jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Jeszcze tylko raz dziś Barca wygra i wpadnie parę złotych.
0
Dobry wynik,dobra gra,zmiany jakie chciała la rambla i o co tu teraz się przywalic. Pozdrawiam wszystkie marudy
0
Co to się odpi....
0
@DanielOOL Też mnie się tak wydaje
1
@NaFazieHitman To ile on miał tych kont?
1
@LuisSalvano Tylko to wszystko jest przed nami ,ja mogę założyć że wybory wygra Font uda się ściągnąć Xaviego i cały misterny plan poszedł w pizd.
1
@NaFazieHitman Jasne ze wyjdziemy i wtedy się wzmocnimy kimś nikt nie wie kim to może zarząd przekonywać Messiego.
1
@LuisSalvano Ja tam się śmieje, wkrótce to kiedyJa oficjalki nie widzę więc po co umieszczasz w składzie kogoś obok Messiego z kim nie gra
1
@NaFazieHitman A ten Depay to już jest?
1
@LuisSalvano Zapomniałeś ze jeszcze Neymar w tym roku przyjdzie.
0
@Mario96w A to te przedszkolanki Cię molestowaly, ja bym je pozwał. No chyba ze ty też już duży byłeś to zazdroszczę.
2
@Jakchcesz Ja zmieniam codziennie więc mi się nie wrosły.
1
@M4G1K Czytałem kilka jego komentarzy ale Kurde ten jaras121 to dopiero wymiatacz jest poczytaj to przyznasz mi rację.
0
@FC1899Barca Przecież to szaman z antify jest, taki to sam niszczy wszystkich.
0
@Coutinho007 Po zakupie Dembele sprzedadzą nam Suareza za 20.
3
Przecież Busi jest wiecznie spóźniony. Wolę myśleć że ma wywalone a nie że tak zapierd.....
1
@czosnekfcb Oddałbyś po cenie zakupu a nie mnie tu na kolegach z labamby chcesz zarabiać. Jak co to mam PS5 za 5 tyś.
1
@Krzychu1010 Klan-Rysiek, M jak miłość-Hanka Mostowiak i Moda na sukces-Bruk co to miała ze wszystkimi dzieci.
0
@Colon Ja posiadam i noszę.
5
@Adamski69 No do piachu już niedługo.
0
@ShinobiQWE Ja czekałem aż podniosą tablice z napisami kocham pis
0
@NeroTFP Ciekawe kto ten casting przeprowadzał bo to wygląda żałośnie.
2
@PatrychoO Na Polsacie wydaje mi się że na widowni ludzie są wynajęcia a na 1 z łapanki
0
Wykopaliska czas zacząć.
1
Jest i Dorotka R
2
Zdrówka Wszystkim życzę a reszte sobie sami ogarniecie.
0
@MeMyselfAndI Bo gdyby była szansą na kontrę to po jaką cholerę ten gwizdek z du.. ,można było puścić akcję I poczekać na informacje z varu. Po. 1 uderzenie z metra gdyby nawet byla ręka to co z ostatnio taką sama Ramosa.
Wygladalo to tak , zagwizdalem ale zapomniałem że mnie sprawdza2
3
Pięknie chciał drukować
0
@jakub1906 Pomyliło mu się jak Najmanowi mecz bokserski.
0
Brejt zamiast zabrac obrońcę to pobiegł w stronę Dembele ,co za ciol