jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn No ale przecież będzie wysmiewane przez inne dzieci których rodzice nie nauczyli szacunku do każdego człowieka.
0
@TheNekro94 Lipa muza powinni tańczyć do 16 Andrzeja.
0
@Kubox Ostrów Wlkp
0
@kamilos1214 Tak jak napisałem z Anetą przesadziłem i pewnie źle odczytałem twój post więc sory. Co do cen to w tych 40 dychach masz masaż głowy kawkę i tak jak kolega pisał relaks na fotelu.
1
@kamilos1214 Coś się tak zagotował? To ty się oburzyłeś że tyle biorą ktoś tyle płaci to tyle biorą. Co do Anet to nic do nich nie mam i pewnie przesadziłem ale po co zaraz z grubej rury.Q
0
@kamilos1214 Ale co w tym złego że wołają 40 zł inna usługa inna cena po co się ich czepiać.
0
@pt9 Jeszcze lepiej w czasie pracy na godzinkę wyskoczyć. Ale pamiętaj u Anety lepi.
1
@kamilos1214 Nikt cię nie zmusza idź do Anety.
0
@Kubox Gdzie Pan pomieszkuje
0
@l0Messini Ja tylko czasami ale to tak 20 minut i spadam.
0
@jeyx77x Milicja łon łamoł przepisy!
0
@Szicek10 Jak widzisz jest ktoś kto by oddał a Ja chciałem się tylko dowiedzieć ile jest takich osób.
0
Oddalibyście Marca za Neymara?
1
@Kapitan hawk Jak to mówią każdy ma swoją cenę więc zapytam. Za ile z Danusią?
3
@rocky5 Mógłbyś mi nakreślić co to jest wychowanie bezstresowe?
0
@MarioVeB! Pornografia na stronie. Zgłaszam.
1
@Joey Mocne Light lub radomskie.
1
@zadafcb No to niedługo już do piachu starcze.Najlepszego:)
3
@AmigoBlancos Ty jesteś za Realem nie wierzę Ci że to była ironia :D
0
@AmigoBlancos Zawsze na gotowe ,kurde denerwuje mnie takie gadanie:)
1
@rocky5 Mnie nikt nie bił mam żonę i dzieci i nigdy nie odniosłem się źle do mamy.Ciebie bolało a mnie nie.
0
@tadzik447 Ja usłyszałem dwa zdania + mimika tego Pana i mam dość.
26
@LuisSalvano Proszę Pani a on mnie wyzwal i nie chce przeprosić. Pani mu coś powie. Ile Ty masz lat chłopie.
1
@damianex10 Stanisław Żółtka
0
@Kusco15 Zostaw Żółtka bo dostaniesz bana.
0
@Walker Ja myślę że to jego brat tylko ich rozdzielili gdy byli mali.
0
No kiego diabła?
2
Proszę głosujmy na Stasia każdy z nas będzie chociaż uśmiechnięty.
2
He he tanajno Ja odpadam
0
Jozin gniecie mi łeb