0

Niech ktoś poda Oblakowi ręcznik bo się Z chłopa leje.

1

@Kapitan hawk Kurs u każdego buka na Kevina w wigilię to jakieś -2

0

@TheNekro94 poproszę

0

@ArterkHD Wiem tylko że jest to kumpel Mojżesza.

0

@SeeleyBooth No to ogólnie chodzi nam o to samo czyli mi i Tobie:)

1

@SeeleyBooth koledze Łukaszowi pewnie o to że teraz ma pewnie 350 więcej od minimalnej:)

3

@msmsms Jak by wszyscy kupowali bilety to by jeździły na czas:)

0

@michal26 Ja jako rodzic mogę powiedzieć że nie powinno być takowego pytania.

14

@daniel32778 Rozumiem że kolega w czasach szkolnych był najsłabszy ze wszystkiego to pozostało zostać mu menelem.

0

@Vhaeraun 3 niewielka różnica a zdecydowanie cieplejsze i cicho.

0

@AllBundy Narkotyki to zło:)

0

@PrinceDamon Byłem świetne miejsce tylko ja przebywałem tam jeden dzień ponieważ żeglowaliśmy na drugi dzień dalej.

6

@kerouac Nagroda to tylko zielone czy dostanę może jakieś wakacje w Barcelonie :)

49

@kerouac Pierwszy został porażony a drugi pomaga robi sztuczne oddychanie aby nie fiknoł.

0

@socha Na szpicy był najlepszy,przecież gość był tak zagubiony jak Valverde przy lini.

0

Na jakiej pozycji gra dziś Vidal?

0

@Gosciuu U mnie na 10 lat 500 zł taniej nikt nie da.

0

@IronSanHybrid Wywrocil się chłop.

1

No to przegrywamy więc w ramach motywacji zawodników sobie przykucne.

0

@Deraxium Czy nie wydaje Ci się że to rodzic popełnia błąd, nigdy nie uderzylem zadnej mojej córki i nie mam z nimi najmniejszych narazie problemów. To rodzic musi przekazać odpowiednie wartosci i można to zrobić poprzez odpowiednią rozmowe. Bezstresowe wychowanie dzieci glupi slogan który wymyslili dorośli którzy w żaden sposób czy to biciem czy bez nie radzą sobie z rodzicielstwem. Bechory jak to okresliles się nie rodzą ktoś im ten świat taki pokazuje.

0

@Deraxium Wystarczy dziecku wytłumaczyć ze cmentarz i wata to trochę nie po drodze i napewno nie trzeba do tego używać rąk. Określenie bachor pozostawiam bez komentarza.

1

@JimMorrisonFCB Ja będę lepszy cwaniak i obstawię taki sam za 500

1

@MateuszJrk Otwierasz swój biznes a nie jesteś szefem.Nigdy bym na coś takiego nie poszedł.Oczywiście jest to tylko uproszczenie ale jak miał bym wkładać jakieś pieniądze to tylko w coś co jest w 100% moje.

3

@panczo Ja tam lubię ten teleturniej i z przyjemnością obejrzę kibicując twojej skromnej osobie.

0

@4drian0 Zawsze może zapuścić i zapodać pożyczakiem.

0

@krzychu1526 A co on tam robił że był faulowany.?

7

@piotrek1315 On ma takie papiery na ZP jak pewien facet co myślał ze ma na dobrego psychiatrę bo miał papiery na oddział psychiatryczny.

21

@głardiola Bo gra nowy Neymar a tyle gwiazd się na jednym boisku nie pomieści.

7

No to my poogladali.

1

@kubix05 Nima szafy z rozkladanym łóżkiem to był wypas w kazdym domu.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?