jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Wreszcie któraś ekipa spuchla.
0
@Barca17griezz10 Jak mogłeś nigdy nie mieć pingwina w domu. Strasznie to dziwne.
1
@Bamek94 Real jeszcze nie strzelił.
0
@krzychu1526 Cza ino drzwije zamykać bo wicher cisko sie do izby.
0
@IAmLegend Za blisko nie płacą.
0
@SHIBA No to piękna ta rozrywka
2
Czy tylko ja nie mogę obstawic ligi typerow?
28
Mati znów seks uprawia lecz ponownie bez partnerki.
2
@Janiama I to jest realny gość którego Boniek mógłby wyciągnąć a kwota by PZPN pewnie nie zabiła.
2
@Transu96 Jakie to miłe uczucie gdy podchodzisz do dystrybutora nie patrzysz na cenę i tankujesz ile chcesz,do tego na trasie masz gdzieś ile pali.
0
@Transu96 Musisz sobie tylko dwa żebra usunąć I będzie ok.
0
@Delolen Przecież kłamać nie wolno ,wstyd Panie kolego wstyd xD
0
@Lamora Ja już szefa pod......
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
11
@kamil9040 Rozumiem że jak ktoś ma firmę to może rozdawać siano na prawo i lewo. Właściciel chciał w Ciebie zainwestować a Ty go najzwyczajniej wydymałeś więc należałoby oddać te pieniądze.
0
@n0MED Misiewicz lub ten drugi kumpel Macierewicza
0
Uni spuchnom tako jest taktyka Waldka.
3
@Vxb93Aritz Aduriz strzela kolejna bramkę dla Bilbao asysta Paweł Brożek
0
Ale mają fart 5x3
2
@konrad1661 Panie ja już 19 lat bez alkoholu ale też były kiedyś 4 miesiące więc gratuluje.
0
@grizzy10 Legenda Panie legenda
3
@krzychu1526 A bilety na autobus dorzucą?
0
@masq Napisz pozniej czy Ci sie muza podobała. Ja bylem dwa razy i ciągle ten sam wykonawca:)
0
@masq W zależności ile dla Ciebie to długo ale 3 miesiace pewnie zejdzie
0
@Klaudix Jesli grasz to juz jesteś w plecy.
0
@Vxb93 Zaznaczam jesli definitywnie i ostatecznie.
0
@kkbarca Nie szastaj organami.
1
@FcBarcaVamosMyClub Salomea
0
@DanielOOL Ja to myślę że Ronaldo dopłaci do transferu Neymara aby poszedł do Realu po to aby Barca przegrywała i Messi nic nie zdobywał. Jest też opcja że idzie do Szczakowianki Jaworzno a dokłada się sam proboszcz z parafii.
To wszystkie wieści od pismaków są tak absurdalne jak mój post.
0
@vangoor Reksio,Pimpek,Czarek myślę że któreś będzie ok