jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Chaoss Naprawdę sprzedać się za 15 koła.
1
@Bruttal Ehe no to mu napisałeś kurde.
1
@NeroTFP Ale urwał.
0
Kurde to naprawdę jest najbardziej wyrównana liga świata :)
1
@Bobo25 Podobno te z allegro są najlepsze bo prosto z Chin a wiadomo tam mają najlepszą jakość.
2
@FranzMaurer Naprawdę bardzo dobre a że mam potężny katar gile zatrzymały się na brodzie.
0
@LuisSalvano Może go powołać i posadzić na ławce aby nie ryzykować i co wtedy ma do tego sobota.
0
@LuisSalvano Naprawdę chcesz się bronić w ten sposób, powołać to sobie może nawet Turana.
0
@LuisSalvano Ja będę oglądał w niedzielę
0
@LuisSalvano A co na tenisa jedzie
10
@FC1899Barca A teraz wyobraź sobie że to Barca tak muruje i Zielu pcha piłkę do przodu.
0
@LuisSalvano Oni ,a gdzie wylądowali i dlaczego świat Jeszce o tym nie trabi.
0
I cyk 1:1 może dają radę wejść do finalu.
2
Srlejlau z remontady z Psg zrobiłby nudne widowisko.
0
@Arkon Za darmo to nie drogo.
1
@Xavinho54 Wysłał byś linka bo nie wiem o co chodzi a też chcę się pośmiać
1
Nie chodziło mi o o poprawną formę.Rajstopy a rajtuzy to dla mnie dwie inne rzeczy i zdecydowanie gorzej dla mnie wyglądają rajtuzy. Miała być odpowiedź humorystyczna lecz źle to napisałem.
0
@MesQueUnClub_87 Rajtuzy jak już.
0
@szymonekk ekspreso jo lubie i sypano tyż może być
0
Kike to chciał chyba pokazać że ma być kupiona 9 i koniec bo inaczej będzie grał jak dziś czyli z wielką dziurą na środku.
2
@Janiama Nie wiem ale mam wrażenie ze Marc miał dziś wywalone jak by chcial6cos pokazać.
3
Zastanawiam się kiedy Messi wypuści Rakitica na wolne pole a później bo wyprzedzi.
0
@Cvzx No ehe yhy no i jeszcze yhy i no.
0
@beznicku1000 Przereklamowany gość który zarabia tyle siana ale dzbany w tym Monachium pracują.
0
@tadzik447 Fajna robota gdzie wysłać cv?
1
@4drian0 Co wy z tymi lajkami ktoś coś napiszę to dla lajkow.Mógłbym stwierdzić ze twój komentarz również jest dla zielonych.
1
@AdiKingu96 Uwal się i leż.
2
Griz chyba zeżarł drugie danie Messiemu jak ten go zaprosił do wspólnego stółu.
21
Paco z bramką wraca do Hiszpanii z przytupem.
12
@zawsze_barca Guzem Orłowskiego.