jaras121
Dołączył/a: marzec 2015
6 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Bykunn Powiedzieli hehe Brzydki ten Owsiak tu zbiera na dzieci a zarazem zabija no to ci łajdak
1
Mam tylko program 1 ogladam wiadomości bo chcialbym się dowiedzieć ile Jurek uzbiera pieniędzy. Mam nadzieję że powiedzą.
3
Odlot na 1 czas zacząć
0
@VirtuoZ Tak już przecież przegrał sezon odpadł z ligi mistrzów a wcześniejsze zespoły to były samograje z milionami na koncie.
0
W Anglii wszyscy grają dla tak zwanego cienkiego Pepa.
1
@MESSIah16 Gdyby terazl wszedł to jasne że tylko wielki Lechu by był.
0
Stalowka na eleven pięknie leje Węgrów w kosza.
1
@Dzemix111 Jak będzie ok to 4*4 expedition Wegry-Rumunia
1
@lj89 Normalnie sobie pomyślał,strzelił to teraz bedzie chciał na nocke u córki zostać
11
Duńczyk się nie zorientował. Nowe nie znalem
0
Zaro będzie obrona Częstochowy
0
A Live w trabe co to się wyprawia.
0
Kuman poda się dzis do dymisji.
3
Żółw ma większą dynamikę od Pjanica.
1
@jedrek7000 Dodałbym Firpo podam przeciwnikowi bo są najbliżej.
0
Dzień dobry,
hłe hłe hłe
Miłego dnia nie muszę wam życzyć .
0
@Piernik A przeciwnik co samymi goldenboyami grał.
0
@KmN Co mnie jutro jak rano mogę fiknąc na zawał.
0
Zabrakło intensywności no co zrobisz jak nic nie zrobisz. Co to za placki są.
1
hłe hłe hłe to jest piękny wieczór
0
Ale jaja no nie mogę.
0
Jaki zjazd zaliczył Marcelo to jest niepojęte, ten gość chyba tylko leży i żre.
2
@Comentateiro Za późno już rozdane.
1
@Kamilos84 Herbika chciałem jest więcej wart niż jakieś tam piniondze i palenie.
68
Mam dziś urodziny dajcie zielonego.
4
@Gaz To już wiem dlaczego Kuman taki zły na Ryszarda, nie chce aby jego córka była kochanką.
0
@Coutinho007 Mimo że Dembele jest gorszy na lewym skrzydle zdecydowanie bym tam go wystawiał aby Alba nie był jedynym rozwiązaniem
0
@Coutinho007 Mnie najbardziej drażni to że ten chłop nie posiada żadnego dryblingu'
1
@GeneralXavi Po co trzymać pracownika którego się nie lubi.
1
@Xxxbarca4ever Pewnie masz rację zgubiłem sie w ręcznej jakiś czas temu przez brak czasu i oceniłem go po klubach w jakich grywa. Mój błąd