jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Avada Kedavra Zaraz zabił zjedli typa.
0
Monaco to dużo by chciało za naszą byłą 9 ?
0
@SinMistico Zapowiedział ze nie odejdzie przed Brozkiem.
3
@escarabajo Czyli nie wiem ale się wypowiem. Równie dobrze ktoś mógł opluć sędziego lub pobić chłopca od podawania piłek mimo tego dzięki za odpowiedź.
0
Co to się stało że Bilbao w 5 minucie w 10 grają?
0
Naprawdę chciałbym wierzyć że wszyscy co tutaj piszą że był to tylko kolejny człowiek którego nie znali są tak odważni w życiu realnym a nie w Internecie i pieprza przy swoich znajomych takie pierdoly.
0
@BarcaKings965212A ile nam dopłaca?
0
@puyol_presidend5 Od kiedy to nawalonemu kalorie przeszkadzają:)
2
@VamosRakieta Milicja kradnom łapać ich.
0
@ViscaBarca123 Bardziej chodziło mi o Rodrygo i Vinicius.
0
Dużo osób jeździ po dwóch Brazylijczykach z Realu jest również wielu którzy nie wierzą w Dembele dlatego mam pytanie czy zamienilibyscie naszego gracza na tych dwóch panów a może jeden by wystarczył. Z jednym ale nie można by ich sprzedać przez jakieś 5 lat.
1
@Vxb93 I płacz jak na orliku albo będę w pierwszym składzie albo idę do domu. Powiedz Pedro że będzie grał za połowę tego co ma teraz to chłop się pakuje i za parę godzin jest w Barcelonie. To właśnie stworzył Pep ten zespół kochał grać w piłkę ale kochał też Barcelonę.
6
@BarcaInfo To jest właśnie gość który był w cieniu wielkich ale zawsze robił swoje. Wiele dał Barcelonie i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek narzekał. Gdy już wchodził zawsze uśmiechnięty i szarpal jak dzik.
0
@Colon Dzięki koledze który rzucił tym tekstem wynalazłem nowe . Czemuś biedny boś ze wsi.
0
@pazio23 Ok rozumiem tylko skoro nie miałeś czasu załadować nowej strony bo byś dostał opitol to do czego Ci była w tym momencie ta informacja.
1
@KapiFCB Głupi to jest pies bo zimą bez butów chodzi.
4
@pazio23 Jak nie masz internetu to poszukaj jaki jest koszt za internet a jak już podłączysz to poszukaj ile kosztuje eleven.
0
@Brashearr Obrońcy Pisu jak również sam Pis mają w zwyczaju opowiadać że jak teraz nawet najważniejsze osoby kradną to nie ma rownych i rowniejszych i kara spotyka nawet swoich. Tylko jak już wałek jest nie do obrony to co mają mówić.
0
@Barcelismo Przecież on jest starszy od węgla nie boi się tak.
0
Ja jadę bo twardziel jestem:)
0
@Kapitan hawk Odpisze z aferami typu Banaś Chrzanowski Misiewicz a na końcu doda ze dla pisu nie ma równych i rowniejszych.
1
@gryfiT. Chciałem Ci tylko powiedzieć że nigdzie nie jedziesz.
3
@FC1899Barca Mam gdzieś PO ale jak czytam takie bzdury że ktoś łyka tą propagandę PiS to jestem naprawdę zażenowany. Przecież każdy z nich kradnie ile może zaczynając od premiera kończąc na bezdomnym od mercedesa co umarł.
6
@FC1899Barca Ty tak naprawdę?
28
@FC1899BarcaKlawiatura Ci się zaciela i wskakuje kopiuj wklej tylko?
1
@Waller Jak o prywatne kliniki to wejdź powiedz że Cię boli i masz 2000 zł to na pewno bez kolejki.
0
@Colon Sprzedać póki coś wart.
0
@arasz1819 Zarządzają marketingiem.
0
@Colon Jesteś chory:)
1
@Avada Kedavra Ja np zostawiam u Barbera w restauracji lub za jakieś małe usługi ale musi być wszystko ok i poczuć że nie jestem traktowany przez pracownika że jak już przylazł to zrobię swoje byle jak bo za to mi płacą.Sam pracuję w handlu i to naprawdę miłe gdy klient Cię doceni i nawet nie chodzi o jakieś pieniądze czy wódeczki a samą satysfakcję że wykonałeś dobrze robotę.