0

@Bykunn No ale przecież będzie wysmiewane przez inne dzieci których rodzice nie nauczyli szacunku do każdego człowieka.

0

@TheNekro94 Lipa muza powinni tańczyć do 16 Andrzeja.

0

@Kubox Ostrów Wlkp

0

@kamilos1214 Tak jak napisałem z Anetą przesadziłem i pewnie źle odczytałem twój post więc sory. Co do cen to w tych 40 dychach masz masaż głowy kawkę i tak jak kolega pisał relaks na fotelu.

1

@kamilos1214 Coś się tak zagotował? To ty się oburzyłeś że tyle biorą ktoś tyle płaci to tyle biorą. Co do Anet to nic do nich nie mam i pewnie przesadziłem ale po co zaraz z grubej rury.Q

0

@kamilos1214 Ale co w tym złego że wołają 40 zł inna usługa inna cena po co się ich czepiać.

0

@pt9 Jeszcze lepiej w czasie pracy na godzinkę wyskoczyć. Ale pamiętaj u Anety lepi.

1

@kamilos1214 Nikt cię nie zmusza idź do Anety.

0

@Kubox Gdzie Pan pomieszkuje

0

@l0Messini Ja tylko czasami ale to tak 20 minut i spadam.

0

@jeyx77x Milicja łon łamoł przepisy!

0

@Szicek10 Jak widzisz jest ktoś kto by oddał a Ja chciałem się tylko dowiedzieć ile jest takich osób.

0

Oddalibyście Marca za Neymara?

1

@Kapitan hawk Jak to mówią każdy ma swoją cenę więc zapytam. Za ile z Danusią?

3

@rocky5 Mógłbyś mi nakreślić co to jest wychowanie bezstresowe?

0

@MarioVeB! Pornografia na stronie. Zgłaszam.

1

@Joey Mocne Light lub radomskie.

1

@zadafcb No to niedługo już do piachu starcze.Najlepszego:)

3

@AmigoBlancos Ty jesteś za Realem nie wierzę Ci że to była ironia :D

0

@AmigoBlancos Zawsze na gotowe ,kurde denerwuje mnie takie gadanie:)

1

@rocky5 Mnie nikt nie bił mam żonę i dzieci i nigdy nie odniosłem się źle do mamy.Ciebie bolało a mnie nie.

0

@tadzik447 Ja usłyszałem dwa zdania + mimika tego Pana i mam dość.

26

@LuisSalvano Proszę Pani a on mnie wyzwal i nie chce przeprosić. Pani mu coś powie. Ile Ty masz lat chłopie.

1

@damianex10 Stanisław Żółtka

0

@Kusco15 Zostaw Żółtka bo dostaniesz bana.

0

@Walker Ja myślę że to jego brat tylko ich rozdzielili gdy byli mali.

0

No kiego diabła?

2

Proszę głosujmy na Stasia każdy z nas będzie chociaż uśmiechnięty.

2

He he tanajno Ja odpadam

0

Jozin gniecie mi łeb

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?