1

@Avada Kedavra Zaraz zabił zjedli typa.

0

Monaco to dużo by chciało za naszą byłą 9 ?

0

@SinMistico Zapowiedział ze nie odejdzie przed Brozkiem.

3

@escarabajo Czyli nie wiem ale się wypowiem. Równie dobrze ktoś mógł opluć sędziego lub pobić chłopca od podawania piłek mimo tego dzięki za odpowiedź.

0

Co to się stało że Bilbao w 5 minucie w 10 grają?

0

Naprawdę chciałbym wierzyć że wszyscy co tutaj piszą że był to tylko kolejny człowiek którego nie znali są tak odważni w życiu realnym a nie w Internecie i pieprza przy swoich znajomych takie pierdoly.

0

@BarcaKings965212A ile nam dopłaca?

0

@puyol_presidend5 Od kiedy to nawalonemu kalorie przeszkadzają:)

2

@VamosRakieta Milicja kradnom łapać ich.

0

@ViscaBarca123 Bardziej chodziło mi o Rodrygo i Vinicius.

0

Dużo osób jeździ po dwóch Brazylijczykach z Realu jest również wielu którzy nie wierzą w Dembele dlatego mam pytanie czy zamienilibyscie naszego gracza na tych dwóch panów a może jeden by wystarczył. Z jednym ale nie można by ich sprzedać przez jakieś 5 lat.

1

@Vxb93 I płacz jak na orliku albo będę w pierwszym składzie albo idę do domu. Powiedz Pedro że będzie grał za połowę tego co ma teraz to chłop się pakuje i za parę godzin jest w Barcelonie. To właśnie stworzył Pep ten zespół kochał grać w piłkę ale kochał też Barcelonę.

6

@BarcaInfo To jest właśnie gość który był w cieniu wielkich ale zawsze robił swoje. Wiele dał Barcelonie i nie przypominam sobie aby kiedykolwiek narzekał. Gdy już wchodził zawsze uśmiechnięty i szarpal jak dzik.

0

@Colon Dzięki koledze który rzucił tym tekstem wynalazłem nowe . Czemuś biedny boś ze wsi.

0

@pazio23 Ok rozumiem tylko skoro nie miałeś czasu załadować nowej strony bo byś dostał opitol to do czego Ci była w tym momencie ta informacja.

1

@KapiFCB Głupi to jest pies bo zimą bez butów chodzi.

4

@pazio23 Jak nie masz internetu to poszukaj jaki jest koszt za internet a jak już podłączysz to poszukaj ile kosztuje eleven.

0

@Brashearr Obrońcy Pisu jak również sam Pis mają w zwyczaju opowiadać że jak teraz nawet najważniejsze osoby kradną to nie ma rownych i rowniejszych i kara spotyka nawet swoich. Tylko jak już wałek jest nie do obrony to co mają mówić.

0

@Barcelismo Przecież on jest starszy od węgla nie boi się tak.

0

Ja jadę bo twardziel jestem:)

0

@Kapitan hawk Odpisze z aferami typu Banaś Chrzanowski Misiewicz a na końcu doda ze dla pisu nie ma równych i rowniejszych.

1

@gryfiT. Chciałem Ci tylko powiedzieć że nigdzie nie jedziesz.

3

@FC1899Barca Mam gdzieś PO ale jak czytam takie bzdury że ktoś łyka tą propagandę PiS to jestem naprawdę zażenowany. Przecież każdy z nich kradnie ile może zaczynając od premiera kończąc na bezdomnym od mercedesa co umarł.

6

@FC1899Barca Ty tak naprawdę?

28

@FC1899BarcaKlawiatura Ci się zaciela i wskakuje kopiuj wklej tylko?

1

@Waller Jak o prywatne kliniki to wejdź powiedz że Cię boli i masz 2000 zł to na pewno bez kolejki.

0

@Colon Sprzedać póki coś wart.

0

@arasz1819 Zarządzają marketingiem.

0

@Colon Jesteś chory:)

1

@Avada Kedavra Ja np zostawiam u Barbera w restauracji lub za jakieś małe usługi ale musi być wszystko ok i poczuć że nie jestem traktowany przez pracownika że jak już przylazł to zrobię swoje byle jak bo za to mi płacą.Sam pracuję w handlu i to naprawdę miłe gdy klient Cię doceni i nawet nie chodzi o jakieś pieniądze czy wódeczki a samą satysfakcję że wykonałeś dobrze robotę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?