Na maka brak ale na wycieczkę już nie,więc wcale nie było tak źle.
2
Będzie płacz koleś ma huśtawke nastroju piękna.
1
Dybaldo u nas gra za to Cuarez