1

@kazbychu Nie interesują nas twoje potrzeby fizjologiczne.

6

@Avada Kedavra Oczywiście że tak ale to zależy też gdzie i komu.

0

@LuisSalvano Tak jeśli nie skorzysta Ty nie piszesz. Jeśli skorzysta wpłacam 100

1

@LuisSalvano Odpowiem Ci szczerze 100 dupy nie urwie a gdyby nie skorzystał to jest więcej warta niż czytanie o nim co parę godzin. Oczywiście to nie znaczy że chcę aby nie wracał.

5

@LuisSalvano Mam dla Ciebie propozycje ponieważ bardzo jesteś pewny że Neymar skorzysta z tego prawa. Jeśli tak będzie wplace 100 zł na aukcję charytatywną jeśli jednak nie skorzysta Ty nie uraczysz nas do końca okienka następnym planem ściągnięcia Neymara. Gdybyś jednak nie wytrzymał 100 wplacasz Ty.

2

@czosnekfcb Mo Pan taką znaną maść to bym wzion

0

@bodzio10 Bardziej odpowiadalem na pytanie dlaczego trener odwołał im dni wolne a nie jak trenowali za Valverde.

0

@bodzio10 Chodzi bardziej o taktykę poznanie tego czego będzie oczekiwał trener poznanie siebie a nie zapierdzielanie na boisku ale to już Ci Janiama wyjaśnił.

0

@JaniamaOk nadal nie wiemy jaka kasa za zerwanie może śmieszna i wtedy czy pół roku czy półtora nie ma żadnego znaczenia.Chyba ze gdzieś napisali tą kwotę a ja nie doczytałem to przepraszam.Jeśli jednak jej nie znamy dla mnie nawet 10 wybór byłby ok ponieważ z Valverde nie widziałem żadnych nadziei na kolejne pół roku teraz może małe ale mam.

7

@Janiama Mam pytanie bo ciagle były teksty z twojej strony ze my na treningach nie jesteśmy i nie widzimy tego co trener i Valdka mamy sie nie czepiać, a ty w biurach siedzisz ze wiesz jak kontrakt Setiena jest skonstruowany. To że ma kontrakt na 2,5 roku nie znaczy ze nie mogą go w czerwcu bez powodu wywalić no chyba że ty czytałeś umowę a ja nie

0

@POLNEYMAR Mi go szkoda jak prostytutki w deszcz. Taka robota

1

@IronSanHybrid Jestem kwiaciarka sprzedaje tu róże, Pan tu nie wejdzie Pan nie ma krawata.

0

@Avada Kedavra Tylko Bartek naprawdę musi wierzyć że coś ugramy w tym sezonie bo jeśli nie to nie mogę pojąć gościa. Przecież gdyby teraz zatrudnił kogoś nowego mógłby powiedzieć że coś zrobił a tak jeśli znów będzie jakaś kompromitacja to wywiozą go na taczkach.

0

@Avada Kedavra Również tak myślę lecz jest mi smutno że z tej naszej śmiesznej ekstraklasy z czołowego zespołu gość ma do wyboru pieniądza w MLS albo sam jak napisałeś Kazachstan,Azerbejdżan lub inny słaby kierunek.
Wybija się kilku a reszta to zwykłe średniaki, które i tak decydują o sile tej ligi.

0

@Avada Kedavra Łon jest dobry zostaw chłopoka.

0

@kuzMam se jedzenie od buzi odstawić i za prąd nie płacić. W innym wypadku na maść nie starczy.

5

@Jordi10 Bije mnie żona, robota do niczego nie radzę sobie ze sobą ale dzisiejszego wieczoru największym problemem jest porażka Barcy i wiesz co tylko tu o tym mogę napisać.

0

@TheNekro94 No to powiedz temu drugiemu co by sie nie wygupioł:)

0

@marcin000019 Rozdwojenie jaźni.

1

@Avada Kedavra Podać adres gdzie masz wysłać?

1

@TheNekro94 Jeden pies tu pizdzi i tu a jestem tak zniesmaczony tym widowiskiem że mi się myśleć nie chce

0

No fajny meczyk fajny. Następny turniej na Antarktydzie eskimosi też mają parę złotych.

0

Myślę że trener Malagi szybko roboty nie znajdzie, chodzący autorytet szczególnie dla młodzików. Wygrał dzbana roku 7 stycznia.

0

@Transu96 Nie wiem czy to samochodowa ale fajną ma trener Malagi

0

@TheNekro94 Kto biednemu zabroni żyć bogato.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Styrling dziś pięknie kaleczy

0

@Kapitan hawk Rozumiem że chcesz się bawić dalej ale chętnie zarobisz

2

@Nano22 Ale to on bierze grube banki aby to poukładać, wypadł Dembele szukaj rozwiązań tylko jak ma szukać jak jego gwiazdy po kątach porozstawialy.

0

Komentarz usunięty

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?