0

@Bykunn Internet Explorer odpalił.

3

@kaamil1910 Jedzie jeden z 20 nr telefonów ludzi którzy mają kartę.

3

@NeroTFP Wolę wyjechać wcześniej i na kogoś poczekać niż się spóźnić. Nie znoszę spóźnialskich jak można się umawiać i marnować komuś czas.

5

Lepi żeby Joachim dziś nie sprawdzał co ma w portach.

2

@budel17 Biegli z flagami czy bez?

1

Tak wielu nas tutaj jest i tak wielu sobie to robi. Oglądanie tej padaki to jest męka więc sam siebie nie rozumiem.

0

@draxidox Ja idę z podniecenia z wity machnąć.

0

Wuja odejdź sam bo rudy się do błędu nie przyzna.

0

Trenerze co robimy w drugiej połowie. Jest ok gramy swoje.

0

@joloskyy Czysciutka czerwona prawda. Po za tym uwielbiam wejście w rozmowę z tekstem hahaha ego uroslo?

3

Marciniak wydymał Rosjan, czerwona z dupy a chwilę później gol na 1:1 po spalonym.

2

Hiszpanie psują kupon z dobrymi piniondzami i jak tu szanowac Ramosa.

1

@pax Cypress Hill oj Panie przypomniałeś mi piękne dźwięki.

2

@barcelonaLM Poszedł jak puma.

2

@SiSenior I gruby czarny kot przebiegnie mi drogę a....

0

@MarioVeB! Przecież on w zimę do nas wraca razem z Depayem a siano mu się należy tak samo jak Beacie.

0

To będzie pogrom.

0

@Azi No to mnie uspokoiłeś a ja głupi pół roku używałem kolorowych gazet.

6

@BarcaaVEB A co już Ci się skończył ja mam jeszcze zapasy z marca.

2

Dzień dobry jest tu jakaś praca za 1500 zł. Nie no takiej to nie ma, a na pana miejsce za 1200 mamy 5000 osób.

1

@macio_944 Masz Pan może ognia?
A co to takiego ten ogień?

9

@PanPatrykk Swoimi dyrdymałami o Ronaldo przypomina mi użytkownika z tej strony który kupił już 15 razy Neymara.

0

@Krystian_mix Teraz dostaniesz pilota do telewizora.

0

Dembele Dembele

0

@arraco Nie ma takiej książki ponieważ nie podzielę się ta wiedzą z nikim.

0

@zajc3w 3 klasa podstawówki nie.

0

@MasnyTed My pracujemy a dzieciak jest w 3 klasie podstawówki a starsza córka zdalnie

0

Dopiero teraz przeczytałem że mojemu dziecku nie wolno wychodzić samemu .To przepraszam jak ma wrócić ze szkoły bo czegoś nie łapie?

0

Marcelo to się kula po tym boisku.

1

@GIGAKOKS 9 bo ja też jadę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?