9

Wreszcie któraś ekipa spuchla.

0

@Barca17griezz10 Jak mogłeś nigdy nie mieć pingwina w domu. Strasznie to dziwne.

1

@Bamek94 Real jeszcze nie strzelił.

0

@krzychu1526 Cza ino drzwije zamykać bo wicher cisko sie do izby.

0

@IAmLegend Za blisko nie płacą.

0

@SHIBA No to piękna ta rozrywka

2

Czy tylko ja nie mogę obstawic ligi typerow?

28

Mati znów seks uprawia lecz ponownie bez partnerki.

2

@Janiama I to jest realny gość którego Boniek mógłby wyciągnąć a kwota by PZPN pewnie nie zabiła.

2

@Transu96 Jakie to miłe uczucie gdy podchodzisz do dystrybutora nie patrzysz na cenę i tankujesz ile chcesz,do tego na trasie masz gdzieś ile pali.

0

@Transu96 Musisz sobie tylko dwa żebra usunąć I będzie ok.

0

@Delolen Przecież kłamać nie wolno ,wstyd Panie kolego wstyd xD

0

@Lamora Ja już szefa pod......

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

11

@kamil9040 Rozumiem że jak ktoś ma firmę to może rozdawać siano na prawo i lewo. Właściciel chciał w Ciebie zainwestować a Ty go najzwyczajniej wydymałeś więc należałoby oddać te pieniądze.

0

@n0MED Misiewicz lub ten drugi kumpel Macierewicza

0

Uni spuchnom tako jest taktyka Waldka.

3

@Vxb93Aritz Aduriz strzela kolejna bramkę dla Bilbao asysta Paweł Brożek

0

Ale mają fart 5x3

2

@konrad1661 Panie ja już 19 lat bez alkoholu ale też były kiedyś 4 miesiące więc gratuluje.

0

@grizzy10 Legenda Panie legenda

3

@krzychu1526 A bilety na autobus dorzucą?

0

@masq Napisz pozniej czy Ci sie muza podobała. Ja bylem dwa razy i ciągle ten sam wykonawca:)

0

@masq W zależności ile dla Ciebie to długo ale 3 miesiace pewnie zejdzie

0

@Klaudix Jesli grasz to juz jesteś w plecy.

0

@Vxb93 Zaznaczam jesli definitywnie i ostatecznie.

0

@kkbarca Nie szastaj organami.

1

0

@DanielOOL Ja to myślę że Ronaldo dopłaci do transferu Neymara aby poszedł do Realu po to aby Barca przegrywała i Messi nic nie zdobywał. Jest też opcja że idzie do Szczakowianki Jaworzno a dokłada się sam proboszcz z parafii.
To wszystkie wieści od pismaków są tak absurdalne jak mój post.

0

@vangoor Reksio,Pimpek,Czarek myślę że któreś będzie ok

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?