0

@Jaca27 No cóż będziemy musieli poczekać. Oczywiście że może być tak jak mówicie lecz wierzę że ta drużyna da z siebie wszystko co najlepsze w tym meczu i go wygramy.

0

Do wszystkich którzy wieszczą katastrofę informuje że Bayern nie wyjdzie na ten mecz tak otwarty. Wiedzą że gdyby tak zrobili Barca ich skarci i to my będziemy prowadzić grę w tym meczu. To jest Barca z wielkimi zawodnikami i wielką jakością i gdy tylko nie popełnimy rażących błędów w obronie to Bayern będzie musiał się napocić ale ja stawiam że ich pykniemy.

1

@LuisSalvano Dla mnie on jest po prostu tępy jak obuch od siekiery i dla tego gada te brednie. Co nie znaczy że Polsat tego łba nie wykorzystuje aby podbić oglądalność.

0

@pt9 Wystarczy tam Hajto i nic głupszego tam nie zobaczę więc ta babka to przy nim miód na moje uszy.

0

@MesQueUnClub96 Posłuchaj sobie co gada teraz.

6

Ja pier.... Hajto gada że Messiego Barca kupiła za miliony. Co to jest za łeb

0

@RosjaninBut Dobrze że ten chłop nie ubrał się odwotnie, bo byłoby tą krechę widać.

0

Ta a Suarez nadal będzie dreptał koło Messiego.

0

@itmustbejoke Setien to ty?

1

@Kengo Śliczny jest.

1

@MESSIah16 A o jaką historię chodzi.

0

@FCMichalo Na obronie jeszcze pyka.

0

Hajto podpisał chyba taka umowę jak golfista i nikt mu nic zrobić nie może.

1

@LuisSalvano Dla mnie jest to nic innego jak złe wychowanie 10 latka. Kim jest i co robi owy ojciec nie powinno tu mieć żadnego znaczenia.

1

@LuisSalvano 8 latek ma kogoś nazywać debilem.?

2

@FranzMaurer Pamiętaj aby łysemu też nie ufać.

0

@Kubox Jestem po operacji kawałka lędźwiowego, dwie przepukliny które już uciskały i ból nie do wytrzymania. Nie dało się spać a co dopiero chodzić. Jeśli masz problemy zacznij poważnie myśleć o rehabilitacji i ćwiczeniach bo naprawdę pomagają a gdy się pogorszy to ja po prostu błagałem o tą operacje choć i tak wiele nie pomogła ale chociaż nie boli.

1

@Comentateiro To Ci sami naukowcy których zatrudniał Antoni Maciurewicz?

0

@BigVu Ale 100 km od domu to nie zdrada.

1

@Mario96w Możesz przeslac

3

@BarcaInfo poproszę

1

@Kubox Mogę prosić

2

@macio_944 Ja zawsze sobie wmawiam że to nie prawda tylko fake.

0

@monsterrize Chyba bardziej kumpel ze wsi.

2

@misior No wrzyciu majom trenery takie posade.

0

Krowiorza trza wyćpnac a na Bartka mam nadzieję że ktoś znajdzie jakieś taśmy i również odejdzie.

0

@Cochise My niedługo to będziemy że Szczakowianka Jaworzno mieli ciężkie wyjazdy.

0

@SinMistico Tak przypudrowany że mi w chacie wali.

1

Boże mój co za gnój.

1

Ku.... poszedł jak puma.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?