1

Jeszcze tylko raz dziś Barca wygra i wpadnie parę złotych.

0

Dobry wynik,dobra gra,zmiany jakie chciała la rambla i o co tu teraz się przywalic. Pozdrawiam wszystkie marudy

0

Co to się odpi....

0

@DanielOOL Też mnie się tak wydaje

1

@NaFazieHitman To ile on miał tych kont?

1

@LuisSalvano Tylko to wszystko jest przed nami ,ja mogę założyć że wybory wygra Font uda się ściągnąć Xaviego i cały misterny plan poszedł w pizd.

1

@NaFazieHitman Jasne ze wyjdziemy i wtedy się wzmocnimy kimś nikt nie wie kim to może zarząd przekonywać Messiego.

1

@LuisSalvano Ja tam się śmieje, wkrótce to kiedyJa oficjalki nie widzę więc po co umieszczasz w składzie kogoś obok Messiego z kim nie gra

1

@NaFazieHitman A ten Depay to już jest?

1

@LuisSalvano Zapomniałeś ze jeszcze Neymar w tym roku przyjdzie.

0

@Mario96w A to te przedszkolanki Cię molestowaly, ja bym je pozwał. No chyba ze ty też już duży byłeś to zazdroszczę.

2

@Jakchcesz Ja zmieniam codziennie więc mi się nie wrosły.

1

@M4G1K Czytałem kilka jego komentarzy ale Kurde ten jaras121 to dopiero wymiatacz jest poczytaj to przyznasz mi rację.

0

@FC1899Barca Przecież to szaman z antify jest, taki to sam niszczy wszystkich.

0

@Coutinho007 Po zakupie Dembele sprzedadzą nam Suareza za 20.

3

Przecież Busi jest wiecznie spóźniony. Wolę myśleć że ma wywalone a nie że tak zapierd.....

1

@czosnekfcb Oddałbyś po cenie zakupu a nie mnie tu na kolegach z labamby chcesz zarabiać. Jak co to mam PS5 za 5 tyś.

1

@Krzychu1010 Klan-Rysiek, M jak miłość-Hanka Mostowiak i Moda na sukces-Bruk co to miała ze wszystkimi dzieci.

0

@Colon Ja posiadam i noszę.

5

@Adamski69 No do piachu już niedługo.

0

@ShinobiQWE Ja czekałem aż podniosą tablice z napisami kocham pis

0

@NeroTFP Ciekawe kto ten casting przeprowadzał bo to wygląda żałośnie.

2

@PatrychoO Na Polsacie wydaje mi się że na widowni ludzie są wynajęcia a na 1 z łapanki

0

Wykopaliska czas zacząć.

1

Jest i Dorotka R

2

Zdrówka Wszystkim życzę a reszte sobie sami ogarniecie.

0

@MeMyselfAndI Bo gdyby była szansą na kontrę to po jaką cholerę ten gwizdek z du.. ,można było puścić akcję I poczekać na informacje z varu. Po. 1 uderzenie z metra gdyby nawet byla ręka to co z ostatnio taką sama Ramosa.
Wygladalo to tak , zagwizdalem ale zapomniałem że mnie sprawdza2

3

Pięknie chciał drukować

0

@jakub1906 Pomyliło mu się jak Najmanowi mecz bokserski.

0

Brejt zamiast zabrac obrońcę to pobiegł w stronę Dembele ,co za ciol

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?